Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie czemu PiS jest zły a Macierewicz śmieszny?
(09-06-2014 05:37 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Kolejna mądrość Korwina: Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej.

Tego pana to może lepiej nie cytować, chociaż od dawna wiadomo, że debili na tym świecie to nie brakuje.

(09-06-2014 05:53 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Panowie czemu PiS jest zły a Macierewicz śmieszny?

Pytasz poważnie czy jaja sobie robisz?
Typowa dzisiejsza dziewczyna:
Ładna buzia, wygadana, lecz nie zawsze mająca coś ciekawego do powiedzenia.Gdyby powiedziała, że Tusk to najgorszy premier od 89, to nikt od idiotki by jej nie wyzywał, miała by argumenty na swoją obronę.
Poważnie.Koleszka zajnteresował się polityką tydz temu i teraz jest takim prawakiem że hej.Sokołowska i Macierewicz go inspiruje,mnie nazywa psem Tusk itp Gość zawsze miał dobrze z głową a teraz majaczy jak pojebany.Proponowałem mu rozmowe na forum z wami(lepiej si3 na tym znacie)mówiłem że załatwilibyscie go w5minut to napisał że szkoda czasu na *****.Lubiłem go a teraz to już nie wiem co mu tak beret szczesało.
@Joker
#prowo? Żaden pisowiec nie jest prawakiem #potwierdzone #info.

PS. Lekcje "edukacji seksualnej" to taka dawka lewacko - tęczowych idiotyzmów, że chyba tylko ludzie z IQ na minusie mogą brać je na poważnie Big Grin.
Dam reputa jak ktoś przedstawi wszystkie idiotyzmy Macierewicza Wink
@Joker
Takiego nie znajdziesz. Tych idiotyzmów przez te ostatnie lata narobiło się tyle, że trzeba by tu poemat napisać. Wystarczy poczytać/posłuchać co mówi o Smoleńsku i w zasadzie wystarczy....od razu wiadomo z kim mamy do czynienia.
[Obrazek: 2njkaxd.jpg]
Najlepsze jest to że to ta dziewuszka wywołała w nim takiego pompowanego prawaka. Big Grin
KrychuTMT
U mnie na WDŻ nauczycielka próbowała wmówić, że homosie są normalni itd, to spytałem czy chciała by mieć takie normalne dziecko, na tym dyskusja się skończyła.
Przekierowanie