Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13-10-2013 03:39 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Chcesz żebym odpowiedział na pytania to napisz mi na które .
O wszystkie, na które nie udzieliłeś mi odpowiedzi Smile Ale niech Ci będzie. Możemy zakończyć dyskusję, bo wyraźnie nie czujesz się na siłach prowadzić polemikę w tym temacie.
(13-10-2013 12:03 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Homoseksualizm , transseksualizm
Chwila, a czy w Polsce homo- i transseksualizm są nielegalne?

Czy ja tak napisałem ? Związki homo i adopcja dzieci przez takie osoby są lansowane przez zachodni świat , niektóre środowiska próbują lansować to w Polsce.Żeby nie było , nie mam problemu z homoseksualistami(mimo,że ich nie lubię,wręcz gardzę) , niech sobie żyją. ,jednak nadawanie dodatkowych przywilejów/praw takich jak adopcja dzieci nie powinna mieć miejsca .(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Niemczech są środowiska lewicowe które chciałyby zalegalizować pedofilie.
Yyy... I co w związku z tym?

Taka ciekawostka Tongue

(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]"Multikulti" to chyba sam wiesz na czym polega , bezpośrednio Polski to nie dotyczy , jednak 70 mln ciapatych na Zachodzie może budzić niepokój.
Problemem nie jest samo multikulti, tylko polityka państw zachodnich dyskryminująca własnych obywateli na rzecz przyjezdnych oraz patologiczne rozwiązania socjalne, które ściągają rzesze nierobów płodzących w postępie arytmetycznym kolejne pokolenia pasożytów.

Tutaj muszę się z Tobą zgodzić.

To chyba wszystkie ? Smile

Coś nie pykło , ale chyba widzisz moje odpowiedzi.
@Krychu
Zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu, wyluzuj trochę.
No widzisz? jak chcesz, to możesz.

A propos pedofilii. Niektórzy straszą jakimiś marginalnymi ruchami pedofilskimi z Niemiec czy Holandii, a tolerują największą na świecie mafię pedofilską jaką jest KRK.
(13-10-2013 01:07 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]Ile wpłacamy a ile dostajemy ? ,obawiam się że w dobie sztucznego kryzysu tylko traciliśmy
Więc się nie obawiaj, tylko sprawdź liczby Wink
[/quote]

To podaj te liczby i zródło
(13-10-2013 05:13 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]To podaj te liczby i zródło
http://bit.ly/GMCxwG
(13-10-2013 05:06 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]No widzisz? jak chcesz, to możesz.

A propos pedofilii. Niektórzy straszą jakimiś marginalnymi ruchami pedofilskimi z Niemiec czy Holandii, a tolerują największą na świecie mafię pedofilską jaką jest KRK.

Nazywanie KRK mafią pedofilską jest trochę nie na miejscu, ile było przypadków "aktów pedofilskich" w kościołach? Możliwe że tyle samo jak w innych instytucjach np szkołach.

(13-10-2013 05:17 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(13-10-2013 05:13 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]To podaj te liczby i zródło
http://bit.ly/GMCxwG

Strzeliłeś gafę bo pyra nie pytał ile dostaniemy a ile dostaliśmy.
(13-10-2013 05:23 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Nazywanie KRK mafią pedofilską jest trochę nie na miejscu, ile było przypadków "aktów pedofilskich" w kościołach? Możliwe że tyle samo jak w innych instytucjach np szkołach.
Ile rzeczywiście jest zboczeńców w sutannach chyba nigdy się nie dowiemy. Niemniej istnienie celibatu każe mi wierzyć, że może być ich więcej niż w innych grupach społecznych. Zresztą nazwałem ich mafią pedofilską nie tyle z powodu ilości tych obrzydliwych gnid, co z powodu specyficznej reakcji hierarchów na krytykę. Biskupi oburzają się, że ktokolwiek śmie wypominać kościołowi pedofilię w jego szeregach, odcina się od ofiar, nie okazuje skruchy, stara się na siłę wybielić i zamieść wszystko pod dywan. Arcybiskup Michalik ostatnio powiedział nawet, że winę za to ponoszą rodzice dziecka, którzy nie okazują mu miłości, a dziecko szuka jej gdzie indziej i wciąga w to biednych księży.

Ciekawostka: jeszcze kilka lat temu w Watykanie można było legalnie uprawiać seks z 12-latkami! Później podnieśli tą granicę do 13-14 lat.
Metzger
"Biskupi oburzają się, że ktokolwiek śmie wypominać kościołowi pedofilię w jego szeregach, odcina się od ofiar, nie okazuje skruchy, stara się na siłę wybielić i zamieść wszystko pod dywan. Arcybiskup Michalik ostatnio powiedział nawet, że winę za to ponoszą rodzice dziecka, którzy nie okazują mu miłości, a dziecko szuka jej gdzie indziej i wciąga w to biednych księży."

Ty zgodzę się z Tobą, zachowanie głów kościoła karygodne.Takimi właśnie zachowaniami Kościół sobie szkodzi, powinni przyznać się do winny, winnych ukarać i okazać skruchę.
(13-10-2013 05:55 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Takimi właśnie zachowaniami Kościół sobie szkodzi, powinni przyznać się do winny, winnych ukarać i okazać skruchę.
Zastanawiam się dlaczego KRK ma tak beznadziejny PR. Przecież takimi akcjami tylko zniechęcają ludzi do siebie. Dlaczego Watykan nie przyzna, że problem pedofilii istnieje i nie zapowie, że od teraz weźmie ich za mordę? Przecież wtedy akcje KRK od razu by wzrosły. Widzę tylko jedną logiczna odpowiedź. Pedofile siedzą na najwyższych stołkach Watykanu i torpedują wszelkie próby grzebania w tej sprawie.
Przekierowanie