Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pis to jest najbardziej szkodliwe ugrupowanie polityczne. Są tak krótko a już zaczynają zawłaszczać wszystko co się da. Sądownictwo, trybunał, zaraz wezmą się za media itd. Niech robią tak dalej to skończą jak AWS. Choć aż tak źle (dla nich) pewnie nie będzie bo partia Kaczyńskiego ma wciąż wielu wyznawców, a i sporo młodych na nich zagłosowało (do końca nie zdając sobie sprawy co czynią). Duda okazał się marionetką Kaczora o czym też przed wyborami było wiadomo.

Zaraz sprawdzę konto może już przelali 500zł na dziecko..........
Lata nienawiść zrobiły swoje.Nie jest skandaliczne zawlaszczenie TK przez Platformę, dajmy im czas na wyczyszczenie tych złodziei z PO i realizację obietnic.

Zawlaszczać? Powiedz mi proszę jak przedstawia się teraz skład TK?
(08-12-2015 10:46 AM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Zawlaszczać? Powiedz mi proszę jak przedstawia się teraz skład TK?

Bestia nie rżnij głupa. Doskonale wiesz co się dzieje.

Ja nie zamierzam bronić platformy oni też dali dupy, ale jeśli Ty zamierzasz usprawiedliwiać działania pis-u to naprawdę żal czytać.
Ależ prosze przedstaw sklad??
Zrozum, że to nie chodzi o trybunał (choć też) tylko o całość działań pis-u w sferze publicznej. A ty mi mówisz podaj skład trybunału. No i co z tego że ci go podam? Problem jest znacznie szerszy i dotyczy zawłaszczania kolejnych sfer państwa na rzecz partii rządzącej. Czy Ty to widzisz czy jesteś ślepy?
To co zrobil PIS bylo nastepstwem tego co do czego sie dopuscilo PO. Zlo, naprawili zlem-tak to widze. Zamachu stanu dokonalo PO, a ostatnia akcja to jedynie naprawianie burdelu.
Inna sprawa, ze wiele rzeczy robionych przez PO za swoich rzadow, wyglada na starannie przygotowana prowokacje. Tam w UE nie siedza debile i dobrze to wszystko wymyslili. Agent Komorowski i jego mafia pokierowani przez gore, dobrze wiedzieli co robia i na ile sobie moga pozwolic i co podpisac.
Moim zdaniem, gdyby PIS mial realna wladze w Polsce, to juz dawno przed sad postawiliby polowe popularnych politykow zarowno tych ludzi od sledztwa, jak i tych co ograbili jawnie obywateli. A tu cisza jak narazie.

Polska zmierza chyba malymi krokami w strone wojenki domowej. Wszak nie trudno dzieki pomocnym mediom i kontaktom Donka w UE zrobic akcje pod tytulem "zagrozna demokracja w PL".
Nigdy nie sadzilem, ze to napisze, ale zycze PIS duzo szczescia w walce o interesy Polski. Oni jako partia nie beda macali szkopow po jajkach jak robili to politycy PO. Jezeli nie bedzie zadnej ingerencji obcych wojsk na naszym terytorim, a Tusek z bossami nie zrobi Nam drugiego Majdanu, to PIS ma wszystko zeby naprawic choc niewielki % tego co dawniej zjebali sami, a w ostatnich latach skutecznie niszczyli ci z platformy.

Big Grin

http://telewizjarepublika.pl/dyktatura-z...27035.html
http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/2...dv_600.jpg
Zawlaszcza? Proszę o więcej Martin.

BMH 100 % racji.

http://telewizjarepublika.pl/petru-apelu...27006.html

Petu jak Saros w Ukrainie chce za pomocą pieniędzy wyprowadzić ludzi na ulicę.

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/i...e-na-ulice
Nowy Michalkiewicz.
We Francji co sie dzieje, a tu taka cisza.Big Grin Ja caly czas po cichu licze, ze ta cala UE sie rozwali. Ewentualnie, ze Polska albo wynegocjuje dla siebie lepsze warunki, albo podziekuje i wyjdzie z tego komunistycznego panstwa jak najszybciej.
A co się dzieje we Francji?
(08-12-2015 04:24 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]A co się dzieje we Francji?
Wybory samorządowe wygrywa prawica znacznie prawicowsza niż PiS, ale to z PiS-u robią niemalże juntę.
Przekierowanie