Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe co odpierdolą muslimy podczas Światowych Dni Młodzieży... Na pewno nie odpuszczą sobie takiego eventu. Liczę, że polskie społeczeństwo zachowałoby się jak należy i dało lokalnym ciapatym "lekcję gościnności" Smile Smile
Euro 2016 to dopiero będzie dla nich idealny event,
kumulowisko ludzi , kibicòw, turystòw w Paryżu
i innych miastach ,.
Mecze bez kibiców, stają się coraz bardziej realną opcją niestety.
Krychu

Nie no rewelacyjny pomysł. Rozwalmy wszystkie budki z kebabami. Na pewno ci muzułmanie nie dołączą wtedy do ISIS i się nie zradykalizują. Rosjanie to stosują i w ogóle nie mają problemów z terroryzmem, a samolot na Synaju to zderzył się z gęsiami.
Każdy muzułmanin z automatu jest radykałem, jeżeli nim nie jest to jest apostatą. Jak widać, nie trzeba im rozwalać budek z kebabami bo bez tego dołączają do ISIS, napastują kobiety, gwałcą dzieci, zajmują całe dzielnice, terroryzują lokalną ludność, tworzą religijne bojówki i tak dalej . Rozumiem, że mamy pozwolić na wyrżnięcie białych/chrześcijan bo jeszcze zrobią jakiś zamach czy zestrzelą samolot ? XD Jak kto leciało, jeżeli się boisz już jesteś niewolnikiem. Oddaj muslimom swoją matkę, ciotkę, siostrę, kuzynkę i najlepiej siebie byle ich nie prowokować, bo jak można być takim islamofobem... Oni już z nami wygrali, skoro w naszym społeczeństwie są tacy zastraszeni ludzie jak Ty. No i finalnie chodziło mi o inną lekcję gościnności, po której trafiliby prosto do "raju".

Tak swoją drogą, gdyby ktoś Ciebie zaatakował na ulicy to byś się nie bronił, bo jeszcze Cię zabije ? XDD
(23-03-2016 05:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Każdy muzułmanin z automatu jest radykałem, jeżeli nim nie jest to jest apostatą. Jak widać, nie trzeba im rozwalać budek z kebabami bo bez tego dołączają do ISIS, napastują kobiety, gwałcą dzieci, zajmują całe dzielnice, terroryzują lokalną ludność, tworzą religijne bojówki i tak dalej . Rozumiem, że mamy pozwolić na wyrżnięcie białych/chrześcijan bo jeszcze zrobią jakiś zamach czy zestrzelą samolot ? XD Jak kto leciało, jeżeli się boisz już jesteś niewolnikiem. Oddaj muslimom swoją matkę, ciotkę, siostrę, kuzynkę i najlepiej siebie byle ich nie prowokować, bo jak można być takim islamofobem... Oni już z nami wygrali, skoro w naszym społeczeństwie są tacy zastraszeni ludzie jak Ty. No i finalnie chodziło mi o inną lekcję gościnności, po której trafiliby prosto do "raju".

Tak swoją drogą, gdyby ktoś Ciebie zaatakował na ulicy to byś się nie bronił, bo jeszcze Cię zabije ? XDD

Jak mnie ktoś atakuje na ulicy to daję jemu w mordę, a nie jego ojcu, czy bratu.


Twój wpis opisuje sytuację w krajach zachodnich, które już są stracone. W Polsce nie ma problemu z islamskim ekstremizmem i właśnie nie chcę aby się pojawił. Nie ma gett, ani napadów na kobiety. Wszystkiemu winna jest polityczna poprawność i pobłażanie muzułmańskim przestępcom. Jedyny zamach terrorystyczny w ostatnich latach u nas był na tle politycznym, a nie religijnym. Nie sprowadzamy imigrantów w takich ilościach jak Niemcy czy Szwecja. Ewentualny atak na niewinnego człowieka byłby kompletnie niezrozumiały. To ma taki sam sens jak malowanie kredą na asfalcie czy wymienianie flag na profilówkach z jednej na drugą.

