Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe czy tam pojawi się też ktoś kto będzie krzyczał, :
"Balcerowicz musi odejść" Wink
Pewnie nie jedna osoba Smile Swoją drogą ciekawe czy uda mu się zrobić to samo co u nas, czy może była to kwestia przypadku.
(25-04-2016 07:50 AM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]Pewnie nie jedna osoba Smile Swoją drogą ciekawe czy uda mu się zrobić to samo co u nas, czy może była to kwestia przypadku.
A cóż on takiego w Polsce zrobił? Poza przekształceniem siermiężnie działającej gospodarki centralnie planowanej z elementami drobnego kapitalizmu w neoliberalną korpo-kolonię i europejski odpowiednik Bangladeszu i Indonezji? I wszystko to też nie sam, tylko pod dyktando pana Sachsa, przyjmującego bezpośrednie polecenia od pana Sorosa? Tego typu robotę mógł wykonać ktokolwiek, włącznie z babcią klozetową a padło na Balcerowicza, bo Sachs przypadkowo akurat go znał.

Czy to samo będzie usiłował robić na Ukrainie? Pewnie tak. Tyle że będzie miał trudniej, bo tam po pierwsze wszystkie atrakcyjne państwowe zakłady zostały już "sprywatyzowane" przez oligarchów, po drugie swoje wpływy chce utrzymać (i utrzyma) Rosja, do tego na niektóre dobra łakomym okiem popatrują Chińczycy. Więc nie będzie miał niczego do "reformowania" - w posiadanych przez oligarchów fabrykach ludzie i tak pracują za przysłowiową miskę ryżu, to samo dzieje się w sprywatyzowanych kołchozach, które przekształciły się w wielkie latyfundia, zarządzane przez rozmaite międzynarodowe podmioty, za którymi kryją się oligarchowie wszelkiej maści.

Jedyne co może próbować robić, to wyszarpnąć Chińczykom trochę dzierżawionych przez nich czarnoziemów i puścić je komuś od Sorosa, ale to też na krótką metę. Nie mówiąc już o tym, że Poroszenko każe mu się zamknąć, siedzieć cicho i być dobrze opłacanym i dobrze wyglądającym w oczach Zachodu "zagranicznym ekspertem w postępowym ukraińskim rządzie".
Poroszenko i Balcerowicz to ta sama ideologiczna klika. Myślę, że bardzo szybko się dogadają o ile już ktoś "z góry" z prawdziwej góry nie ustawił wcześniej tego cyrku.
Słyszałem co dopiero w rmf, jak jechałem ze sklepu,
że w Londynie będą jeździć autobusy z napisem" Allah jest wielki"
podobno to na częśc ofiar wojny w Syrii Wink Wink
Londyn już nie istnieje.
Eee... A jak te napisy mają wyglądać? Bo jeśli będą po arabsku, to równie dobrze mogą sobie napisać "Kaczka z warzywami", dla mnie nie będzie różnicy pomiędzy tym a Allahem. Z kolei jak będą po angielsku to... "Allah is big"? Wygląda jak reklama pornosów albo hamburgerów. Pojeżdżą, pojeżdżą i zdejmą. Tak jak reklamy hamburgerów...
Terroryści zabili kilkunastu kibiców Realu Madryt. "Oni uważają, że piłka nożna jest czymś antyislamskim"

Do wielkiej tragedii doszło w czwartek w godzinach popołudniowych w miejscowości Balad w Iraku. Grupa uzbrojonych mężczyzn wdarła się na zlot fanów Realu Madryt, po czym otworzyła ogień. Napastnicy strzelali na oślep. Według najnowszych doniesień, zginęło 16 osób, a około 20 zostało rannych. Kilkoro z nich jest w stanie krytycznym.
Polskie Radio zawiesiło Tomasza Zimocha

Ja pierdzielę jaka sekta. Nie można mieć odmiennego zdania. Tylko oni mogą krytykować i obrażać innych, tylko ci z pisu mogą pluć na innych a nawet grozić śmiercią.
Przekierowanie