Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hugo i Metzger mają rację. Zawsze można udawać niewiniątka i w teorii zgadzać się na niektóre sprawy, a w rzeczywistości robić coś zupełnie innego. No ale teraz już chyba trochę za późno.
(28-12-2017 03:04 PM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]Hugo i Metzger mają rację. Zawsze można udawać niewiniątka i w teorii zgadzać się na niektóre sprawy, a w rzeczywistości robić coś zupełnie innego. No ale teraz już chyba trochę za późno.
Takie rozwiązanie nigdy niw wchodziło w grę ze względu na głupotę polskich rządzących. PO występowało w charakterze lokaja "zachodu", trzęsąc się ze strachu, co też "nowocześni Europejczycy" powiedzą na jakieś nieoświecone zachowania, natomiast PiS, którego "twardy elektorat" to ludzie, mówiąc delikatnie - prości, nie może lawirować, bo wyborcy nie zrozumieją. A jak im się powie o co chodzi "jak krowie na rowie", to zachodni też się o tym dowiedzą i cały misterny plan w pizdu Smile

A zamiast się o tych "uchodźców" boksować, trzeba było zadeklarować ich przyjęcie, trąbiąc głośno i często o europejskiej solidarności i takich tam bzdetach a później zacząć mnożyć rozmaite przeszkody. Na przykład że przed opuszczeniem Włoch i Grecji każdy "uchodźca" powinien zostać zaszczepiony zgodnie z obowiązującą w Polsce obowiązkową książeczką szczepień, ponadto powinien mieć komplet dokumentów, najlepiej przetłumaczonych przysięgle na język polski. Itd., itp. W międzyczasie wybudować schludne miasteczka kontenerowe na jakimś zadupiu, oddalonym od wszelkich większych osad ale w pobliżu mostów na Odrze i czekać na przyjazd tych, co przeszli przez sito.

A potem na ich wyjazd Smile Bo przecież nie można ich trzymać za drutem. Potem jeszcze dyskretnie zgłosić się do Niemców i poprosić ich o odrobinę solidarności. Bo skoro są tacy solidarni i my też tacy jesteśmy, to w imię europejskich wartości firmy działające na terenie Polski, ale posiadające niemieckiego właściciela (np. mBank) powinny płacić polskim pracownikom takie same pensje, jakie dostaję ich koledzy zatrudnieni w Niemczech. Jak solidarność, to solidarność, prawda? Smile
Całkiem sprytna koncepcja, Fext, ale ma jedną wadę. Zadziałałaby tylko przy gwarancji, że władza zdroworozsądkowo pochodząca do kwestii migrantów utrzymałaby się dłużej. A takiej gwarancji nie ma. Być może kolejne wybory wygrają "klękacze", a wtedy dopiero się zacznie, bo proces ściągania "uchodźców" będzie już rozpoczęty i to przez ich poprzedników. A oficjalne przyjęcie jakiejkolwiek liczby "uchodźców" osłabi opór przed wciśnięciem nam każdej kolejnej transzy - przyjęliśmy 7000, więc co nam zaszkodzi przyjąć jeszcze kilka tys.? Do tego dojdzie zasada łączenia rodzin (barrrdzo licznych muzułmańskich rodzin) i lawina ruszy. Nie obejrzymy się, a polska policja podobnie jak francuska zacznie ogłaszać, że nie ma kontroli nad niektórymi dzielnicami polskich miast. Moim zdaniem jedyne wyjście to twarde NIE i tłumaczenie do porzygania, że Schmidt nie ma prawa decydować, kogo pod swój dach wpuszcza Kowalski.
Niby nie przyjmujemy uchodźców, ale żołnierze isis i tak mają obywatelstwa Polskie
oraz mogą przebywać w naszym kraju, przygotowując ewentualny zamach, w szeregach
Isis są również Polacy.

https://www.kryminalnapolska.pl/2017/06/...-interpol/
Kurczak, jaka ta nasza opozycja jest pocieszna Smile

http://fakty.interia.pl/polska/news-kami...Id,2506878

W Nowoczesnej będą karać finansowo i naganami posłów, którzy nie głosowali za pewnym projektem. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby coś takiego ogłosiło PiS. Media lewicowo-antyliberalne zapluły by się z oburzenia, a Nowoczesnej wolno wprowadzać u siebie dyscyplinę na głosowania pod rygorem kar finansowych.

Zauważyliście, że kopuła sejmu przypomina namiot cyrkowy? Przypadek?
PLAN PETRU
Nowy tekst Ryśia Petru z dzisiaj o temacie który jest właśnie
w sejmie. uwaga Big Grin

"Ona i tak tą aborcję usunie w podziemiach"
Srały muchy będzie wiosna. Nie wiem, w jaki sposób chcą te "kary finansowe" wyegzekwować? Wyrzuceniem z klubu? Zresztą o czym w ogóle mówimy? Ukarani natychmiast przedstawią a to zwolnienia lekarskie a to zaświadczenia o delegacjach służbowych czy spotkaniach z "aktywem partyjnym" i tyle z tego będzie. Tymczasem fatalne wrażenie pozostanie. Nie wiem, kto układał listy wyborcze tych debili zwanych "opozycją" ale jak dla mnie to chyba był to sam Kaczyński Smile
Obecna opozycja w postaci platformy, nowoczesnej itd jest na tak żenującym poziomie, że miłościwie panujący nam szkodnik Kaczyński jeszcze długo pozostanie przy korycie.
Naczelnik jest wybitnym strategiem, dlatego zostanie długo
u władzy. A opozycji nie ma żadnej, są tylko świry.
Przekierowanie