Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogromną role w budowie Izraela odegrali Żydzi z Polski .
Najlepsze ze osiedliło sie tam wielu katów stalinowskich ,oprawców naszych bohaterów .
Żydzi dorównali o ile nie przerośli swoich katów ,czyli nazistów ,mają nas za śmieci zarzucają nam antysemityzm i współudział w holokauscie .
Żądają od nas odszkodowań i to jest obleśne gnojstwo.
Obóz w Oświęcimu powinniśmy ZBURZYĆ i ZAORAĆ ,dlatego że Niemcy umywają ręce od tego co robili ich dziadkowe a nas kopie sie na okrągło i fałszuję historie : "polskie obozy zagłady"
[Obrazek: PalestLand1-1024x723.jpg]

To jest pokojowe zdobywanie terenu.
(30-07-2014 03:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Póki co to od rakiet ciapaczy zginęła garstka osób, a od działania Izraela ponad tysiąc.
I dobrze. Palestyńczycy muszą się nauczyć, że jak zabiją jednego Żyda, to stracą 10 swoich.

(30-07-2014 03:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]W jaki sposób Izrael jest ostatnim bastionem przed polityczną poprawnością?
W taki sposób, że Żydzi trzymają muslimów za mordę i się nie wstydzą Smile


(30-07-2014 03:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Pisząc utracili, mam na myśli okupacje Palestyny przez Izrael.
A więc nic nie utracili, bo nic nie mieli.

(30-07-2014 03:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Co to walka z terroryzmem, skoro obydwie strony uciekają się do mordowania cywili.
Ale jest pewien mały niuans. Ktoś zaczął. Zgadnij kto.

(30-07-2014 06:41 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]To jest pokojowe zdobywanie terenu.
Oczywiście, że nie pokojowe. Palestyńczycy naruszają pokój = zostają ukarani. Tak jest od dawna i wciąż nie potrafią zrozumieć, że zadzierać z Żydami po prostu się nie opłaca Smile

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...vgnUc#t=37
Pentagon sypnie kasą i Żydki dalej będą bombardować cywili, dlaczego jedni separatyści są ok (Syria, Libia, Kosowo), a inni nie (Donbas, Palestyna, turecki Kurdystan)??

Cytat:Ale jest pewien mały niuans. Ktoś zaczął. Zgadnij kto.

No kto zaczął???

Palestyna:
- ponad 250 osób zginęło (ponad 75% to cywile),
- prawie 2 tysiące rannych,
- duża liczba Palestyńczyków została zamknięta w więzieniach za protestowanie lub rzucanie kamieniami w Zachodnim Brzegu (brak szczegółów na ten temat),
- kilkaset budynków zniszczonych - większość to budynki mieszkalne,
- Strefa Gazy jest bombardowana na oślep - ginie każdy kto jest "w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie". Atakowani byli bojownicy Hamasu ale również nieuzbrojeni Palestyńczycy, czyli mężczyźni, kobiety, dzieci a nawet dziennikarze.

Izrael:
- 2 osoby zginęły (w tym 1 żołnierz),
- kilkanaście osób rannych (żołnierze i cywile w Izraelu),
- niewielkie zniszczenia infrastruktury (większość rakiet trafiała w puste pola lub została przechwycona przez system antyrakietowy Żelazną Kopułę).

Straty poniesione od 8 lipca do 18 lipca.

Żydki za kasę zarobioną na lichwie zbudowali potężne państwo, i po 2000 latach wrócili i utworzyli sztuczny twór a następnie okupują Palestynę odbierają jest terytorium.

Masakra w Jehida - 13.12.1947
Masakra w Kiszas - 18.12.1947
Masakra w Qazaza - 19.12.1947
Masakra w Al-Szejk - 1.01.1948
Masakra w Deir Jassin - 9-10.04.1948
Masakra w Naser Al-Din - 13-14.04.1948
Masakra w Beit Daras - 21.05.1948
Masakra w meczecie Dahmash - 11.07.1948
Masakra w Dawajme - 29.10.1948
Masakra w Falameh, 2 kwiecień, 1951
Masakra w Kibja - 14.10.1953
Masakra Kafr Qasem - 29.10.1956
Masakra w Al-Sammou - 13.11.1966
Masakra w obozach Sabra i Szatila - 15-18.09.1982
Masakra w Ojon Qara - 20.05.1990
Masakra w meczecie Al-Aqsa w Jerozolimie - 8.10.1990
Masakra w meczecie Ibrahima - 25.02.1994
Masakra w Jabalii - 28.03.1994
Masakra na punkcie kontrolnym Erec - 17.07.1994


