Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ok dzięki Martin za odpowiedź Smile
Po jaką cholerę mamy na forum cały dział "polityka" skoro każdy polityczny temat poruszany jest w tym topicu? Proponuję zatem usunięcie działu "polityka" i zmianę nazwy tego topica na "tematy polityczne" lub coś podobnego.
@Metzger
Zrób ten test i pochwal się wynikiem Big Grin.
Rząd PO jest tak najgorszy od 89, że wszyscy się tu wypowiadają o wszystkim Big Grin
[Obrazek: wina-tuska-pl-ffffff-5]
(16-05-2014 05:24 PM)Martin napisał(a): [ -> ]
(16-05-2014 02:23 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Ile muszą mieć lat kandydaci do PE? Smile
W wielu sondażach do PE rewelacyjny wynik ma ugrupowanie JKM.Big Grin
Ciekawe czy się tam dostanie i wprowadzi kogoś jeszcze. Przy niskiej frekwencji, która pewnie nie przekroczy 30% ma na to duże szanse...

Oby nie. To byłoby najgorsze co może spotkać ten kraj. Już wolę Tuska.
Pakman
Czemu? Smile
(16-05-2014 06:36 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Zrób ten test i pochwal się wynikiem Big Grin.
Z reguły olewam takie testy, bo wiem, że na razie nie istnieje w Polsce partia, na którą bym zagłosował. Ale skoro tak Cię to ciekawi to masz: Demokracja Bezpośrednia.
[Obrazek: wybory_db1.png]
@Joker

Bo to niebezpieczny populista o skrajnych, idiotycznych poglądach. Zresztą mogę się założyć, że nawet jeśli doszedłby do władzy, to jego wyborcy szybko wywieźliby go na taczce.
Sęk w tym, że Korwin wcale nie chce wygrać żadnych wyborów. On dobrze czuje się w roli opozycjonisty-krytyka, a gdyby dostał się do jakiejkolwiek władzy, to dołączyłby do wszystkich tych, którzy od wyborców dostali szanse, ale ja spieprzyli. Woli być zapamiętany jako niepokorny banita, dlatego od czasu do czasu wrzuca jakieś kretyńskie wypowiedzi, aby broń boże nie przekroczyć progu wyborczego. A ci jego biedni nastoletni wyznawcy wylewają siódme poty głosząc propagandę, aby dodać Korwinowi choćby promil poparcia i nie zauważają, że ich własny idol traktuje ich jak frajerów.
Przekierowanie