Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-06-2014 04:25 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]1.Ja nie czytam nacjonalistycznych portalików, a o szkodliwości ustawy się dosiedziałem.
Ale w czym przejawia się ta szkodliwość? Co nowego wprowadza ta ustawa, czego nie dało się zrobić wcześniej?

(26-06-2014 04:25 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Niemcy mogą wysłać policje do Polski aby pomóc w tłumieniu demonstracji.
No i co z tego? Czy wcześniej nie mogli? Mam wrażenie, że największy butthurt powoduje fakt potencjalnej obecności uzbrojonych Niemców na polskiej ziemi Smile

A teraz na poważnie. Jak już wspomniałem, paranoję wokół tej ustawy rozpętało nacjonalistyczne oszołomstwo, które w ogóle nie zrozumiało istoty tego aktu prawnego. Grunt, że istnieje teoretyczna możliwość zastosowania przymusu państwowego za pośrednictwem funkcjonariuszy innych państw. Zadałem Ci powyżej pytanie, które muszę ponowić: jaki interes miałaby władza w ściąganiu obcych służb do "pacyfikacji" własnego narodu? I jaki byłby tego skutek? Wtedy nie odpowiedziałeś, więc ja odpowiem: żaden! Obce formacje nie są Polsce potrzebne do żadnej "pacyfikacji", bo własne służby spokojnie same by z tym poradziły. Ale najważniejsze jest to, że władza, która zrobiłaby taki krok, strzeliłaby sobie nawet nie w stopę, ale w głowę. Jaki idiota u władzy chciałby zmniejszać sobie poparcie? O tym nie pomyślałeś?
Dla jasności - są miliony powodów do krytyki obecnego rządu, ale na pewno nie ta ustawa.

(26-06-2014 04:25 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]A jaki macie stosunek do legalizacji narkotyków??
Trzeba tępić to ścierwo bez okazywania litości. Choć pewnie nasi forumowi chłopcy korwinowcy mają inne zdanie.
Tusk pogrąża się coraz bardziej. Z jego słów wynika, że rząd 40-milionowego kraju został sterroryzowany przez zorganizowaną grupę kelnerów Big Grin


Widać, że Janusz miał tremę przed swoim debiutem w PE Smile

A tak przy okazji, to poziom znajomości angielskiego naszych wybrańców, to istna żenada.
No teraz to separatyści ze wschodniej Ukrainy mają przechlapane ostatecznie.
To musieli zrobić separatyści bo tak mówili w tefałenie =/.
http://belsat.eu/pl/wiadomosci/a,20950,s...audio.html

Ciekawe co zrobi Rosja. Coś mi mówi, że przy ilości dowodów, jakie pojawią się w najbliższych dniach, będą mieć jedno wyjście - zrzucić wszystko na tępych separatystów, którzy myśleli, że to samolot armii ukraińskiej, a trafili cywilnego Boeinga. Nawet jeśli tak było, a jest to wielce prawdopodobne, wobec nagranych rozmów rebeliantów, nie zwalnia to jednak z odpowiedzialności z tego, kto ich uzbroił.
Przekierowanie