Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja też nie jestem z PiSem, ale media przedstawiają tę opcję polityczną w bardzo stronniczy sposób. Prawda jest taka, że całe towarzystwo okrągłostołowe myśli tylko i wyłącznie o dojściu do władzy. Język PiSu jest bardzo agresywny, ale przypomnę słowa pana Sikorskiego : "Jeszcze dorżniemy watahy". Ja serwisów informacyjnych w telewizji nie oglądam w ogóle. Wolę internet.
Polska to jest po prostu niesamowity kraj. Wszyscy narzekają na PO, a i tak mogę się założyć, że to właśnie Platforma wygra kolejne wybory. Przy korycie ciągle te same mordy co przed 89 (i niemal wszyscy mają bogatą przeszłość w PZPRze). Obraz patrioty w mediach to moherowa bestia, która z pianą na ustach zadźga krzyżem każdego kto ma inne poglądy. W sejmie pan/i Grodzka, Palikot wymachujący gumowym dildo i posłanka PiSu, która nie ma pojęcia w którym roku Polska dołączyła do UE (!). Promuje się osoby takie jak poseł Biedroń, który u Wojewódzkiego dziwił się, że nikt homoseksualistów nie traktuje poważnie, jednocześnie co chwila dając znaki, że chętnie by Kubę poznał bliżej. W mediach ciągle Madzia z Sosnowca, seks-afery i Smoleńsk. O poważnych krajowych problemach się milczy rozdmuchując tematy zastępcze. Żrą się wszyscy ze wszystkimi i o wszystko. Czekamy na kolejne fotoradary i podwyżkę podatków.
Witamy w Polsce.
No co. pięknie jestTongue

Cytat: Palikot wymachujący gumowym dildo
A tym mnie zabiłeś. Fajnie to brzmiSmile
(01-06-2013 02:17 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]
Cytat: Palikot wymachujący gumowym dildo
A tym mnie zabiłeś. Fajnie to brzmiSmile
Przeca to było w 2007 r. bodajże.

Polska należy do 25% najbogatszych państw świata. W pozostałych 75% żyje się gorzej niż w Polsce, ale chyba nigdzie ludzie nie osiągnęli takiego poziomu malkontenctwa jak Polacy.
Cytat:W pozostałych 75% żyje się gorzej niż w Polsce

Masz rację. W Etipoii, Madagaskarze, Erytrei, Rwandzie oraz chyba wszystjich innych krajach afrykańskich, w Anguilli, w Antigui i Barbudzie, Hondurasie i innych w Ameryce Środkowej i Północnej, w Wietnamie, Iraku, Korei Północnej, Timorze czy Indonezjii, w większości Azji też, w Marianach Północznych, Tahiti i Samoa Amerykańska w Oceanii pewnie też. Więc masz rację, w 75% krajach na świecie żyje się gorzej...
Polska ogólnie teraz powinna być mocarstwem wyniszczyła ją Szlachta i liczne wojny.
Polska była już mocarstwem parę wieków temu, teraz na kolejny taki okres poczekamy kilka wieków, ale my już tego raczej nie dożyjemySmile
(01-06-2013 01:29 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Polska ogólnie teraz powinna być mocarstwem wyniszczyła ją Szlachta i liczne wojny.
Ale jakie państwo uznamy za mocarstwo? USA, Chiny, od biedy Rosję? Jeżeli mówimy o tym poziomie, to Polska z pewnością by go nie osiągnęła, ale gdyby po Drugiej Światówce wyzwoliliby nas Amerykanie, a nie Rosjanie, to dzisiaj moglibyśmy jak równy z równym konkurować z Włochami, Hiszpanią, Francją, a może nawet z Niemcami.
Metzger
Jeśli Polska rozwijała się cały czas jak za czasów Unii Polsko - Litewskiej to moglibyśmy mieć mocarstwo jak Rosja.
(01-06-2013 08:42 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Metzger
Jeśli Polska rozwijała się cały czas jak za czasów Unii Polsko - Litewskiej to moglibyśmy mieć mocarstwo jak Rosja.
Z tym, że ten rozwój nie mógłby trwać w nieskończoność, bo Polska nie leży na Marsie, a w środku Europy i sąsiedzi nie czekaliby pokornie aż obok wyrośnie kolejne mocarstwo. Poza tym ówczesna Polska była państwem wielonarodowym, co nie sprzyjało stabilności.
Przekierowanie