Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://politikus.ru/events/24650-mnenie-...oinga.html

Miliony hipotez. Mówi się nawet, że za katastrofą stoją dziennikarze CNN, bo spadała im oglądalność lub, że jest to ten zaginiony samolot, który niedawno temu przepadł jak kamień w wodę...
Prawda jest taka, że możemy spekulować, ale prawdy nigdy się nie dowiemy. Odpowiedź na wszystkie pytania zna pewnie tylko z 5 ludzi na świecie.
Jednego jestem jednak pewien - nie był to przypadek i odnoszę wrażenie, że ktoś (nie mam pojęcia kto) chce doprowadzić do regularnej wojny...
Zatrzymano już 2 podejrzanych przy próbie przedostania się do Rosji.

(18-07-2014 04:16 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]prawdy nigdy się nie dowiemy.
Jak ja nie cierpię tego frazesu. Zwalnia on od myślenia i dążenia do poznania prawdy. Nawet jeżeli prawdy nie poznamy, to możemy się do niej zbliżyć. W czasach kiedy każdy ma komórkę z kamerą coraz trudniej pewne rzeczy ukryć. Np ewakuację Buka z jedną brakującą rakietą do Rosji tuż po zestrzeleniu Boeinga 777.
http://www.youtube.com/watch?v=nwUaiJDGR-A

Cytat:Nikt nie skierował, bo loty nad tymi terenami trwały cały czas. Władze Ukrainy uprzedziły o niebezpieczeństwie i zakazały lotów poniżej jakiejś wysokości. Niektóry linie lotnicze zmieniły swoje trasy, inne wciąż latały nad Donbasem.
Gówno prawda samolot powinien lecieć po kresce co podałem.Korekta była minimalna, ale znacząca.Te zdjęcia co podał Metzger niczego nie dowodzą nic na nich nie ma.

Zastanówcie się komu to było na rękę, prawdopodobieństwo błędu, pomyłki jest większe po stronie Ukraińskiego.Ukrainska armia zaliczyła w 2001 roku omyłkowe zestrzelenie Siberia Airlines 1812. To są patałychy, bo 20 lat kleptokracji zdegenerowało armię do poziomu cieciów.

https://twitter.com/spainbuca
Koleś pracuje jako wspomagający kontroler lotu w Kijowie, twierdzi, że na radarach tuż przed katastrofą leciały obok 2 myśliwce ukraińskie.
http://www.youtube.com/watch?v=rD_UyfeBhBc
Kolejne przemówienie MIkke.
(18-07-2014 05:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Gówno prawda samolot powinien lecieć po kresce co podałem.Korekta była minimalna, ale znacząca.
Pilot ponoć zmienił kurs z własnej woli http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,E...&_ticrsn=3

(18-07-2014 05:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Te zdjęcia co podał Metzger niczego nie dowodzą nic na nich nie ma.
Dowodzą, że separatyści dysponują sprzętem zdolnym zestrzelić pasażerski samolot na wysokości ponad 10 km.

(18-07-2014 05:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Zastanówcie się komu to było na rękę
Na rękę to jest oczywiście Kijowowi. A to znaczy, że samolot zestrzelili rządowi.

(18-07-2014 05:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]prawdopodobieństwo błędu, pomyłki jest większe po stronie Ukraińskiego.Ukrainska armia zaliczyła w 2001 roku omyłkowe zestrzelenie Siberia Airlines 1812. To są patałychy, bo 20 lat kleptokracji zdegenerowało armię do poziomu cieciów.
Masz bardzo ciekawą logikę Smile I skąd możesz wiedzieć jak wygląda poziom wyszkolenia obsługi systemów przeciwlotniczych na Ukrainie? Czemu uważasz, że separatyści nie mogli omyłkowo zestrzelić samolotu?

(18-07-2014 05:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]https://twitter.com/spainbuca
Koleś pracuje jako wspomagający kontroler lotu w Kijowie, twierdzi, że na radarach tuż przed katastrofą leciały obok 2 myśliwce ukraińskie.
Nawet jeżeli leciały to co? A Amerykanie twierdzą, że ich radary zarejestrowały start rakiety ziemia-powietrze z terenów okupowanych przez separatystów. I co teraz?

Rozumiem, że bardzo chcesz, aby się okazało, że to jednak Ukraińcy zestrzelili ten samolot, ale Twoja teoria nie trzyma się kupy. Zwłaszcza, że separatyści sami pośrednio potwierdzają swoją winę niszcząc dowody i wywożąc wszystko do Rosji.

(19-07-2014 03:42 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=rD_UyfeBhBc
Kolejne przemówienie MIkke.
Nie od dziś wiadomo, że Korwin jest pachołkiem Rosji.
Coś czuję, że pan Striełkow i inni zamieszani w akcję separatyści szybko zostaną "zniknięci" (pozdrawiam fanów "Paragrafu 22").

Przy tej ilości zdjęć satelitarnych (a założę się, że rejon ukraińskiej rebelii jest jednym z najbardziej wnikliwie obserwowanych obszarów na świecie) szybko będzie wiadomo, skąd wystrzelono rakietę. Jak do tej pory, na amerykańskich zdjęciach nie wykryto żadnych myśliwców, latających talerzy, czy innych podobnych obiektów.

