Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-09-2015 03:19 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]A jakie są realia, to dobrze wiem, bo już miałem okazję doświadczyć policyjnej przemocy na własnej skórze.



Jestem oburzony i zszokowany, wszak Ty podobno prawa nie lamiesz. Sadzilem, ze tylko ja odczulem ciosy niesprawiedliwosci naszej ukochanej wladzy, ale ja widze, ja i Metzi jedziemy na tym samym wozie.Wink
(09-09-2015 03:33 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Jestem oburzony i zszokowany, wszak Ty podobno prawa nie lamiesz.
Eee... A kto powiedział, że łamię?
Edit. To stare bylo. Teraz nasz poszukiwany sie dobrze ukryl.Big Grin


(09-09-2015 04:48 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Eee... A kto powiedział, że łamię?

Chcialem Cie ostrzec bo z tymi swiniami nic niewiadomo. Odpisales, ze nie lamiesz prawa. Sadzilem, ze nigdy nie dostales pal po pietach za krzywe spojrzenie, albo nie miales sprawy na lewo, skoro nie lamanie prawa, chroni Cie od od milicji na roznego rodzaju marszach etc. Teraz juz wszystko rozumiem.Wink
To że nie łamię prawa dzisiaj jest m. in. wynikiem błędów i głupot, które popełniało się za gówniarza.
Też swoje narozrabiałem w GTA i wiem jak to jest chłopaki, #thuglife i do zoba na multi :*.
Mocne, wiec zeby potem w nocy nie snily sie nikomu koszmary. To podobno Al-kaida kttora dorwala czlownkow ISIS.
https://www.jaishalislam.com/video/show/8/28/
Już niedługo w Europie Smile Smile.
Bardzo dobrze ! Polacy jedynie w obliczu zagrożenia potrafią się zjednoczyć.
Panowie! Czym wy się denerwujecie? Przecież mamy prezydenta Unii Niemie... tfu! Europejskiej, wielkiego Donalda, który reprezentuje polskie interesy i na pewno nie dopuści aby choć jeden imigrant przypadł jego kochanej ojczyźnie. Ja jestem zupełnie spokojny.


Na poważnie. Niemcy mają poważny problem demograficzny, a widzą, że wielu imigrantów, którzy do nich przybyli to zwykłe nieroby. Wprowadzają więc selekcję. Tych najlepiej wykształconych przygarną do siebie aby robili na ich emerytury, a tacy bardziej krewcy, którzy w tej chwili bawią się w najlepsze na wyspie Lesbos trafią do Polski i innych krajów Europy środkowo-wschodniej. Niestety nie przewidzieli jednej rzeczy, a właściwie oślepiła ich własna mentalność. Otóż nie jest możliwe coś takiego jak relokacja ludzi, a już na pewno nie w takich ilościach. Ci, którzy będą chcieli dostać się do Niemiec nie odpuszczą, a jak dowiedzą się ich bracia mieszkający już w Niemczech o tym jak blade twarze próbują ich na siłę trzymać w jakiejś Polsce, to wtedy może się zacząć robić naprawdę ciekawie...Cool
Przekierowanie