Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-10-2013 07:58 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jak PiS wygra to będzie tak samo. Nie sądzę aby byli gorsi od PO.

Krychu jesteś młody i zapewne nie pamiętasz lat 2005-2007 kiedy Kaczyńscy byli u władzy dlatego napisałeś taką głupotę. Jak przypomnę sobie projekt "IV RP" to dostaję bólu głowy...
Jak dla mnie PO i PiS to ta sama banda . Pamiętam , że ludzie krytykowali PiS w tamtych czasach za to , że chcieli stworzyć "państwo policyjne". Możesz mi wyjaśnić o co dokładnie chodziło i w czym PO jest lepsze od PiSu ?
Ja już tu kiedyś pisałem i podtrzymuje to nadal, że PO i PiS to dwie beznadziejne partie.
PiS zrobiło państwo specsłużb, każdy na każdego szukał haków, szczucie wszystkich było na porządku dziennym. Było tego sporo...
Zastanów się skoro PO jest taka kiepska to dlaczego od 2007 roku ciągle wygrywa z PiSem, uważasz że to przypadek?
Ja być może kiedyś na PiS zagłosuje, ale nie dopóki pierwsze skrzypce będą tam grać ludzie pokroju Kaczyńskiego czy Macierewicza.
I tak nie ma różnicy kto wygra wybory , wszyscy to proeuropejscy złodzieje i karierowicze mający w dupie Polskę .
PO wygrywa bo ludzie boją się zmian , swoją drogą w tym kraju nie ma alternatyw .
Nie ma próżni. Albo proeuropejscy albo......antyeuropejscy? Gdzie nas by ta antyeuropejskość zaprowadziła? Nie wiesz? To Ci powiem: w objęcia Moskwy. Tego byś chciał?
Co to za różnica czy wielki brat będzie pochodził zza Odry czy zza Buga ? Wiesz kogo jak bym chciał w tym kraju ? Polityków propolskich którym by zależało na suwerennym kraju.
Jednak w tym kraju chyba nie ma takich ludzi , czerwona hołota zrobiła swoje . Wszyscy sprzedają ideały i ojczyznę obce srebrniki. Niedługo tyle będzie polskości w Polsce co w mięsa w parówkach , kochajmy UE i rządy tych samych mord od '89 roku.
Śledzę ostatnio postać Krzysztofa Bosaka. Oglądam również dostępne w sieci wywiady i rozmowy. Inteligenty gość, przygotowany i bardzo rzeczowy. Nie pierdzieli głupot, tylko próbuje merytorycznie dyskutować. Niestety nie zawsze mu się to udaje, bo musi rozmawiać z totalnymi idiotami. A dyskusja ma to do siebie, że potrzeba do niej przynajmniej dwóch kompetentnych osób. Nie skretyniałych, lewackich celebrytów.
Próbują go ośmieszać, próbują go zbijać z tropu, a on nie daje się prowokować i ciągle wypowiada się jedynie na temat. Podziwiam go, naprawdę. Ja na jego miejscu bym co najmniej kilka razy bym nerwowo nie wytrzymał. Obejrzyjcie sobie jego rozmowę z Moniką Richardson. Nie wiem z czego ona się tak ciągle cieszy, ale Bosak swoimi wypowiedziami ją delikatnie mówiąc niszczy:
I kolejna ciekawa rozmowa:
Jest tego w sieci naprawdę sporo, polecam pooglądać. Oby więcej takich ludzi. Ludzi, którzy wiedzą o czym mówią. Nie chodzi mi tu nawet o to, że podzielam jego zdanie (chociaż tak jest), ale o to, że ten gość po prostu potrafi dyskutować i zna temat, o którym się wypowiada. A to jest w mediach NIEPRAWDOPODOBNA rzadkość.
Dla mnie ci "eurorealiści" jak o sobie mawiają, którzy przed referendum w 2003 roku o przystąpieniu Polski do UE zachęcali do głosowania na "NIE" są dożywotnio zdyskwalifikowani jako politycy. Pan Bosak również. Dlaczego to chyba nie muszę tłumaczyć co by się stało z naszym krajem gdybyśmy w 2004 roku do UE nie weszli.
@Martin
Oświeć nas co by się stało gdybyśmy nie weszli do UE?
@KrychuTMT

Co by się stało? Żyli byśmy w jeszcze bardziej biednym kraju, nie otrzymywalibyśmy z Brukseli miliardów euro, przez co w konsekwencji mniej byśmy budowali, znacznie wolniej się rozwijali, nie byłoby takich udogodnień jak legalna praca w krajach UE, dziś jadąc do któregokolwiek kraju unijnego nie musisz mieć nawet paszportu, plusów jest setki.
Poza tym Krychu spójrz łaskawie na mapę polityczną Europy i zobacz gdzie leży Polska...zakładam, że chociaż w stopniu umiarkowanym znasz historię naszego państwa i jak np. wyglądała Europa w XX wieku.
Projekt UNIA EUROPEJSKA to coś znacznie więcej niż tylko kasa z Brukseli to ogromny projekt polityczny, na którym korzystają wszyscy: biedne kraje takie jak my poprzez napływ mamony i inwestycji oraz kraje bogatsze, które zyskały między innymi nowe rynki zbytu. I jest coś jeszcze o czym w dzisiejszym świecie się nie myśli. Europa przez wieki była skłócona i wyniszczała sie wojnami. Dziś mamy pokój czego sie nie docenia, a to wg mnie wielki błąd. Zjednoczona Europa, w której każde państwo dba oczywiście o swoje interesy to Europa właśnie dająca gwarancję pokoju.
Przekierowanie