Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Bestia
Jeszcze na korzyść Rosji można dodać , że twardo walczą o swoje i nie promują wszelkiego rodzaju dewiacji .
Francja i Anglia już raz nas zostawili nas na pastwę losu, gospodarczo są lepszym sojusznikem, ale militarnie Rosja zjada ich na śniadanie.Rosja jest na topie a ich sojusz z Chinami i wymiana nowości technicznych za surowce jeszcze umocni ich pozycję na świecie.
(12-03-2014 09:05 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Martin
Tak tato, uważam że Rosja była by lepszym sojusznikiem niż Francja.Twoja zajebista UE rujnuje większość gospodarek.Przykladów nie będę podawać bo jesteś gluchy na argumenty.

@Bestia
Po pierwsze: Rosja nie traktuje żadnego ze swoich sojuszników poważnie. Powinieneś o tym wiedzieć skoro interesują Cię tego typu tematy.
Po drugie: skoro "UE rujnuje większość gospodarek" to dlaczego praktycznie wszyscy chcą do niej należeć? (poza Szwajcarią i Norwegią - z oczywistych względów). Mało tego, dlaczego nikt nie chce jej opuszczać?
Po trzecie: nie pisz, że jestem głuchy na argumenty, tylko najpierw je podaj.
A czy Niemcy lub Anglia traktują nas poważnie? Dla angoli to nawet jak pada deszcz to wina Polaków. Choćby Anglia chce wyjść z UE i parta "antyUE" zyskuje coraz większe poparcie..Protesty zorganizowane przez Waszyngton i UE na Ukrainie zrujnowały Ukrainę,emerytury cięcia, gospodarka prywatyzacja a ludzie nadal winią Rosję.Ruscy "dają" 15 mld od ręki, UE z naszej kasy chce "dać" 11 mld , syjonistyczny Usrael 1 hehe mld co jest 0,5h pracy gospodarki USA
@Bestia
Lemingi tego nie zrozumieją Wink . W TVN nadawali , a w GW pisali , że UE jest kochana ,a Rosja be to trzeba w to wierzyć Wink . Starsi ludzie tak mają ...
(12-03-2014 09:29 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]A czy Niemcy lub Anglia traktują nas poważnie? Dla angoli to nawet jak pada deszcz to wina Polaków.

Nawet nie porównuj tego jak traktuje nas Anglia czy Niemcy do tego jak traktowała by nas w tego typu "sojuszu" Rosja. Nie bądz naiwny.

(12-03-2014 09:29 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Choćby Anglia chce wyjść z UE i parta "antyUE" zyskuje coraz większe poparcie..

Anglia z UE nie wyjdzie.

(12-03-2014 09:29 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Protesty zorganizowane przez Waszyngton i UE na Ukrainie zrujnowały Ukrainę,emerytury cięcia, gospodarka prywatyzacja a ludzie nadal winią Rosję.

Ehh żal czytać takie bzdury.....ale szanuję Cię za to, że masz chociaż własne zdanie.
@Martin
Jakby nas traktowała Rosja ? Czy uważasz , że Niemcy lub Anglicy traktują nas jako równego partnera( już nie mówię ogólnie o narodzie , bo Polakami gardzą) ?
Skąd wiesz co planuje Wielka Brytania?
Dlaczego uważasz , że stwierdzenia Bestii są bzdurne ?
(12-03-2014 09:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jakby nas traktowała Rosja ? Czy uważasz , że Niemcy lub Anglicy traktują nas jako równego partnera( już nie mówię ogólnie o narodzie , bo Polakami gardzą) ?

Tak jak traktuje swoich "partnerów". Nie wiesz jak?

(12-03-2014 09:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Skąd wiesz co planuje Wielka Brytania?

Nie wyjdą z UE. Przekonasz się.

(12-03-2014 09:51 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Dlaczego uważasz , że stwierdzenia Bestii są bzdurne ?

A jak traktować stwierdzenie, że protesty na Ukrainie zorganizowała UE wraz z Waszyngtonem? Przecież to kompletna bzdura, taka sama jak twierdzenie, że w Smoleńsku był zamach.
Dobra dyskusja Martin...
Nie podałeś zdanego argumentu, ani nie odniosłeś się do moich.

Rosja wspólnie z Białorusią organizują ćwiczenia ścisłej koordynacji działań sił zbrojnych, ale również kwestii takich jak produkcja sprzętu wojskowego czy szkolenie żołnierzy.Rosja pożyczyła Białorusi 2 mld na niski procent i maja tańszy gaz czy to mało Rosja z dominującej pozycji w sojusz i tak daje dużo korzyści.
Cytat:Anglia z UE nie wyjdzie

Por qué

Cytat:Ehh żal czytać takie bzdury.....ale szanuję Cię za to, że masz chociaż własne zdanie.

Jeśli nie wierzysz że USA destabilizuje Ukraine to jesteś... sorry ale głupi.Ten kraj przeznaczył na majdan 5 mld a teraz w ramach ratowania gospodarki chce dać 1 mld coś tu nie gra.Osiągnęli cel i mają w dupie Ukrainę kolejny kraj w którym mają soje pionki, ale już niedługo...

http://www.youtube.com/watch?v=HhCYdlA-DxA

http://www.youtube.com/watch?v=u8ITbvg9S1M

http://www.youtube.com/watch?v=ZtY68xkhp8A


A kto finansował pomarańczową rewolucję??
Tak jak traktuję nas UE , czyli jak dziwkę ?
Oczywiście , że na 99% nie wyjdą , lecz niczego nie możemy być pewni.
Może nie tyle co zorganizowali , ale dołożyli oliwy do ognia i zapewne finansowali( Moja prywatna opinia).
Nie wiem co wspólnego ze stwierdzeniem Bestii ma katastrofa smoleńska ?
Przekierowanie