Jeżeli na świecie żyje ok 1,6 mld muzułmanów, to zakładając, że choć 1% z nich ma radykalne poglądy (zależy też, co przez to rozumiemy), to wychodzi 16000000 potencjalnych terrorystów. Jakim cudem w takim razie ten świat jeszcze istnieje?

Powtarzam. W Polsce nie ma tego problemu i oby nie było. Od wieków żyją w tym kraju wyznawcy Allaha i jest spokój.
(23-03-2016 05:49 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]W Polsce nie ma problemu z islamskim ekstremizmem i właśnie nie chcę aby się pojawił. Nie ma gett, ani napadów na kobiety. [...] W Polsce nie ma tego problemu i oby nie było. Od wieków żyją w tym kraju wyznawcy Allaha i jest spokój.
I co to niby znaczy? Skoro dom sąsiada płonie, a nasz nie, to możemy iść spokojnie oglądać TV? Naprawdę myślisz, że u nas tego problemu nie będzie?

Mamy taki luksus, w porównaniu do Zachodu, że jeszcze mamy czas na zabezpieczenie się przed islamizacją. Zachód już tego czasu nie ma. Zachód już przegrał. My - mamy szansę, jeżeli nie będziemy siedzieć na dupie i wmawiać sobie, że u nas nie ma problemu muzułmańskiego. Dlatego trzeba jak najbardziej zniechęcać Muzułmanów do przyjeżdżania i osiedlania się w Polsce oraz dawać do zrozumienia już tu mieszkającym, że fajnie by było, gdyby się wynieśli.
Bardzo ciekawa mapa, z aktualnymi akcjami terrorystów
http://www.globalincidentmap.com
Nie można pisać,że każdy muzułmanin to terrorysta.
Problem jest taki, że garstka radykałow tworzy opinie całemu islamskiemu światu. Są Sunici i Szyici i jeszcze kilka mniejszych odlamow i to ci są najbardziej niebezpieczni.
Mimo wszytko jedynym plusem dla ISIS jest to ze trzymają niska cenę ropy i dlatego ten twór nadal istnieje jest na rękę Usa. Jak wiadomo to Usa stworzyło Is.
(24-03-2016 09:11 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Problem jest taki, że garstka radykałow tworzy opinie całemu islamskiemu światu.
Tak, tak. To nie muzułmanie, to tylko fanatycy. Normalni muzułmanie są dobrzy i jedyne czego chcą, to spokojnie mieszkać wśród nas wyznając swoją religię. Wmawiaj sobie dalej.
Ja sobie nic nie wmawiam, to także muzułmanie.
Nie ma czegoś takiego jak religia Islam.
Są różne odłamy religijne. Główne to szyici i sunnici. Jednych jest wiecej,
drugich jest mniej. Tych co jest mniej (nie rozróżniam, zbyt podobne
nazwy) uważają że ci drudzy obrażają allaha bo wierzą w niego inaczej niż
oni. Wśród nich jest jeszcze mniejszy odłam - wahabici
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wahhabizm
To właśnie oni uważają że wszyscy inny obrażają allach i muszą zginąć. To
oni założyli ISIS. Ta najmniejsza grupa jest najbardziej radykalna. ISIS
najwięcej morderstw dokonuje w państwach arabskich na wyznawcach
allacha nie będących wahabitami. Średnio dziennie w zamachach ginie po
30-50 osób.
Co robią nie_wahabici? Dają dyla. Uchodźcy UCIEKAJĄ przed radykalnym
"islamem". Oni nie chcą być "zkalifatowani" bo wiedzą że staną się
niewolnikami do pracy dla ISIS. Wiec uciekają do Europy. ISIS traci
potencjalnych niewielników - tanią siłę roboczą - ropa się sama nie będzie
wydobywać, a kasy potrzebują jak każdy.
Wiec muszą jakoś powstrzymać fale uchodźców.
Przekierowanie