Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@KrychuTMT

Potrzeba jest matką wynalazków.
https://ndie.pl/grzegorz-schetyna-zlozyl...uchodzcow/

Jak widać niektórym odpowiada relacja "Pan- wasal" w relacjach z Brukselą. Takiej kurwie to bilet w 1 stronę do Afganistanu albo na autostradę w okolicach Calais Smile.
Pierdolę demokrację jeżeli tacy idioci mogą uczestniczyć w życiu publicznym.
Stajesz się coraz bardziej nerwowy i wulgarny.
Czyżby to wynik tego nieprzemyślanego zakładu?

Może zażyj "Pozytiwum"
Zawsze wygrywam więc zakład to nie problem. Po prostu chyba znowu muszę przestać się interesować polityką bo zbytnio działa mi na nerwy.
Nie przejmuj się, mam podobnie ;D grunt to podchodzić z dystansem. Póki co u siebie mamy jeszcze względny spokój, więc nie ma się co napinać... jeszcze Big Grin
https://ndie.pl/polska-stanie-sie-krajem...ych-miast/

Jednak Kaczyński miał rację z tym gorszym sortem.
No i już Ci się nie dziwię. Teraz to i mi ciśnienie wywaliło pod sufit. To w ogóle jest legalne?
(30-06-2017 06:09 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]https://ndie.pl/polska-stanie-sie-krajem...ych-miast/

Jednak Kaczyński miał rację z tym gorszym sortem.
Tutaj nie ma co narzekać ani się pienić, tylko trzeba działać. Bo "prezydenci największych miast" mogą sobie współpracować albo snuć jakieś bzdurne wizje, jak to za łapówki od kanclerz Rzeszy poprzyjmują u siebie islamistów, jednak od projektów do wykonania jeszcze daleka droga. Przede wszystkim należałoby wystąpić z jakąś obywatelską inicjatywą i domagać się konsultacji społecznych w tej sprawie.

Następnie wystosować zapytanie, skąd mają pochodzić lokale, w których mają być zainstalowani najeźdźcy. Gdyż decydenci w ratuszach albo we własnych mieszkaniach chyba tych intruzów trzymać nie zamierzają? Po otrzymaniu odpowiedzi domagać się informacji, ile osób w danym mieście czeka na mieszkania socjalne, ilu jest bezdomnych w noclegowniach, ile kobiet z dziećmi w domach samotnych matek? I nagłaśniać te liczby w mediach społecznościowych, krzyczeć o tym gdzie się da.

Żeby tym sprzedajnym debilom, pochodzącym przecież z wyborów, przeszło. A wybory samorządowe za pasem. Jak im zaświeci w oczy widmo odspawania od koryta, to od razu inaczej zaśpiewają. Bo całej tej bandy Makrela przecież u siebie nie zatrudni. Trzeba nagłaśniać i pytać o pieniądze. Skąd będą pochodziły środki na zainstalowanie tych islamistów? Jakby nie było ogromna kasa, bo trzeba ich kwaterować, żywić, edukować, tłumaczyć dokumenty związane z ich obecnością... Więc skąd kasa? Bo jak z podatków, to ich płatnicy, czyli my, mają prawo decydować o tym, na co jest ona wydawana. Może jakieś małe, lokalne referenda? Kilka takich akcji i "szczytne pomysły" ugrzęzną na etapie legislacyjnym.
Oskarżyć o zdradę kraju i pod sąd.
Trump przylatuje , naiwna nasza władza myśli że USA uważa
nas za sojusznika numer 1.

Przyjdzie co do czego Donald Trump zapomni gdzie leży
Polska. Gdzie są wizy które zapowiadał na kampanii?
Dobra zmiana raczej o to nie zapyta.
Przekierowanie