Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tyleśmy się do tej łunii starali, tyleśmy się pchali, a ty już chcesz wychodzić Smile ?
(22-02-2012 11:55 AM)Maynard napisał(a): [ -> ]Tak naprawdę, jedynym, co różni dwie gówne partie na naszej scenie politycznej, jest stosunek do katastrofy smoleńskiej. Dlatego, gdybym miał wybierać, wolę PiS od PO, bo traktuje tę sprawę poważnie, rzeczywiście dąży do rozwikłania tej zagadki.

Natomiast w kwestiach gospodarki, podatków, czy biurokracji, wszyscy najważniejsi gracze w polskiej polityce są siebie warci, a największą patologią spośród nich jest PSL - partia, której jedynym celem są "stołki" dla działaczy. Zresztą, PO jest już bardzo blisko osiągnięcia poziomu koalicjanta.

Brakuje ludzi, którzy odważnie głosiliby hasła obniżenia podatków, prywatyzacji (zwłaszcza służby zdrowia, systemu edukacji, banków itd), wyjścia z Unii Europejskiej, drastycznego zmniejszenia biurokracji.

wg mnia tu nie ma rzadnej zagadki! katastrofa winą pilotów i koniec tematu1 ludzie zacznijcie myslec!
Wolicie PIS niz PO bo ci pierwsi daza do rozwiklania smolenskiej zagadki?? Przeciez to jest absurd, 'zagadka ' zostala wyjasniona juz dawno i jedyna strona, ktora w tej sprawie manipuluje jest PIS. Chcecie wyjscia z UE, z ktorej dostalismy i ciagle dostajemy miliardy euro (nawet PIS nie jest w tym miejscu az tak radykalne...) ? Powinnismy dazyc do jak najwiekszej integracji, zebysmy mogli wogole konkurowac z potegami gospodarczymi. Nowy rzad Tusk moim zdaniem obsadzil fatalnie , mimo to ciagle nie widze alternatywy dla platformy.
Zagadka została rozwiązana - pijany general, Prezydent samobójca, piloci - dyletanci, panujemy na śledztwem, bierzemy udzial w badaniach na oryginalach a nasi bracia Rosjanie w sposób niezwykle subtelny i rzetelny opiekują się miejscem tragedii, badają każdy milimetr ziemi, dbają o najmniejsze detale, aby nic nie umknęlo uwagi, teren przekopany na 10 metrów, zabezpieczony, szczątek ludzie nie znajdują, czarne krzynki oddane, wraki już mamy w muzeum i w ogóle duma rozpiera jak widzi się gorejącą bratnią milosc międzynarodami, a nad wszystkim czuwa Wladimir Wladymirowicz Putin i oczywiście Najjaśniejsze slońce Peru - ten który zreformował kraj i wyzwolil z jażma kaczyzmu - Donald Tuskeamon.

Miliardy ełro, hmm, galopujące bezrobocie (bedzie lub juz jest 13 %) szczególnie wśród mlodych, bieda, 2,5 mln. Polaków żyje w skrajnej nędzy, rozwarstwienie spoleczne, wystarczy wyjechać z dużego miasta i rozejrzeć się jak to wszysto wygląda, wypadek sprzed kilku lat, kilkanaście osób jedzie małym busem, umieszczeni jak bydlo na rzeż, po zarobek kilka zl za godzine, wszyscy giną. Wspaniala Polska ! Unia, Zachód, nowoczesność. Gdzie te miliardy ? gdzie nowoczesna technologia ? autostrady na Euro 2012 ? Unia to utopia, czego efekty dzisiaj obserwujemy, Grecja przyjęta byla, mimo że niespelniala warunków, dlaczego tak sie stalo ? O czym to świadczy ? Socjalizm radziecki padl a jej córa Europejska także idzie tą drogą.

"Nie ma alternatywy dla po", czyli "byle by byla ciepla woda w kranie". Tusk hipnotyzuje, w tym coś musi być.
Najtrafniejsze hasło od lat:
Nie ma na kogo głosować hehe
Co do Smoleńska.
Arcyproste pytanie - na jakiej podstawie ktokolwiek twierdzi, że na pewno nie było zamachu? Dowody są w Rosji - nie zapominajmy o tym. Polska nie ma dostępu ani do wraku samolotu, ani do czarnych skrzynek.

A teraz dla wytrwałych i ciekawych.
http://pluszaczek.salon24.pl/215095,tu-1...wo-czesc-i
http://pluszaczek.salon24.pl/215784,tu-1...o-czesc-ii
http://pluszaczek.salon24.pl/215894,tu-1...-czesc-iii
http://pluszaczek.salon24.pl/215927,tu-1...a-czesc-vi
http://pluszaczek.salon24.pl/216396,tu-1...-czesc-vii
http://pluszaczek.salon24.pl/216021,tu-1...a-czesc-xi

Co do PO - jeśli ktoś nie zrozumie, że PO nie różni się niczym od PiS, to rozmowa nie ma sensu. Jednak jeśli miałbym trzy grosze wsadzić... http://wolnemedia.net/wiadomosci-z-kraju...-kaszubow/

martabzym84

PO nie jest idealne ale wszystko jest lepsze od PiSu. Innej alternatywy niestety w tym momencie nie widzę, może jeszcze do wyborów coś się wyklaruje
Prawda jest taka, że gdyby wszyscy posłowie PO przeszli do PiSu, a ci z PiSu do PO, to nikt by nie zauważył różnicy. Ludziom za PiSu żyło się źle i teraz jest dokładnie tak samo. Ja na wybory nie pójdę, dopóki nie będzie partii reprezentującej moje poglądy, a takowej nie widzę.
Pakman

To dokładnie moje poglądy.

UPR jest mi najbliższy. Ale nie do końca się z nimi zgadzam.
Naprawdę nie denerwuje was kłotliwość PiSu? Przecież oni się wszędzie tylko doszukują powodu do konfliktu i kłótni. Pamiętam, że jak PO było w opozycji to zachowywali się zupełnie inaczej. Ja uważam, że jest niesamowicie ważne, żeby Polacy nie byli aż tak bardzo podzieleni bo wtedy trudno jest cokolwiek zrobić. Najlepiej widać to w samorządach, przedstawiciele różnych partii zamiast ze sobą współpracować podkładają sobie nawzajem świnie i przez to nic nie można zdziałać;/ Nie jestem za PiSem bo nie jestem kłótliwym człowiekiem.
Przekierowanie