Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ten spot komoruskiego to dobra beka XDDD.
W sztabie Korwina otwierają szampana. Krul w wyborach prezydenckich osiągnął rekordowy wynik 4,4%.
Wyniki pierwszej tury dość zaskakujące.
Wygrani: Duda i Kukiz. Pierwszy ma szansę na prezydenturę, a drugi już się zbroi na wybory parlamentarne. Ciekawe czy wykorzysta swój 20% potencjał.
Przegrani: Komorowski, Korwin i cała reszta. No to Bronek będzie musiał się sporo nagimnastykować by pokonać kandydata Pis-u. Dziś najpóźniej jutro będziemy znali oficjalne wyniki, ale wszystko wskazuje na to, że będzie minimalna różnica ok 1,5 %. "Gwiazda" Korwina gaśnie i to jeden z pozytywów tych wyborów, będzie mu się ciężko załapać do sejmu tym bardziej jeśli moda na kukiza przetrwa do jesieni. O innych kandydatach nie ma co pisać - poparcie marginalne.
Dobre wyniki. Komoruski jaki zaskoczony, chyba się nie spodziewał takiego obrotu spraw. I ten jego tekst "Wzywam Andrzeja Dudę do debaty przed II turą wyborów". No pajac bez honoru Smile
Liczyłem na to, że może Kukiz jakoś znajdzie się w II turze z Komoruskim, ale jednak to Duda wyskoczył jak królik z kapelusza. Kukiz miałby chyba większe szanse na wygraną niż Duda.
Inna sprawa, czy opcja pisowska, której nigdy nie trawiłem będzie lepsza niż Komor? Mam wątpliwości.
Ewidentnie kukiz zabrał korwinowi elektorat, szkoda, że kukiz nie pokonal Brunka. Liczę na to, że Duda wygra w II turze.
Oficjalne wyniki I tury:

Duda - 34,76%
Komorowski - 33,77%

Różnica wynosi zaledwie 0,99%......zatem w drugiej turze każdy głos na wagę złota Smile.


Co ciekawe PKW podała, iż oddano ponad 142 tysiące głosów nieważnych, ale jakoś nie słyszałem z ust Kaczyńskiego by mówił coś o sfałszowanych wyborach....tym razem kaczorkowi wynik pasuje to wybory są ok?
Mam nadzieję, że Kukiz dobierze odpowiednich ludzi do swojej ekipy, bo trzeba pamiętać jak skończyła naprędce sklecona zbieranina Palikota.

Widać też, że młodzież głosująca na Korwina dorośleje. Kiedy był jedynym antysystemowym kandydatem, to go popierali, ale od razu przenieśli swojej poparcie na Kukiza, który też jest antysystemowy, ale nie jest pajacem.
Korwin wbija kolejny gwóźdź do swojej politycznej trumny. Tym razem postuluje legalizację dziecięcej pornografii.

Szkoda mi tylko tych wszystkich ludzi, którzy szczerze uwierzyli wąsatemu zboczeńcowi i oddawali na niego swoje głosy. Wyobrażam sobie jak muszą się teraz czuć.
szykuje się debata stulecia Komorowski vs Duda, TVP PPV 700 zł, ,. Big Grin
Chyba trzeba będzie przejść się 24 maja na głosowanie. @Martin, masz rację. Każdy głos przeciwko Bronkowi jest na wagę złota Smile

Metzger
Żartujesz z tym Kurwinem? Jeśli nie, to ja nie mam słów do tego pajaca. Cenię go za inteligencję, ale niektórych rzeczy to nie powinien mówić. Coś mi kiedyś wpadło w oko, że Kurwin chciał, aby Rosja napadła na Polskę... Brak słów.
Przekierowanie