Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20-12-2016 12:19 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jakbyśmy przewidzieli: Zamach w Berlinie. A więc Angela może będzie musiała zapłacić większą cenę niż do tej pory się wydawało. Zamachy w Święta i psucie atmosfery świątecznej na pewno bardzo mocno wkurzy Niemców.
Nie rozśmieszaj mnie. Jaką niby "wyższą cenę"? Jakoś nie dostrzegłem żadnej straży obywatelskiej, wyprowadzającej babę z kancelarii w kierunku najbliższej latarni. A bilans niczego sobie. Dwanaście rozjechanych kobiet i dzieci, jeden zastrzelony polski kierowca. Wszystko dlatego, że jakaś zbrodnicza kretynka wpuściła do swojego kraju Pakistańczyka, bo ten stwierdził, że jest biednym uchodźcą. Później wsławił się wśród lokalnej policji "drobną przestępczością" ale i tak nie wyleciał na zbity pysk, tylko dalej, jak najbardziej nielegalnie sobie po Niemczech hulał.

Aż do czasu wczorajszej masakry, kiedy w końcu raczyli go przymknąć. Ale myliłby się ten, kto myślałby, że teraz skończy zaszyty w świńską skórę i zakopany na żywca. Nie. Pójdzie do wygodnego, niemieckiego pierdla, przewyższającego standardami wszystko, co dotąd miał w swoim Pakistanie. Do tego będzie chodził w glorii bohatera i ulubieńca Allaha, czczonego przez innych wypoczywających islamistów.

I to by było na tyle w kwestii "obywateli patrzących na ręce władzy". Bo jedyną "karą" dla sprawczyni tego wszystkiego i jej przydupasów będzie ewentualne odspawanie od stołków. Nie wiem, jak biedacy przeżyją takie upokorzenie...
Coś tu napisałem, ale kasuję bo stwierdziłem, że na dziś dzień nie chce mi się prowadzić dyskusji w tym dziale.
Angela przychodzi na miejsce świątecznego jarmarku w asyście uzbrojonych ochroniarzy i policji.
Przed jej "gośćmi" ,których sama zaprosiła chroni ją sztab uzbrojonych ludzi.

Natomiast swoim obywatelom każe chodzić bez żadnej ochrony narażając ich na utratę życia i zdrowia.
Nie wiedziałem że Vit taki nerwowy w parlamenćie Rolleyes wprawdzie to starsze trochę
nagranie, ale lepiej z nim nie protestować w debećie o ustawach Big Grin



http://www.gazetawarszawska.com/using-jo...ia-niemiec

Niedawne Zachowanie Ćiapatych w Niemczech, dla tej kobiety skończyło się to
złamaniem ręki, a mogło na pewno jeszcze gorzej.



To akurat nie muzułmanie tylko "bracia" chrześcijanie z Bułgarii.
Po ich mordach bo tak to trzeba nazwać w tej sytuacji, nie wyglądają za bardzo na Bułgaròw Wink
A jednak są, w dodatku pijani. Po prostu dzięki nagraniom z kamer zidentyfikowano gości. Wink

Jako, że zbliżają się Święta to może coś bardziej optymistycznego:

Kłopoty Boko Haram. Uwolniono blisko 2 tys. cywilów

Oczywiście to jeszcze nie szał radości. Do ostatecznego zwycięstwa jeszcze daleka droga ale trzeba się cieszyć z takich dobrych nowin choć to dopiero jedna z pierwszych jaskółek, ja jednak liczę na więcej. Smile
Tak oficjalnie, powiedziała policja, w rzeczywistości byli to ćiapaći.
http:\\wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21192292,kim-dzong-un-w-noworocznym-oredziu-jestesmy-bliscy-testu-miedzykontynentalnej.html

Kim blisko testów kolejnej rakiety.
Wygląda że on fajerwerki odpala nie
tylko w sylwestra Wink
Przekierowanie