Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(30-07-2014 09:32 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Przecież jasne jest, że Jankesi urządzili prowokację wymierzoną w Japończyków kumulując całą flotę w jednym miejscu.
Piszesz poważnie, czy jaja robisz, bo już nie rozumiem?

(30-07-2014 09:32 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Poza tym dobrze wiedzieli co się stanie gdy zrzucą bombę na Hiroszimę. To była największa zbrodnia wojenna II WŚ.
Wszystkie strony tego konfliktu zabijały cywilów, ale nie wszystkie były agresorami. A agresor zawsze powinien oberwać bardziej.

(30-07-2014 10:18 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Utracili ziemię na których mogli spokojnie żyć.
Oni cały czas żyją na ziemi, na której mogą spokojnie żyć. Mogą, ale nie chcą.

(30-07-2014 10:18 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Co to za różnica kto zaczął ?
Koniec świata! Krychu został lewakiem i zrównuje napastnika z ofiarą.
Nawet na lewicowym portalu można znaleźć takie informacje: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...dmowe.html

Ja wiem, że to inny kraj, ale ideologia ta sama. I podobne zastraszanie cywili.
Metzger
Wszystkie strony tego konfliktu
zabijały cywilów, ale nie wszystkie
były agresorami. A agresor zawsze
powinien oberwać bardziej.


Masz rację, dlatego czekam na to aż w końcy Żydki dostaną to na co zaslugują.Pomiędzy Izraelem a Palestyną w latach
1993 i 1994, 1995 i 1996 zawierany byl pokoj, ale Żydzi nie wycofali się z ziem które obiecali opościć.Zydzi tereny okupowane traktują jak swoje panstwo nawet jesli pole należy do Palestynczykow Izraelici zabierają je nawet nie placąc odszkodowania. Zabraniają dostępu do miast i dostępu do pracy,


http://www.owp.org.pl/index.php?Itemid=1...&task=view

http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1477429

A takie tam w szkołe.

http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1477440

Sankcje, brawo.Rosja upadnie bez naszych jablek.
Skoro dla Ciebie lewactwem jest to, że nie usprawiedliwiam żadnej strony która dopuściła się ludobójstwa to wybacz, ale mogę tylko się zaśmiać. Izraelska walka z terrorystami (HAMAS,inne szmatogłowe pojeby)jest w pełni uzasadniona, bo ten kto podnosi rękę na bezbronnych/nie winnych musi zostać ukarany. Jednak Żydzi w swoich działaniach postępują tak samo jak ich przeciwnicy, więc zasługują na potępienie. Nie będę zastanawiał się którzy bandyci mają więcej racji, bo nie umniejsza to w żadnym stopniu ich win.
Gdyby Żydzi walczyli z Hamasem, a nie cywilami to byliby przeze mnie chwaleni jak bohaterowie z wołyńskiego AK, tamci ludzie byli w o wiele gorszej sytuacji, a zachowali honor i nie upodlili się jak ich oprawcy z OUN-UPA.

Odczuwam zajebistą satysfakcję kiedy czytam posty osób które oskarżały mnie o faszyzm, antysemityzm Bóg wie co jeszcze, a teraz sami przyklaskują ludobójstwu dokonywanemu przez wojsko izraelskie. Jak widać fanatyzm jest niezdrowy i potrafi wyzbyć z osoby wszelkie "ludzkie" zachowania.
(31-07-2014 12:07 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Skoro dla Ciebie lewactwem jest to, że nie usprawiedliwiam żadnej strony która dopuściła się ludobójstwa...
Lewactwem najgorszego sortu jest zrównywanie napastnika z ofiarą.

(31-07-2014 12:07 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Jednak Żydzi w swoich działaniach postępują tak samo jak ich przeciwnicy, więc zasługują na potępienie. Nie będę zastanawiał się którzy bandyci mają więcej racji, bo nie umniejsza to w żadnym stopniu ich win.
A co byś zrobił na miejscu władz Izraela, mądralo?

Poza tym ofiary cywilne, a ludobójstwo, to dwie zupełnie różne rzeczy. W pewnych sytuacjach urbanistycznych, demograficznych, socjalnych, nie da się uniknąć cywilnych ofiar. Hamas to wie i skrzętnie to wykorzystuje, bo wie, że lewactwo na całym świecie będzie wyć jaki to Izrael jest niedobry, bo gnębi biednych Palestyńczyków. Poza tym są cywile i "cywile", zwłaszcza wśród Palestyńczyków.
Tak, piszę poważnie. Ty naprawdę nie widzisz różnicy między atakiem na bazę wojskową i żołnierzy, a zrównaniem z Ziemią 300 000 miasta ? Truman to taki sam zbrodniarz wojenny jak Mussolini i powinien tak samo skończyć. Japończycy tuż przed atakiem próbowali wywiesić białą flagę i zawrzeć pokój, bo i tak już byli przegrani.
Próbowali, ale nie wywiesili.Nawet po bombie zrzuconej na Hiroszimę, nie poddali się.
(31-07-2014 09:25 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Ty naprawdę nie widzisz różnicy między atakiem na bazę wojskową i żołnierzy, a zrównaniem z Ziemią 300 000 miasta ?
Ten "atak na bazę wojskową" to była agresja wojenna. Napaść na suwerenne państwo. Oczywiście nie pochwalam zabijania cywilów w żadnej formie, nie próbuję usprawiedliwiać ataków atomowych, tylko mówię, że je rozumiem. A nawet dostrzegam pewne plusy tego wydarzenia (jakby makabrycznie to nie brzmiało), bo dopiero po użyciu broni atomowej w praktyce, ludzie uświadomili sobie ich potencjał, przez co szansa na powtórne ich użycie jest mniejsza.

(31-07-2014 09:25 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Japończycy tuż przed atakiem próbowali wywiesić białą flagę i zawrzeć pokój, bo i tak już byli przegrani.
Najpierw rozpętali wojnę, a potem chcieli zawrzeć pokój? Nie, tak to nie działa. Amerykanie zostali zaatakowani, więc ukarali Japonię zmuszając ją do bezwzględnej kapitulacji, a nie żadnego pokoju. I to jest normalna kolej rzeczy (abstrahując już od broni atomowej).
Izrael przerwał trzy dniowy rozejm i rozpoczął ponowie bombardowanie Palestyny.Powodem porwanie przez Palestyńczyków Izraelskiego wojownika.
(01-08-2014 06:57 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Izrael przerwał trzy dniowy rozejm i rozpoczął ponowie bombardowanie Palestyny.Powodem porwanie przez Palestyńczyków Izraelskiego wojownika.
Palestyńczycy dokonali porwania, ale to Izrael przerwał rozejm?
Przekierowanie