Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mazowieckiego bym podpiął do grupy chorągiewek .
Skoro masz takie zdanie o Mazowieckim, to co myślisz o obecnej klasie politycznej i dzisiejszych liderach partyjnych? Tylko bez wulgaryzmówWink
Nie zależy im na kraju tylko na własnych kieszeniach i interesach , nie dbają o prawdę historyczną , są kłamcami , chorągiewkami większymi od Mazowieckiego .
Najbardziej mnie boli , że w polskim parlamencie w większości są cały czas te same "mordy" , niektórzy nawet dłużej niż ja żyje . Za to jak przyszli "nowi" to większość z nich przyjęła styl starych wyjadaczy , albo są dewiantami jak Biedroń lub Grodzkie .

Polską scenę bym podzielił następująco

Kłamcy,krętacze : Doniu Tusk , Kaczyński + cała rzesza przydupasów ( Hoffmany , Nowaki i inne stwory).
Dziwadła : Macierewicz ( chociaż za listę Macierewicza + ) , Grodzkie, Palikmioty , Korwiny , Biedronie i tego typu osoby.
Dinozaury/ex komuchy : SLD.
Nadzieja : Ruch Narodowy .
Prognoza : Nic się nie zmieni .

Odpuszczę sobie kategorie głupek .
Super łagodna forma mojego zdania na temat naszych polityków .
(30-10-2013 05:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Chodziło mi o KK z czasów komuny , kiedy niewątpliwie był jedną z największych organizacji walczących o wolną Polskę .
Mam nadzieje, że rozumiesz, że Kościół chciał wolnej Polski tylko i wyłącznie dlatego, że wolną Polskę będzie można zniewolić i doić, czego nie dało się robić w PRL-u. Przy okazji polecam zapoznanie się ze stanowiskiem Watykanu w sprawie rozbiorów Rzeczypospolitej.
To , że Watykan popierał rozbiory , potępił powstanie listopadowe to wiem . Nie jest to jakaś zakazana wiedza i każdy świadomy człowiek chyba te fakty zna ?
W życiu nie ma nic za darmo , KK miał interes w wolnej Polsce , dlatego walczył z komuną . Wspomniałem tylko o tym , bo o Mazowieckim krąży opinia wielkiego katolika , co jak widać nie jest do końca prawdą .
http://fakty.interia.pl/news-mobilizacja...Id,1054007

http://www.youtube.com/watch?v=4iSwjKupC...verified=1

Znowu szykują policyjne prowokacje???? Mam nadzieję że w tym roku obejdzie się bez takich "milicyjnych" praktyk.
(30-10-2013 04:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]"Gruba Kreska"
Dzisiaj bardzo łatwo wytykać błędy, kiedy wiemy co jak się potoczyło. Oni tego nie wiedzieli.

(30-10-2013 04:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]określenie Żołnierzy Wyklętych mianem morderców i bandytów
Wszystkich czy niektórych? Bo jeżeli niektórych, to jest to prawda. Nie brakowało wśród nich zwykłych bandytów. Wiem to od naocznych świadków.
http://www.pch24.pl/tadeusza-mazowieckie...926,i.html

Proszę .

No i jeszcze żeby nikt nie pisał , że to prawicowa propaganda.


http://dorzeczy.pl/mazowiecki-tlumaczy-s...wykletych/
Mimo tego jest postacią pozytywną ,potrafił prowadzić dialog i nie ma splamionego życiorysu.
Jesli chodzi o Zołnierzy Wyklętych to trzeba wyraznie oddzielać bandytów ,takich jak Bury i Kuraś od herosów takich jak Inka,Nil,Pilecki
Jeśli chodzi o prawice ,to jedynie KNP i Ruch Narodowy ją reprezentują a PiS to to samo co PO ,tylko bardziej konserwa niż liberał .
Kaczyński to człowiek zakompleksiony,arogancki,bystry i zawistny ,jak przejmie władze to będzię mścił sie na PO ,najbardziej ciekawi mnie jaki będzie ich stosunek do Rosji .
(06-11-2013 08:13 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]Kaczyński to człowiek zakompleksiony,arogancki,bystry i zawistny ,jak przejmie władze to będzię mścił sie na PO ,najbardziej ciekawi mnie jaki będzie ich stosunek do Rosji .

Chyba nic gorszego nas już spotkać nie może jak zwycięstwo Pis-u w wyborach w 2015 roku. Jeśli Antoni podczas kampanii będzie aktywny to jestem spokojny o wynik, nie wygrają. Martwi natomiast to, że po raz 3 z rzędu (!) może wygrać Platforma. Im przydałaby się przerwa bo są już po 6 latach rządzenia bardzo odrealnieni od rzeczywistych problemów.......smutna prawda jest taka, że Kaczyński z Macierewiczem utrzymują Tuska u władzy i dopóki nie odejdą z polityki to takie szambo będziemy mieli nadal...
Przekierowanie