Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Teraz wiadomo skad ta wielka panika.
http://fakty.interia.pl/polska/news-mora...Id,1937763

Morawiecki: Powstało centrum ścigania zbrodniarzy komunistycznych
"Marzyło nam się, że będzie Polska niepodległa i jest Polska niepodległa. I teraz przed nami prostsze zadanie: żeby ona była praworządna, to znaczy, żeby bandyci, zbrodniarze, przestępcy nie kierowali głównymi organami państwa, żeby rozliczyć system, żeby nikt się nie chwalił, że był w PZPR i był dumny z tego, że był komunistą. To trzeba po prostu zakończyć"

"Nie chodzi nam tyko o zbrodnie stalinowskie, ale chodzi nam o to, żeby również tą czarną kartę historii lat osiemdziesiątych, stanu wojennego, to uderzenie w naród, w Solidarność, też żeby rozliczyć, oczyścić"
Herr Schulz powinien oberwać w twarz w tym eurokołchozowym parlamencie od jednego z naszych deputowanych. Najlepiej tego, który już ma doświadczenie zdobyte na BonimWink
(15-12-2015 10:32 PM)Maynard napisał(a): [ -> ]Herr Schulz powinien oberwać w twarz w tym eurokołchozowym parlamencie od jednego z naszych deputowanych. Najlepiej tego, który już ma doświadczenie zdobyte na BonimWink

Zgadzam sie Korwin bylbly swietny.
Dobrowolnie się nie oddadzą władzy będa robić wszystko aby ubić Pis.Wałęsa juz straszy rozrubami, chyba boi się,że si te za niego zabiorą i proponuje referendum.
Widac, ze dobrowolnie nie oddadza zdrajcy. Maja mega mocne plecy sluzb, sasiadow i pomoc mediow.
Szydlo wczoraj ich troche skarcila, ale nie sadze by tacy bezwstydni ludzie mieli moralniaka. Kaczka tez ze dwa dni temu dal niezly wywiad w republice. Wg. mnie wszystko najgorsze chyba jeszcze przed Nami.

http://wpolityce.pl/polityka/275244-giga...fikacyjnej
Ci z PO to glupki ja nie moge.Big Grin


(16-12-2015 01:21 PM)BMH napisał(a): [ -> ]http://m.niezalezna.pl/73989-wyrok-w-afe...i-niewinny

Wielki szacunek dla tego człowieka, niedawno byłem na spotkaniu, kupiłem książki o WSI i mafii. To wszystko naprawdę składa się w logiczną całość.

Teraz marzę jeszcze o zamknięciu za kratami wszystkich posłów poprzedniej kadencji, którzy zagłosowali za kradzieżą środków z OFE i o delegalizacji PSL jako organizacji przestępczej (Orban zrobił to ze złodziejami z węgierskiej lewicy).
Przekierowanie