Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rząd nas okradł a na forum nie ma odzewu, przyzwyczailiście się?;-) Tongue
Bestia
Ja się tu nie wypowiadam bo nie mam w tym temacie dużej wiedzy.Po resztą nie chce mi się toczyć piany na forum bo i po co?Czy na forum wejdzie Tusk ze swoją świtą przeczyta komentarze i powie
-Kurcze źle robie nie będe już grabił państwa zostałem oświecony.
Wiesz poprostu szkoda mi nerwów.
BESTIA
Jest jak jest Smile Mnie tam więcej państwo daje niż zabiera, więc póki co nie narzekam Big Grin A tak na poważnie. Jest to zwykła kradzież, ale jak świetnie zaznaczyli większość ludzi tego nie dostrzeże, np. moi rodzice, którzy myślą, że to tak jakby rząd, mówiąc uproszczonym językiem, przelał z konta na konto. Jak próbowałem co nieco wytłumaczyć, to dostało mi sie, że te wszystkie dżendry to właśnie są popularne przez takich jak ja, młodych kryminalistów Big Grin I oczym tu rozmawiać? Smile Obawiam się, że myśli tak większość Polaków. I dalej tak będą robić. I tu się nic nie zmieni. Nawet jeśli dojdzie do zmiany rządu i premiera to tak naprawdę inne głowy będa kontynuować to co robili poprzednicy. Łudzicie się, że będzie inaczej? Ja nie.
Ja już dawno na tematy polityczne się nie wypowiadam, ani ich nie śledzę tak dokładnie jak kiedyś, bo doszedłem do wniosku, że to jest po prostu bez sensu.
Piętnowanie tego rządu mi się nie podoba, każdy robił by to samo.
Nie ma na tym świecie świni która stając przy pełnym korycie nie zaczeła żreć...
Te świnie tak się nażarły , że niedługo nie będą miały z czego jeść .
(03-12-2013 10:54 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(03-12-2013 09:32 PM)pyra90 napisał(a): [ -> ]Myślę że to co się teraz dzieje to zalążek czegoś większego i obawiam się że dojdzie do interwencji zbrojnej .
Nie przesadzajmy. Ukraina to nie Gruzja. Zresztą co byłoby celem tej interwencji zbrojnej?

Ukraina z Rosją są na krawędzi wojny...Sad

http://tvn24bis.pl/informacje,187/rosja-...03429.html
(02-03-2014 11:49 AM)Martin napisał(a): [ -> ]Ukraina z Rosją są na krawędzi wojny...Sad
Spokojnie. Żadnej wojny nie będzie. Będzie tylko (w zasadzie już trwa) intensywna wojna psychologiczna. Zauważcie, że ze strony rosyjskiej było wiele publicznie nagłasnianych fasadowych działań, typu zarządzanie manewrów, ogłaszanie stanu gotowości, przegląd wojsk, zapytanie prezydenta generalicję o możliwość interwencji itp. Gdyby Rosjanie faktycznie planowali militarną interwencję na Ukrainie, to nie robiliby tego całego cyrku z "przygotowaniem do uderzenia". A tak użyją środków zastraszających, aby jak najbardziej zdestabilizować sytuację na Ukrainie i ugrać możliwie najwięcej w sprawie krymskiej. Ale o regularnej wojnie między siłami zbrojnymi Ukrainy i Rosji zapomnijcie.
Nie będzie żadnej wojny, bo nikomu się to nie opłaca. Ukraińcy wiedzą, że nie mają żadnych szans, a Rosji po prostu nie stać na konflikt zbrojny. Wszystko będzie wyglądało tak: Rosjanie będą iść ze swoimi wojskami do momentu, gdzie będą witani przez swoich rodaków jak wyzwoliciele i na pewnym obszarze zostanie wyznaczona po prostu granica. Najbardziej śmieszy mnie ostatnio Donek, któremu dupa się zmarszczyła, bo obudził rosyjskiego niedźwiedzia tym partnerstwem wschodnim. A właściwie nie on, tylko Sikorski, który myśli, że jak zrobi groźną minę, to ktoś przestraszy się naszego mocarstwa. Jeszcze wczoraj te wypowiedzi Tuska niby w imieniu całej Unii. WTF ? Przecież to jest zwykły pionek. Niech lepiej zajmie się swoimi obywatelami, którzy są na niemieckich lotniskach traktowani jak śmieci.
No oby było tak jak piszecie, mnie zastanawia czy Ruscy nie będą chcieli zająć Krymu...
Przekierowanie