P.S.
Wspomniany Korwin-Mikke poniekąd sam przyznał, że to jednak separatyści, pisząc te słowa:
Cytat:Jak widać wszyscy starannie omijają już wschodnią Ukrainę. Teraz. A przecież separatyści ostrzegali dwa tygodnie temu, by się po ich niebie nie szwendać, bo trwa wojna; przecież 29-VI było wiadome, że weszli w posiadanie wyrzutni rakiet systemu BUK, które sięgają pułapu 25 km!!!
Jak napisałem w felietonie do ANGORY: i pomyśleć, że kompletnie zlekceważyli to ci sami idioci, którzy zakazują mi "ze względów bezpieczeństwa" pisać na komputerze podczas startu i rozmawiać przez komórkę podczas całego lotu!!

I dalej tenże sam JKM:
Cytat:Wyśmiewam się z hipotezy, że Rosjanie zestrzelili „Tu 154M” i z hipotezy, że zestrzelili „Boeinga 777” – z tej prostej przyczyny, że nie mieliby w tym żadnego interesu; i podobnie jak „PIKIO” uważam, że: „Najbardziej realna wydaje się teza, że to przypadkowe „pierdnięcie”. Wiadomo, że wśród separatystów są psy wojny, często wśród takich wojaków – najemników są ludzie nieokrzesani, wybierający rozwiązania siłowe zamiast umysłowych i po prostu popili, zobaczyli na niebie samolot, wkur…eni unieśli się, że przecież zabronili latać nad swoją przestrzenią powietrzną, więc któryś chwycił za rakietnicę i… i tyle”. Ale to tylko najbardziej prawdopodobna hipoteza – poczekajmy jeszcze na dodatkowe informacje.
(19-07-2014 07:05 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]1.Pilot ponoć zmienił kurs z własnej woli http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,E...&_ticrsn=3

2.Dowodzą, że separatyści dysponują sprzętem zdolnym zestrzelić pasażerski samolot na wysokości ponad 10 km.

3.Na rękę to jest oczywiście Kijowowi. A to znaczy, że samolot zestrzelili rządowi.

4.Masz bardzo ciekawą logikę Smile I skąd możesz wiedzieć jak wygląda poziom wyszkolenia obsługi systemów przeciwlotniczych na Ukrainie? Czemu uważasz, że separatyści nie mogli omyłkowo zestrzelić samolotu?

5.Nawet jeżeli leciały to co? A Amerykanie twierdzą, że ich radary zarejestrowały start rakiety ziemia-powietrze z terenów okupowanych przez separatystów. I co teraz?

Rozumiem, że bardzo chcesz, aby się okazało, że to jednak Ukraińcy zestrzelili ten samolot, ale Twoja teoria nie trzyma się kupy. Zwłaszcza, że separatyści sami pośrednio potwierdzają swoją winę niszcząc dowody i wywożąc wszystko do Rosji.

1.
Cytat:Dr Igor Sutyagin z Royal United Services Institute powiedział, że informację o wątpliwościach pilota otrzymał od "zaufanego źródła". Według jego relacji, pilot miał złe przeczucia co do kursu lotu, a szczególnie niepokoił go lot nad terytorium Ukrainy.
.To cytat z linku co podałeś, i coś się kupy nie trzyma, zmienił kurs na niepokojący go teren??

Cytat:Linie Malysia Airlines informowały wcześniej, że zabiegały o pozwolenie na przelot przez przestrzeń powietrzną Ukrainy na wysokości 10,7 kilometra, ale ukraińskie służby kontroli lotów poinstruowały, by wysokość ta wyniosła 10,1 km.
To też jest dziwne, wiem że zasięg Buk jest większy, ale dlaczego nie pozwolili na zwiększenie wysokości??


2.Co nie dowodzi, że zestrzelili samolot.


3.Nie. IMHO mogli zrobić to separatyści, bądź wojski Ukraińskie.Mogła być to operacja False flag, jednej bądź drugiej strony, lub celowe działanie, a wiec trzeba to wyjaśnić.

4.Bo tak właśnie jest Ukraińskie wojsko jest rozkradzione, mając przewagę lotnica nie może rozbić separatystów.I absolutnie nie twierdzę, że separatyści nie mogli zestrzelić tego samolotu.

5.I nic, USA zapowiedziało że ma dowody w postaci zdjęć satelitarnych na zestrzelenie samolotów przez separatystów.
A to właśnie ich dowodyConfused http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_...p875950793
Sprawa jest delikatna, bo istnieją dowody, że w rejonie katastrofy znajdowały się też ukraińskie zestawy rakietowe BUK i choćby z tego powodu, nie można bez śledztwa stwierdzić kto strzelił.
A wyobrażasz co by było, gdyby wojsko/rząd/służby ukraińskie faktycznie zorganizowały zestrzelenie tego samolotu, a potem przez przypadek coś by wyciekło? Wyobrażasz konsekwencje tego dla nowego rządu? Gra absolutnie nie warta świeczki. Cały Zachód i tak raczej trzymał stronę Ukraińców. Zysk prawie żaden, a ryzyko ogromne.

Natomiast po stronie separatystów, wszystko (działania, komentarze liderów, przechwycone rozmowy) układa się na scenariusz omyłkowego zestrzelenia cywilnej maszyny. Tak czy siak separatyści są w dupie i mogą zapomnieć o jakiejkolwiek niepodległości zwłaszcza, że nawet Putin się na nich wypiął.
A ja pisałem tutaj w grudniu że Putin zajmie Krym .Nikt nie wierzył .
Teraz twierdze że Specnaz wydaje rozkazy separatystą .
Z tego co sie dzieję na Ukrainie moze rozpętać się coś gorszego ,
(24-07-2014 06:30 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]Teraz twierdze że Specnaz wydaje rozkazy separatystą .
Co do tego to chyba nikt nie ma wątpliwości.

Przy okazji - "specnaz" pisze się z małej litery, tak jak każdy rzeczownik niebędący nazwą własną.
Przekierowanie