Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Metzger
Wybacz, ale mówienie, że ucinanie fiutów itp jest czymś normalnym nie powinno mieć miejsca w takim budynku jak szkoła. Ja mam w to wyjebane co kto/coś ma pomiędzy nogami, ale nie podoba mi się propagowanie takich dewiacji.
Faktycznie,nauczycielka dodała zdanie "To jest moje prywatne zdanie, nie ma tego w "programie" " Nie zmienia to faktu, że chyba pomyliła szkołę z jakimś squatem.
Co do aborcji, jak dla mnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji jeżeli:
a) dziecko jest owocem gwałtu
b) dziecko może urodzić się niepełnosprawne
Aborcja z powodu własnej zachcianki powinna być karana jak morderstwo.

@Bestia
Ja jestem dumnym homofobem, antysemitą oraz brunatnym "buntownikiem" Big GrinBig Grin
KrychuTMT
Ja do siebie mogę dopisać jeszcze rasistaTongue.

Aborcja 100% racji. Krychu
Zgadzam się wychowanie dzieci powinno zostawić się rodzicom, od lat tak było i jakoś nie mieliśmy problemu z wychowaniem dzieci.Dzisiejsza młodzież jest najgorsza od lat, mówi to 18 latekTongue.

http://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

Przypominam filmik wrzucony przez Krycha na forum, od czasu do czasu musiałem to obejrzeć aby się mocno naładować przed treningiem.Teraz gdy nie trenuję odpuszczam sobie bo nie wytrzymuje psychicznie.
Krychu
Kto to ,brunatny buntownik'?
(09-06-2014 06:49 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Wybacz, ale mówienie, że ucinanie fiutów itp jest czymś normalnym nie powinno mieć miejsca w takim budynku jak szkoła. Ja mam w to wyjebane co kto/coś ma pomiędzy nogami, ale nie podoba mi się propagowanie takich dewiacji.
A nie słyszałeś o czymś takim jak transseksualizm? Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w kobiecym ciele. To nie jest dewiacja. To jest błąd natury, który współczesna chirurgia pozwala naprostować.

(09-06-2014 06:49 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Faktycznie,nauczycielka dodała zdanie "To jest moje prywatne zdanie, nie ma tego w "programie" " Nie zmienia to faktu, że chyba pomyliła szkołę z jakimś squatem.
Ale co dokładnie powiedziała?

(09-06-2014 06:49 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Co do aborcji, jak dla mnie kobieta powinna mieć prawo do aborcji jeżeli:
a) dziecko jest owocem gwałtu
b) dziecko może urodzić się niepełnosprawne
Aborcja z powodu własnej zachcianki powinna być karana jak morderstwo.
A co w przypadku kiedy ciąża zagraża zdrowiu/życiu kobiety?

Poza tym nie rozumiem czemu chcesz pozwolić mordować niepełnosprawne dzieci.
@Bestia

Jest najgorsza, ale dlaczego ? Rodzice po prostu nie mają czasu na zajmowanie się swoimi dziećmi. To jest niestety jedna z ciemnych stron kapitalizmu, ciągła pogoń za pieniądzem. Na zachodzie jest zresztą tak samo, jeśli nie gorzej. U nas przynajmniej dziadkowie się czasem nami zajmowali, a teraz dziadkowie będą pracować do 67 roku życia.
@Metzger
Słowo dewiacja idealnie pasuje do transseksualizmu, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
Powiedziała, że płód to nie dziecko i jeżeli kobieta uważa, że przeszkodzi jej to w karierze/dalszym życiu to powinna móc je "usunąć"
Niepełnosprawność fizyczna czy umysłowa to nie życie, tylko męka. W takim wypadku jestem wstanie zaakceptować aborcję.
To jest chyba oczywiste, jeżeli kobiecie zagraża śmierć to powinna mieć prawo wyboru.
Tak samo podchodzę do eutanazji, jeżeli ja byłbym sparaliżowany to wolałbym aby ktoś mi okazał miłosierdzie i pomógł mi odejść.

@Pakman
Mnie praktycznie wychowali dziadkowie i bardzo sobie to chwale. Ogólnie lubię rozmawiać z ludźmi z "tamtych" czasów, bo można wynieść z nich(tych rozmów) wiele ciekawych rzeczy oraz porównać jakie zmiany zaszły w naszym społeczeństwie.
Zresztą dyskusja z każdym człowiekiem jest interesująca, pod warunkiem,że dana osoba nie jest mentalnym gównem. tj gimbo "swagiem" , pustakiem lub innym dziwadłem.
(09-06-2014 07:10 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Słowo dewiacja idealnie pasuje do transseksualizmu, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
A jeżeli będziesz miał transseksualne dziecko, to będziesz je nazywał dewiantem? Wink

(09-06-2014 07:10 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Powiedziała, że płód to nie dziecko i jeżeli kobieta uważa, że przeszkodzi jej to w karierze/dalszym życiu to powinna móc je "usunąć"
Cóż, kwestia definicji. A co sądzisz o tzw. antykoncepcji awaryjnej?

(09-06-2014 07:10 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Niepełnosprawność fizyczna czy umysłowa to nie życie, tylko męka. W takim wypadku jestem wstanie zaakceptować aborcję.
Zależy od stopnia niepełnosprawności, ale trochę to dziwne, że uważasz, że człowiek może decydować któremu inwalidzie pozwoli żyć, a którego zabije.


(09-06-2014 07:10 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]To jest chyba oczywiste, jeżeli kobiecie zagraża śmierć to powinna mieć prawo wyboru.
A jeżeli chodzi tylko o zagrożenie zdrowia, a nie życia?
1) Obym nie miał. Jednak nazwałbym je dewiantem, oczywiście gdyby było w odpowiednim wieku.
2)O ile dobrze mi wiadomo, to nie jest forma aborcji więc może być ( Jak się mylę, to mnie popraw Smile )
3) Paraliż, niepełnosprawność umysłowa, wady serca( prowadzące do szybkiej śmierci) itp. Niedoskonałości, które uniemożliwiają człowiekowi normalne(nie łap za słówka, wiesz o co chodzi) życie. Nie chodzi mi przecież o krzywe nogi lub brak ręki...
4) Nie dopisałem zdrowia
@Joker
Nacjonalista XD.
@Bestia
Kurw.. musiałeś wrzucić ten filmik ?
(09-06-2014 07:30 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]1) Obym nie miał. Jednak nazwałbym je dewiantem, oczywiście gdyby było w odpowiednim wieku.
Szacun za konsekwencję Smile Ale lepiej rozważ wazektomię Wink

(09-06-2014 07:30 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]2)O ile dobrze mi wiadomo, to nie jest forma aborcji więc może być ( Jak się mylę, to mnie popraw Smile
Jest usunięciem zarodka z organizmu kobiety. Czyli jest wczesną aborcją.
@Metzger
1) Nie zamierzam. Zresztą nie mam rodzeństwa, ktoś musi przedłużyć ród .
2)Czyli kwalifikuje to do aborcji -" zachcianki".
Przekierowanie