Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Kubala
Mnie tvn już nie jest w stanie zaskoczyć.....wiadomo, że nagonka na kibiców to ich priorytet, ale niech tak robią dalej to w końcu ludziom to zbrzydnie i spowszednieje.....chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że są i tacy, którzy oczywiście to kupią.

@Bestia
Ruch Narodowy to dla pewnej równowagi w polskim życiu publicznym (politycznym) ciekawa opcja natomiast za nic w świecie nie chciałbym aby ludzie pokroju A.Zawiszy dorwali się do władzy...
Zawisza i masakra Lisa coś pięknegoTongue.Co do marszu Niepodległości to popieram jego zachowanie.
Wszyscy są warci tyle samo. Moze nie znam sie na polityce za dobrze, ale wiem co sie dzieje bo odbija sie to na mnie i na rodzinie mojej. Kazda podjeta przez nasz rząd decyzja ma wpływ na nas. Wiekszosc decyzji jest podejmowana za naszymi plecami.
Mam teraz kredyt na firmę na swojej głowie. I czuje, że nie daję radę. Boje się kazdego dnia co będzie. Co sie stanie ze mna i moją rodziną. Czasem decyzje rzadu maja wply na to jakie my decyzje podejmujemy. I mam nadzieję. ze sie poprawi. Bo juz mysle o wyjezdzie stad. A nie urodziłem się po to w Pl by z niej wyjeżdzac.
Dzisiaj 17 września , pytanie do was jeśli ktoś ogląda TV : Dzisiejsza rocznica została wspomniana ?

Największym problemem naszej ojczyzny jest brak wartości wśród naszych samozwańczych elit . Patriotyzm ? a co to jest?

Jestem małolat i powiem wam panowie , że to jest straszne jak nikt z twojej klasy nie zna hymnu państwowego ! a na lekcjach "wychowania do życia w rodzinie " próbują wmówić młodzieży ,że homoseksualizm , transseksualizm to są rzeczy normalne ! Nie zapomnę gdy na lekcji historii było sporo lekcji o mordowaniu żydów itp , a gdy zapytałem się o Wołyń to nauczycielka stwierdziła ,że nie ma tego w podstawie czyli nie jest to nam potrzebne ! Przecież to jest chore , chcą zabić w nas resztki wartości , przywiązania do ziemi przodków.
To jest normalne ? Słyszeliście co MEN wymyślił dla dzieci w przedszkolach ? Będą przebierać dziewczynki za chłopców i odwrotnie . Gdy patrze co tu się dzieje to czuje smutek.
(17-09-2013 09:12 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Słyszeliście co MEN wymyślił dla dzieci w przedszkolach ? Będą przebierać dziewczynki za chłopców i odwrotnie .
A czy to nie było w jakimś innym kraju? Nie wierzę, aby coś takiego rozważano w polskim ministerstwie.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/62248-jak...kie-rzeczy

@Metzer

Nie wiem czy to wiarygodne info ale takie coś znalazłem =/
Ja słyszałem, że to jakiś pomysł feministek, ale prawdopodobieństwo wejścia tego w życie jest niewielki. Z resztą oznaczałoby to tak naprawdę likwidację przedszkoli, bo nikt o zdrowych zmysłach nie posłałby swojego syna w miejsce, gdzie "nowoczesna" i "oświecona" przedszkolanka każe zakładać chłopcom sukienki, malować szminką i używać podpasek.

@Krychu

Takie pranie mózgu ma miejsce głownie w wielkich szkołach, gdzie nikt o nikim nic nie wie. Ja chodziłem do liceum, gdzie uczyło się 100 osób i na historii te tematy były poruszane, a i 17 września mieliśmy dwugodzinne wystąpienie.
(18-09-2013 12:45 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Ja słyszałem, że to jakiś pomysł feministek, ale prawdopodobieństwo wejścia tego w życie jest niewielki. Z resztą oznaczałoby to tak naprawdę likwidację przedszkoli, bo nikt o zdrowych zmysłach nie posłałby swojego syna w miejsce, gdzie "nowoczesna" i "oświecona" przedszkolanka każe zakładać chłopcom sukienki, malować szminką i używać podpasek.

@Krychu

Takie pranie mózgu ma miejsce głownie w wielkich szkołach, gdzie nikt o nikim nic nie wie. Ja chodziłem do liceum, gdzie uczyło się 100 osób i na historii te tematy były poruszane, a i 17 września mieliśmy dwugodzinne wystąpienie.

Tak to pomysł jakiś feministek , podobno pomysł jest realizowany w 86 przedszkolach .Jednak zgadzam się z tym , w Polsce to nie przejdzie ,nawet dzieci się burzą i bardzo dobrze .
Moja szkoła jest dosyć spora - 800 osób.Do fajnego liceum chodziłeś , u mnie niestety cisza 17 września Exclamation
Przekierowanie