Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-06-2014 07:54 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]http://www.polishexpress.co.uk/polska-wy...ie-niemcy/

Brawo...

Napisałbym żart o żydzie ale boje się że go spale...
(09-06-2014 09:53 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]http://narodowcy.net/polska/9821-w-warsz...-wykletych
SmileSmile Nareszcie.
To skandal, że dopiero teraz takie coś powstaje w Warszawie.

Jak już powstanie, to będę miał dosłownie 100 metrów to tego muzeum.
Dla mnie skandalem jest, że w moim Poznaniu nie ma do tej pory sensownego muzeum/instytucji upamiętniającego Powstanie Wielkopolskie. I wątpię, żeby do momentu setnej rocznicy tego wydarzenia, cokolwiek się zmieniło. Mimo, że miasto w końcu zbudowało coś, co sensownie pokazuje jego najwcześniejszą historię (Brama Poznania), brakuje dbałości o tę zdecydowanie nowszą (Powstanie, Czerwiec'56). A prezydenta, w przeciwieństwie do stolicy, mamy całkiem sensownego.
Niech żydzi przestaną robić z holokaustu biznes to wtedy bedą szanowani...
Po 2 wojnie światowej Żydów ocalałych z Holokaustu nazywano w Izraelu "sabon" ,co oznacza mydło...był to wyraz pogardy jakim darzyli ocalałych z zagłady żydzi z bliskiego wschodu ,w latach 40 i 50 temat ocalałych z holokaustu był wstydem i tabu ,mówiono wówczas tylko o żydowskim heroizmie i o żydowskich kolaborantach ,kapo.
Dopiero w latach 60 gdy złapano Eichmana i osądzano go w Izraelu
zaczęto robic z Holokaustu temat numer 1 i manipulawać tym tematem w celach politycznych.

"Żeby łatwiej rozmiękczyć Polaków i w ten sposób wyciągnąć od Polski co najmniej 60 miliardów dolarów, trzeba z jednej strony oczerniać nas przed światem jako naród morderców, a z drugiej – doprowadzać nas do stanu bezbronności wobec żydowskich żądań poprzez systematyczną tresurę w tak zwanej tolerancji i w tak zwanym dialogu. Owa tolerancja, to nic innego, jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog – to nic innego, jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa holokaust."
Stanisław Michałkiewicz
@Metzger
Lepiej teraz niż w ogóle. Pierwszy punkt jaki odwiedzę kiedy pojawię się w stolicy.
@Maynard
Powstanie Wielkopolskie jest bardzo zaniedbywane przez polską historie, co jest samo w sobie skandalem.
(10-06-2014 05:33 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Lepiej teraz niż w ogóle. Pierwszy punkt jaki odwiedzę kiedy pojawię się w stolicy.
Dzisiaj dokładniej przyjrzałem się temu budynkowi. Wisi na nim tablica informująca, że kiedyś mieścił się tu Żydowski Dom Akademicki. Pomyślałem, że będziesz chciał wiedzieć. Ale nic straconego. W Warszawie jest masa innych patriotyczno-narodowych atrakcji z Muzeum Powstania na czele.
Nie bez powodu znajdowała się tam katownia UB .. Smile.
Big Grin
Przekierowanie