Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Metzger
Za dużo tam neobanderowców i ruskich .
A co masz do Rosjan?
@Metzger
Nic , to bardziej neobanderowcy mają z nimi problem Smile .
(12-03-2014 08:06 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Nic , to bardziej neobanderowcy mają z nimi problem Smile .
W takim razie nie rozumiem Twojej argumentacji przeciwko Ukrainie "Za dużo tam neobanderowców i ruskich".
Spójrz na obecny syf związany z Ukrainą i domyśl się dlaczego nie chciałbym być z nimi w żadnej unii . Do głosu dochodzą ukraińscy neonaziści znani jako neobanderowcy tj prawy sektor , swoboda . Wiadomo jakie mają oni zdanie o "Lachach". Dodatkowa dość pokaźna grupa Rosjan którzy chcą być włączeni do Rosji , nie wiem czy tak świeżemu sojuszowi byłyby potrzebne problemy wewnętrzne ( neobanderowcy, liczna mniejszość rosyjska dająca pretekst do wszelkich zaczepek/agresji ze strony Moskwy,brak jedności narodów spowodowany ukraińskim szowinizmem) oraz zewnętrzne ( wszelkiego rodzaju manifestacje siły ,sankcje ze strony Moskwy)

Bardziej by mnie ciekawiła reakcja UE na powstanie Unii Słowiańskiej , co by nie mówić jakaś konkurencja by to była .
Rosja to podstawa w takiej (bardzo nierealnej, ale lepszej niż obecnie) uni. Rosja to twardy sojusznik widać to na podstawie relacji Białoruś Rosja i dobrze zorganizowany militarnie.Sojusznicy typu Anglia i Francja to zadni sojusznicy zawsze wycofają się w "odpowiednim" momęcie.
@Bestia
Rosja jest zbyt ekspansywna aby tworzyć z kimkolwiek unie na relacjach partnerskich , znając Moskali próbowaliby uzyskać władze całkowitą nad takim sojuszem .
Co do Zachodu to masz rację .
(12-03-2014 08:38 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Bardziej by mnie ciekawiła reakcja UE na powstanie Unii Słowiańskiej , co by nie mówić jakaś konkurencja by to była .
Nie byłoby żadnej reakcji, bo nie byłoby żadnej "Słowiańskiej Unii". Czemu? Gdyby to miała być faktyczna konkurencja dla UE, to nie dałoby się siedzieć na dwóch stołkach naraz, a nikt nie będzie rezygnował z UE dla jakiejś niepewnej "unii Słowian".

(12-03-2014 08:40 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]widać to na podstawie relacji Białoruś Rosja
Z tym że Białoruś jest w tej relacji skazana na łaskę Rosji, mimo że Łukaszenka próbuje zachować pozory niezależności.
(12-03-2014 08:40 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Rosja to podstawa w takiej (bardzo nierealnej, ale lepszej niż obecnie) uni. Rosja to twardy sojusznik widać to na podstawie relacji Białoruś Rosja i dobrze zorganizowany militarnie.Sojusznicy typu Anglia i Francja to zadni sojusznicy zawsze wycofają się w "odpowiednim" momęcie.

Bestia wg Ciebie dla Polski lepszym sojusznikiem byłaby Rosja niż Zachód? Dziecko drogie....
Martin
Tak tato, uważam że Rosja była by lepszym sojusznikiem niż Francja.Twoja zajebista UE rujnuje większość gospodarek.Przykladów nie będę podawać bo jesteś gluchy na argumenty.

Dziecko to może masz w domu i na tym pozostańmy.
Przekierowanie