Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Krychu
Jak uważasz, że cię zaczepiam to ok, już się nie odezwę.
Ostatnie moje zdanie, jakie kieruje w twoją stronę w temacie innym niż bokserskim to taki, że szanuję poglądy każdego, co podkreślałem w innym temacie już milion razy.
Jeśli każdy wpis do ciebie jako atak w swoją stronę i poglądy, to masz na tym punkcie jakieś kompleksy. Ja jestem naprawdę spokojnym człowiekiem i nigdy nikogo nie prowokowałem. Ciebie też NIGDY nie próbowałem. A że każdy post odbierasz jako atak na swoją osobę to cóż... nie mam co pisać...
(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Homoseksualizm , transseksualizm
Chwila, a czy w Polsce homo- i transseksualizm są nielegalne?

(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Niemczech są środowiska lewicowe które chciałyby zalegalizować pedofilie.
Yyy... I co w związku z tym?

(13-10-2013 11:49 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]"Multikulti" to chyba sam wiesz na czym polega , bezpośrednio Polski to nie dotyczy , jednak 70 mln ciapatych na Zachodzie może budzić niepokój.
Problemem nie jest samo multikulti, tylko polityka państw zachodnich dyskryminująca własnych obywateli na rzecz przyjezdnych oraz patologiczne rozwiązania socjalne, które ściągają rzesze nierobów płodzących w postępie arytmetycznym kolejne pokolenia pasożytów.
@Metzger
Każdy ma swoje poglądy , żadne kpiny i szydery tego nie zmienią .
Twoje prowokacje są żenujące jak Twoja wypowiedź z wczoraj

[Obrazek: iy0s4i.png]
Wchodzę tutaj i czytam po raz kolejny jakieś awantury na temat Unii. Ludzie ! Dziś ostatni dzień panowania w Warszawie carycy Gronkowiec. Może jakieś słowo na pożegnanie ?
(13-10-2013 12:07 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Każdy ma swoje poglądy
To dobrze, że masz. Ale czy masz na nie jakieś argumenty? Czy potrafisz je obronić? Dlaczego nie chcesz kontynuować dyskusji?
@kubala
Czy ja każdy post odbieram jako atak ? Nie sądzę.
Zdaje sobie sprawę , że mam skrajne poglądy i nikt na tym forum się ze mną nie będzie zgadzał .
Może zbyt osobiście odebrałem Twoją wypowiedź , po prostu denerwujące jest to , że muszę prowadzić dyskusję z paroma osobami naraz.

@Metzger
Nie będę pisał 30 razy tego samego, wyjaśniłem co mi się nie podoba w Unii i jak patrze na świat.
Wyraziłeś swoje zdanie , fajnie tylko po co ciągnąć dyskusje skoro żadna strona nie da się przekonać ?
(13-10-2013 12:14 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Nie będę pisał 30 razy tego samego, wyjaśniłem co mi się nie podoba w Unii i jak patrze na świat.
A co Ci się w Unii podoba? Czy może widzisz w niej samo zło?

(13-10-2013 12:14 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Wyraziłeś swoje zdanie , fajnie tylko po co ciągnąć dyskusje skoro żadna strona nie da się przekonać ?
Ależ czemu nie da się przekonać? Wiele razy zmieniałem zdanie na ten czy inny temat wskutek trafnych argumentów moich interlokutorów. Tyle, że w tej dyskusji to Twoje argumenty są regularnie torpedowane, a Ty niczym obrażona gimnazjalistka strzelasz focha i wychodzisz trzaskając drzwiami. Miejże trochę honoru.
Krychu
Nie musisz. Ja swój post napisałem tak na luzie nawet nie mając pojęcia, że może cię zdenerwować. Bardzo szybko o nim zapomniałem i sądziłem, że raczej zostanie on zignorowany, czyli potraktowany tak jak mu się należało. Nigdy bym nie pomyślał, że może wywołać czyjekolwiek emocje. Dla mnie forum jest odskocznią od jakichś tam problemików czy kłopotów. I naprawdę nie wchodzę tu, żeby się dodatkowo wkurzać.
Ja jak pisałem, do twoich poglądów nic nie mam. Są trochę skrajne, ale w większości nawet znośne. Tylko, że polityka to coś innego. Nieraz zachowujesz się inaczej niż myślisz. Sądzę, że nieraz miałeś ochotę powiedzieć wkurzającej pani nauczyciel, żeby się od ciebie odpieprzyła, ale trzymałeś język za zębami. Taki premier czy prezydent, też pewnie nieraz co innego myślą a co innego mówią. Ale to już wkraczam w obszar polityki, w którym obiecałem sobie, że nie będę pisał, bo nie mam dostatecznej wiedzy.

Pakman
Pewna epoka się kończy. Ja tam w Warszawie nie żyję, nie znam całych okoliczności, ale wydaje mi się ona nawet sympatyczna i na swój sposób urocza.
(13-10-2013 12:23 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Pakman
Pewna epoka się kończy. Ja tam w Warszawie nie żyję, nie znam całych okoliczności, ale wydaje mi się ona nawet sympatyczna i na swój sposób urocza.

[Obrazek: BETserious.gif]
@Metzger
Oda do radości jako hymn . Nie no całkiem poważnie pieniądze z Unii całkiem mocno mogą rozbudować Polską gospodarkę i przemysł , jednak w tym kraju chyba nikt o tym nie myśli. Na plus można dodać strefę schengen. Jednak nic w życiu nie jest za darmo , zobaczymy co stracimy w zamian za pieniądze z UE .
Ja strzelam focha ? To wytłumacz mi dlaczego cały czas tutaj piszę Smile.
Odpuść sobie gadki z tym honorem , dyskutujmy bez żadnych docinków personalnych .

@Kuba
Dobra spoko, przecież nie mamy 5 lat , nikt na forumku nie będzie się obrażał o pierdoły

@Pacman
O co chodzi z tą cała Gronkiewicz - Waltz , jestem kompletnie nie w temacie Tongue
Przekierowanie