Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Idź na wybory! Korwin sam się nie wybierze!
Na tle takiej konkurencji Korwin wypada zajebiście. Janusz to nie jest mój idealny kandydat, ale na niego głosuję.
Ja zagłosuje na Brauna, cała reszta nic nie warta. kukiz jest promowany przez media i raczej nie jest spoza układu.
A ja nie idę. Raz, że każdy kandydat ma coś za uszami, a dwa jak zawsze wygran Bronek po głosach - widmo.
Głosuję na Korwina. Z pozostałych kandydatów jeszcze tylko Wilk i Kukiz mogliby mnie zmobilizować do pójścia na wybory. Druga tura? Jeśli nie będzie Korwina, to muszę się poważnie zastanowić, czy aż tak nie znoszę Komora, żeby zagłosować na kandydata PiS...
Ja na wybory pójdę (jak zawsze). Na razie wiem na kogo nie zagłosuję....
Oceniając prezydenturę Komorowskiego wypada ona u mnie przeciętnie i nie wiem czy zasługuje na drugą kadencję, z drugiej strony jeśli miałby zostać ktoś kto ma cokolwiek wspólnego z kaczorem to na samą myśl robi mi się słabo. Pani Ogórek sprawia z kolei wrażenie, jakby była kandydatką na siłę i nie specjalnie zależy jej na prezydenturze. Jest jeszcze ten Jarubas, ale opcja peeselowska jest słaba. Reszta to mało poważni kandydaci, naprawdę wyobrażacie sobie kogoś tak żałosnego jak Korwin na takim stanowisku?
W ogóle te wybory jakoś mało mnie interesują, ale dla zasady przy urnie wyborczej na pewno się pojawię.
wszystko od początku wyborów, jest już dobrze poukładane na szczeblach, w drugiej turze mają być Bronek i Duda i kropka,
nie podoba mi się to, ale co ja i my możemy zrobić, ,to Bronek i Duda są na pierwszym planie w wiadomościach w telewizji czy w radiu, ich promują najbardziej, piękne spoty, piękne plakaty,zwykli ludzie nie interesujący się polityką, czasami nie znają innych kandydatów co wspomniana dwójka, pojadą do wyborów, bo nie mają co robić w niedziele, zagłosują na Bronia i ten już ma z milion głosów, ja sam pójdę do wyborów, i zagłosuje na Korwina z sentymentòw, i tak wiem że nie wygra, a nawet jakby jakimś cudem wygrał, to i tak by go nie dopuścili, , chłop stara się już tyle lat, ten sam program, a i tak cały czas lipa,,,, 6 % , bo tak ma być i koniec, zawsze liczą się od początku, tylko dwie wielkie partie, i ich kandydaći,.
Martin
Miałem Cie za rozsądnego gościa, ale się chyba myliłem. Jest źle, ale boisz się ze jak PiS dojdzie do "władzy "będę gorzej. Dlatego rządzi PO z bronkiem na czele. Ok to co ci się tak nie podoba w ustawach które podpisał Kaczyński? Przecież prezydenta oceniamy po ustawach które podpisał i to w jaki sposób reprezentuje kraj. Uważam że opcja pisowska nie jest idealna ale będzie lepsza od tych beszczelnych mord i klamliwych kurw z Po.Sorry za końcówkę.
@Bestia
Jeśli chodzi o politykę wewnętrzną to nie ma większej różnicy, natomiast polityka międzynarodowa w wykonaniu PIS-u (czytaj: Fotygi/L.Kaczyńskiego) to istna żenada. Jeśli nie pamiętasz tych lat 2005-2007 lub wtedy jeszcze nie interesowałeś się geopolityką to zapoznaj się jak właśnie wyglądała ta dziedzina za prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Myślę, że Duda byłby pionkiem największego szkodnika życia publicznego III RP Jarosława Kaczyńskiego dlatego w tym wypadku lepszy jest nawet przeciętny prezydent Bronisław Komorowski niż ktokolwiek z PIS-u. Dopiero gdy Jarek "nic nie mogę wygrać" Kaczyński odejdzie na zasłużoną emeryturę to wówczas zastanowię się nad tą opcją polityczną.
Martin nie interesowałem się sytuacja polityka tak jak teraz, ale swoje pamiętam. Chodzi ci o politykę zachodnią Leszka? Napisz prosto z mostu dlaczego nie tracisz PiS czy Lecha Kaczyńskiego.
Przekierowanie