Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
PiS uznał, że będziemy dopłacać do rozrodu muzułanów w Polsce. I don't want to live in this country anymore.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosc...06398.html
Idea może i dobra, jednak wykonanie tragiczne. Jeśli już, trzeba było ustalić ulgi podatkowe, a nie zwiększać rozdawnictwo zasiłków.

Oby PiS dotrzymał też obietnicy zmniejszenia liczby urzędników państwowych o 30% (Morawiecki). Tyle dobrego wtedy po tych kolejnych rządach socjalistycznych zostanie.
(28-01-2016 11:22 PM)Maynard napisał(a): [ -> ]Oby PiS dotrzymał też obietnicy zmniejszenia liczby urzędników państwowych o 30% (Morawiecki).
Maynard, litości... Chyba nie chcesz powiedzieć, że choć na sekundę uwierzyłeś w ten żart? Sukcesem będzie jeżeli liczba urzędników utrzyma się na tym samym poziomie, a w 30%-ową redukcję nawet moja babcia nie uwierzy.
"The Show must go on" wiadomo że ta "nowa" komisja śledcza nie zakończy działań dopóki nie
ogłaszą otwarćie że to był zamach, .
http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/ekspe...74539.html
Czyli tak naprawdę nigdy nie zaczna funkcjonować, bo jakoś nie wyobrażam sobie, że ktoś to głośno przyzna Smile
(29-01-2016 05:44 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(28-01-2016 11:22 PM)Maynard napisał(a): [ -> ]Oby PiS dotrzymał też obietnicy zmniejszenia liczby urzędników państwowych o 30% (Morawiecki).
Maynard, litości... Chyba nie chcesz powiedzieć, że choć na sekundę uwierzyłeś w ten żart? Sukcesem będzie jeżeli liczba urzędników utrzyma się na tym samym poziomie, a w 30%-ową redukcję nawet moja babcia nie uwierzy.
Taki łatwowierny nie jestem, ale liczyłem chociaż na pozytywną tendencję. A z tego co widzę nie zapowiada się, żeby cokolwiek miało się i w tej kwestii zmienić. PiS nie zgadza się na likwidację gabinetów politycznych, chociaż sami to proponowali będąc w opozycji. Wiadomo od czego zależy punkt widzenia. Do tego już zapowiedziano kilka tysięcy nowych urzędniczych etatów do obsługi programu 500+.

Oczywiście kasy nie starczy już na podwyższenie kwoty wolnej od podatku, obniżenie z powrotem wieku emerytalnego, a o zwrocie kasy ukradzionej z OFE i ukaraniu winnych PiS nawet nie raczyło napomknąć.

Jedna banda...
(22-03-2016 01:53 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Zamachy terrorystyczne w Belgii
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1...zego-kraju
Tych gości już nie ma. Belgów, Francuzów, Szwedów, Niemców... To jakaś bezmózga i bezwolna masa, rządzona przez imbecyli. Agresywni i ekspansywni wyznawcy porąbanej, średniowiecznej religii właśnie wysadzili im lotnisko i skład metra a ci wydają takie oto oświadczenie:

"Ten ostatni atak tylko wzmacnia naszą determinację, by bronić wartości europejskich i tolerancji przed atakami nietolerancji" - napisali we wspólnym oświadczeniu liderzy państw unijnych oraz szefowie instytucji europejskich

To już jest rozpad... Do tego jakieś śmieszne "środki zaradcze", w stylu zamknięcia granic z Francją. Islamiści potną się ze zgrozy... No chyba że wpadną na to, żeby przekroczyć granicę francusko-niemiecką a potem niemiecko-belgijską. Po prostu szopka. Siedzę teraz i zastanawiam się, co to za ludzie, na tym "Zachodzie"? Islamiści rozrywają ich bombami, gwałcą ich kobiety, okradają ich sklepy i rozstrzeliwują ich na koncertach a oni... kompletnie nic! Żadnych odruchów obronnych, żadnego walnięcia pięścią w stół. Kilkadziesiąt trupów chłodzi się w kostnicach a w zachodnich meczetach fanatyczni imamowie dalej szczują swoją trzódkę na "niewiernych". I znowu nic... Nie pojmuję, o co tu chodzi.
@fext
Z terroryzmem w takiej postaci jesteśmy jako Europejczycy bez szans. Błędy, które Europa popełniła dają dziś o sobie znać.
Przekierowanie