Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Epidemia nagłych śmierci wśród rosyjskich komandosów:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...osow_.html
Ciekawie się robi .
Wiadomo że ciężko walczyć jak wróg chowa sie za ludnością cywilną i zaczyna ostrzał.
Zastanawiam się dlaczego oczy całego świata zwrócone na pogranicze rosyjsko-ukraińskie, podczas gdy izraelskie wojsko rozjeżdża czołgami niewinnych ludzi w strefie Gazy. Tam dzieją się dużo gorsze rzeczy.
Hamasowcy kryją się za żywymi tarczami, więc nic dziwnego, że cywile giną. Zresztą, pomyłki zdarzają się niestety w każdym konflikcie zbrojnym. Hamas przypomina mi faceta, który podszedł do drzemiącego niedźwiedzia, kopnął go w tyłek, a teraz ma pretensje, że niedźwiedź odgryzł mu rękę... Gdyby nie odpalali rakiet na terytorium Izraela, armia żydowska nie wjechała by im do Strefy. Teraz są konsekwencje.

Mam wielką nadzieję, że Izrael doszczętnie rozbije Hamas i Arabom odechce się zabaw pirotechnicznych na następne 100 lat po tym ataku.

Co do Donbasu - klęska separatystów jest kwestią przesądzoną, więc posuwają się już od jakiegoś czasu do działań typowo terrorystycznych. Obawiam się, że będzie sporo ofiar cywilnych i zamachów także w innych częściach Ukrainy (już ktoś zabił mera Krzemieńczuka, który leży daleko od strefy rebelii, no, ale mer był z partii Tymoszenko i Turczynowa).
(29-07-2014 02:44 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Zastanawiam się dlaczego oczy całego świata zwrócone na pogranicze rosyjsko-ukraińskie, podczas gdy izraelskie wojsko rozjeżdża czołgami niewinnych ludzi w strefie Gazy. Tam dzieją się dużo gorsze rzeczy.

Izrael to potwór .
Bardzo niebezpieczny mały kraj z bronią AT i wpływami w światowych mass mediach.
Wpływ Izraela na światowe media jest ogromny.Konflikt na bliskim wschodzie przedstawia się w sfałszowany sposób :
Izrael -ten dobry
Palestyna -ten zły .
Żydzi już dawno przebili brutalnością barbarzyńców ,bo jak można wyżynać dzieci i kobiety?
Najlepsze jest to że Izrael to sztuczne państwo .Starożytny Izrael zamieszkiwali właśnie Ci których dziś zwie sie Palestyńczykami Smile Poprzechodzili na Islam .
Ogromne skurwysyństwo zrobili Żydzi z Europy Palestyńczykom
Ludność Brytyjskiego Mandatu Palestyny przed wojną to tylko 17% Żydów .
Państwo Żydowskie powinno powstać na terenie Niemiec ,jako zadośćuczynienie .
(30-07-2014 06:44 AM)pyra90 napisał(a): [ -> ]Bardzo niebezpieczny mały kraj
Niebezpieczny głównie dla terrorystów Smile Jako sojusznik Izrael jest bezcenny. Jest to jedyny kraj świata, który nie pozwolił muzułmanom wejść sobie na łeb. Bardzo mnie cieszy, że Izrael nie cacka się z terrorystycznym ścierwem, tylko wyrywa chwasty.
A to, że przy tym giną tysiące cywilów to nie ważne.
Izrael dokonuję zbrodni na ludności cywilnej. To co się dzieje w Strefie Gazy to jest najzwyklejsze w świecie ludobójstwo. Najlepiej świadczą o tym straty pośród kobiet i dzieci, oraz ostrzeliwanie budynków cywilnych. W tej sytuacji armia izraelska jest taką samą organizacją terrorystyczną( no działają na większą skale) jak Hamas. Szkoda mi tylko zwykłych Palestyńczyków którzy utracili swoją ojczyznę i są terroryzowani przez żydowskiego okupanta.

Teraz trochę absurdu z rodzimego podwórka:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?...belskiego#
Teraz tylko czekać, aż Stepan Bandera otrzyma pośmiertnie Order Orła Białego za "wybitne zasługi". Powoli sytuacja w kraju zaczyna przypominać XVIII wiek.
A co ma robić Izrael, kiedy terroryści prowadzą ostrzał rakietowy z przeludnionej Strefy Gazy czy Zachodniego Brzegu? Mają pozwolić się wystrzelać? Wyjście widzę jedno: Palestyńczycy przestaną tolerować wśród siebie terrorystów, to będą mieli spokój i nikt nie będzie ginął.
Poza tym Izrael to ostatni bastion oporu przed islamizacją i zarazą politycznej poprawności.

(30-07-2014 01:28 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Szkoda mi tylko zwykłych Palestyńczyków którzy utracili swoją ojczyznę
Co masz na myśli pisząc "utracili"?

BTW Zabawne, że Krychu aby dokopać Żydkom jest gotów stać się obrońca muslimów Smile
Póki co to od rakiet ciapaczy zginęła garstka osób, a od działania Izraela ponad tysiąc. Więc jeżeli ktokolwiek kogoś wystrzela to Izrael Palestyńczyków.
W jaki sposób Izrael jest ostatnim bastionem przed polityczną poprawnością? Podaj jakieś przykłady.
Pisząc utracili, mam na myśli okupacje Palestyny przez Izrael.

Ja nie bronie w żaden sposób muslimów, tak samo potępiam Izrael oraz wszelkie organizacje jak Hamas. Co to walka z terroryzmem, skoro obydwie strony uciekają się do mordowania cywili.
Przekierowanie