Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie trawie tego Cejrowskiego.....podobnie jak innych psychokatolików typu Macierewicz, Kaczyński, Jurek, Pospieszalski itd.
http://niebezpiecznik.pl/post/akt-urodze...alszowany/

Może dział trochę nie pasuje,ale chciałem się dowiedzieć co wy na to??
(20-08-2013 02:31 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]http://niebezpiecznik.pl/post/akt-urodze...alszowany/

Może dział trochę nie pasuje,ale chciałem się dowiedzieć co wy na to??
Wróżenie z PDF-a niewiele da. Konkretną odpowiedź dałaby tylko profesjonalna ekspertyza.
Ze względu na to nawet jeśli ktoś chciałby udowadniać, że oryginalny druk jest fałszywką to wątpię, żeby taki papier trafił do obiektywnie niezależnego eksperta od tych spraw, zawsze znajdzie się eksperty niezależny tylko z nazwy. A swoją drogą jeśli miał ktoś przy tym dokumencie grzebać to nie był to zapewne amator, a profesjonalista raczej nie zostawiłby takich śladów. Generalnie pewnie nie dowiemy się nigdy czy ten papier to fałszywka.
(20-08-2013 04:45 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]wątpię, żeby taki papier trafił do obiektywnie niezależnego eksperta od tych spraw, zawsze znajdzie się eksperty niezależny tylko z nazwy.
Rozumując w ten sposób można odpuścić badanie jakichkolwiek zagadek, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto wskaże jakiś pierwiastek subiektywności.

(20-08-2013 04:45 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Generalnie pewnie nie dowiemy się nigdy czy ten papier to fałszywka.
Raczej nie, ale to już nie ma znaczenia, bo nawet gdyby za jakiś czas na światło dzienne wyszły jakieś rewelacje, Obama i tak dociągnie do końca ostatniej kadencji.
Cytat:Raczej nie, ale to już nie ma znaczenia, bo nawet gdyby za jakiś czas na światło dzienne wyszły jakieś rewelacje, Obama i tak dociągnie do końca ostatniej kadencji.

Jeśli okazało by się że Obama to KenijczykSmile, wywiązała jeszcze większa afera niż Watergate.Wszystkie decyzje , umowy itp , są nieważne . Destabilizacja państwa jest prawie pewna.
(20-08-2013 05:25 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Jeśli okazało by się że Obama to KenijczykSmile, wywiązała jeszcze większa afera niż Watergate.Wszystkie decyzje , umowy itp , są nieważne . Destabilizacja państwa jest prawie pewna.
Nic by się nie stało. Stany wciąż są najpotężniejszym państwem na świecie i są przygotowane na takie ewentualności zwłaszcza, że mieli już podobne przeboje w przeszłości. Pewnie by szybko przeprowadzili procedurę impeachmentu, ale wątpię, aby to poważnie zdestabilizowało kraj.
"ale wątpię, aby to poważnie zdestabilizowało kraj."

Na pewno nie wpłynęło by korzystnie.
Świetny artykuł. Polecam! Nie spodziewałem się, że przeczytam artykuł pisany tak wielkimi literami, rzucający kawa na ławę całą prawdę, do tego na serwisie piłkarskim. Mocne, ale prawdziwe.

http://www.weszlo.com/news/16122-Polityc...ardze_wami
Tak to już jest, że partia rządząca umieszcza swoich ludzi w strukturach TVN i innych telewizji.Partia musi wydawać kasy na reklamy, ponieważ ma monopol na stację i mogą manipulować do woli.Taki system pozwali rządzić latami, przy powolnym lecz skutecznym rozpierdalaniu kraju.

System proporcjonalny wpływa na każdą dziedzinę życia, jestem zwolennikiem JOW i dopóki to nie wejdzie Polska nie jest krajem demokratycznym.Teraz PO ma monopol na wszystko,służby bezpieczeństwa,sądy,media itd.

http://www.youtube.com/watch?v=nPw-DG_cBMk

Kukiz na prezydenta.
Przekierowanie