Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(11-01-2018 05:00 PM)fext napisał(a): [ -> ]Ukarani natychmiast przedstawią a to zwolnienia lekarskie a to zaświadczenia o delegacjach służbowych czy spotkaniach z "aktywem partyjnym" i tyle z tego będzie.
Sęk w tym, że niektórzy siedzieli na sali, ale nie głosowali. A w Platformie niektórzy wręcz ośmielili się zagłosować przeciw i zostali już wyrzuceni z partii.

(11-01-2018 06:23 PM)Martin napisał(a): [ -> ]Obecna opozycja w postaci platformy, nowoczesnej itd jest na tak żenującym poziomie, że miłościwie panujący nam szkodnik Kaczyński jeszcze długo pozostanie przy korycie.
I właśnie dlatego szkodnik Kaczyński jest dzisiaj najmniejszym złem.
(11-01-2018 06:51 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Naczelnik jest wybitnym strategiem, dlatego zostanie długo
u władzy. A opozycji nie ma żadnej, są tylko świry.

Tu naprawde nie trzeba być strategiem by radzić sobie z tą bandą nieudaczników. A z kaczora jest taki strateg jak z koziej dupy trąba.

(11-01-2018 09:44 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]I właśnie dlatego szkodnik Kaczyński jest dzisiaj najmniejszym złem.

Chociaż zgadzamy się, że jest szkodnikiem.
(11-01-2018 10:50 PM)Martin napisał(a): [ -> ]Chociaż zgadzamy się, że jest szkodnikiem.
W pewnych kwestiach - jak najbardziej. Jednak jest to człowiek, któremu zależy na silnej i niezależnej Polsce, a nie potwór, który tylko myśli jak by tu bardziej zaszkodzić Polakom, jak go niektórzy obrazują. Inna rzecz, że środki osiągnięcia tego celu bywają dyskusyjne. Ale tak czy siak, najpierw ratuje się życie, a dopiero w dalszej kolejności - zdrowie.
Najgorsze jest to, że opozycja praktycznie w tym kraju nie istnieje. A tu jeszcze 2-6 lat...
(17-01-2018 01:10 PM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]Najgorsze jest to, że opozycja praktycznie w tym kraju nie istnieje. A tu jeszcze 2-6 lat...
Jeżeli ta opozycja miałaby kontynuować politykę zagraniczną PO, to się cieszę, że opozycja nie istnieje i niech nam Kaczor króluje 100 lat. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
Wystarczy wygrana Pis w najbliższych wyborach samorządowych
i opozycja posypie się już całkowicie. Nie będzie z czego zbierać
brawo Kaczyńia, ostatnio zrobiłem się mocno prawicowy. Smile
(19-01-2018 12:01 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Wystarczy wygrana Pis w najbliższych wyborach samorządowych
i opozycja posypie się już całkowicie. Nie będzie z czego zbierać
brawo Kaczyńia, ostatnio zrobiłem się mocno prawicowy. Smile

Taa...Pis i prawica....

[Obrazek: comment_ZKnrr7lGmoXMZHmVitBinDUyCpWhYnA9.jpg]
A to sukinkoty nie wiedziałem. Jebac prawice i lewice przy okazji też .
W Polsce "prawica" praktycznie nie istnieje. Najbardziej do niej zbliżeni byli dawni i obecni "korwiniści", bez jakichkolwiek szans na choćby odrobinę władzy. Pozostali to lewica laicka, czyli de facto komuniści spod znaku Razem i Zandberga, lewica katolicka, czyli osobnicy o komunistycznych poglądach społeczno-gospodarczych, którzy jednak w odróżnieniu od wszelkiej maści trockistów czy maoistów są dodatkowo bardzo oddaniu Kościołowi katolickiemu, czyli PiS. Trzecią "siłą" są bezideowe oportunistyczne nieroby, które w zależności od aktualnie wiejącego wiatru będą próbowały podpinać się pod jakieś prądy umiarkowane, w rzeczywistości dążąc wyłącznie do władzy, wykorzystywanej w celu wzbogacenia się i załatwienia prywatnych biznesików. To PO, "Nowoczesna", PSL i SLD. Wszyscy niezależnie od tego, pod jaką doktrynę się podszywają będą zawsze dążyli do maksymalnego nieróbstwa przy maksymalnych wpływach. Deklarowana "prawicowość" czy "centrowość" dwóch pierwszych tworów będzie zawsze polegała na maksymalnym cięciu socjałów po to, żeby zaoszczędzone pieniądze... rozdać sobie (co dotyczy również PSL-u), z kolei "lewicowość" SLD też pozostaje raczej w kwestii deklaracji, gdyż w rzeczywistości są to przykościelni neoliberałowie, których rzeczywiste działania niczym nie różnią się od tego, co robiłaby taka PO czy inna Nowoczesna, jakkolwiek by się nie nazwały. Nędza. Dlatego PiS może być spokojny o kolejne wybory, zarówno samorządowe jak i parlamentarne, gdyż ludzie mający do wyboru sprawdzonych komunistów z PiS i niesprawdzonych bolszewików Zandberga wybiorą tych pierwszych, zaś pozostałych szmaciarzy z tzw. "opozycji" oleją, bo już się na nich poznali i nie pomoże żadne pudrowanie w stylu zmian nazw i liderów tej szajki Smile
Hahaha! Murzyn nokautuje lewaków! Brawo, Izu!

https://niezalezna.pl/222794-dziennikark...e-o-polsce
Przekierowanie