Bojkotujcie syjonistów nie kupuj ich produktów zaczynających się cyframi 729 (kod kreskowy) Kupuj Polskie Produkty 590
http://bojkotujizrael.blogspot.com
Najlepsze jest to jak nasze media już się plączą w swoim propagandowym bełkocie Big Grin Ostatnio jedna z TVP-owskich stachanówek robiła reportaż z Krymu, gdzie podobno za Putina żyje się ludiom dużo gorzej i cały czas było zachwalanie jak to dobrze było wcześniej, tylko wcześniej rządził Janukowycz....

U$A to bardzo niebezpieczny kraj. W przeciwieństwie do Rosji nawet chyba się nie kryją się z tym, że dozbrajają rebeliantów z Syrii. Tam dalej giną ludzie, a w mediach cisza od kilku dobrych miesięcy. Teraz sporo ludzi obawia się Rosji i ich rakiet z głowicami atomowymi. Jednak to inny kraj nie zawahał się użyć tej broni jako jedyny na świecie i nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji.
Bestia, zrozum, że gdyby Palestyńczycy potrafili pokojowo współistnieć z Żydami, to nie byłoby tam żadnych napięć. Ale nie potrafią. Sami sobie szkodzą.

(30-07-2014 08:52 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]podobno za Putina żyje się ludiom dużo gorzej
Trwa okres przejściowy, więc nic dziwnego, że żyje się gorzej. Ale Krym będzie punktem honoru dla Putina, więc podobnie jak w Kaukaz wpompuje niewspółmiernie dużo funduszy, aby pokazać jak dobrze sobie poradził.

(30-07-2014 08:52 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Jednak to inny kraj nie zawahał się użyć tej broni jako jedyny na świecie i nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji.
Konsekwencje? Co to za lewacki bełkot? Od kiedy to broniący się ma ponosić konsekwencje?
Przecież jasne jest, że Jankesi urządzili prowokację wymierzoną w Japończyków kumulując całą flotę w jednym miejscu. Poza tym dobrze wiedzieli co się stanie gdy zrzucą bombę na Hiroszimę. To była największa zbrodnia wojenna II WŚ.
Gdyby Palestyńczycy zamiast produkować rakiety i broń, przeznaczyli tę energię na produkcję czegoś co można z zyskiem sprzedać, ich sytuacja ekonomiczna wyglądałaby inaczej. Ale bieda sprzyja radykalnym nastrojom, więc Hamas na tym korzysta i zmiana sytuacji ekonomicznej w Autonomii byłaby islamistom nie na rękę.

Uważam, że Izrael nie powinien kończyć ofensywy, dopóki będzie chociaż jeden żywy Palestyńczyk z bronią w ręku. I nie ma co zwracać uwagi na lewackie brednie mainstreamowych mediów Zachodu, ONZ, Komitetu Helsińskiego, Amnesty International, czy innych podobnych organizacji.

Byłem w Izraelu 2 razy, podziwiam wspaniałą kulturę żydowską i osiągnięcia cywilizacyjne tego niesamowitego narodu, który broni przedmurza świata zachodniego przed barbarzyńcami. Polecam tam pojechać i zobaczyć, jak sytuacja wygląda w rzeczywistości.
1. Takie działania były popularne w III Rzeszy, widać od kogo Żydki czerpią inspiracje.
2.No faktycznie, zajebiście trzymają ich za mordę. Niczym Niemcy ludność krajów okupowanych.
3. Utracili ziemię na których mogli spokojnie żyć. Imperium Osmańskie lub Anglia im to umożliwiały, Izrael nie.
4. Co to za różnica kto zaczął ? Nie zmienia to faktu, że obydwie strony mordują cywili i w tym aspekcie są takimi samymi zbrodniarzami.
Dzisiaj od rana ponad 130 rakiet wystrzelonych na terytorium Izraela. Zero ofiar dzięki przechwytującym "kopułom". Niesamowite.
Przekierowanie