Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wg mnie Kukiz to słup mający łapać niezadowolonych żeby PO kończyło co zaczęło. I dlatego PIS rządzić nie będzie mimo że formalnie wygra, będzie koalicja PO-Kukiz-PSL. Raz już zrobili taki numer z Palikotem.
Korwin wkracza w ostatni tydzień przedwyborczy więc zapewne wystartuje z hitlerem, gwałtem czy czymś podobnym i nie złapie progu, facet jest ewidentnym agentem ośmieszającym ruch konserwatywno-liberalny w Polsce. W sumie nie ma na kogo głosować, gdyby nie JKM to pewnie bym poszedł na jego partię zagłosować, a tak się nie pofatyguję. Pewne jest to, że głosowanie na po,pis,psl, sld to strata głosu.
Korwin byl krolem debaty.Big Grin
Korwa rozjebał debatę, dreams come true .

Co do Kukiz 15, to nawet nie jest partia. Na jego listach są ex działacze PO i SLD oraz członkowie KNP czy RN. Nie jest to żadna siła polityczna, tylko zwykły skok na kasę. |D
Nie mając innego poważnego wyboru pozostaje. #teamKOrwa
Jest może gdzieś w necie zamieszczona ta wczorajsza debata? Nie oglądałem a bym sobie obejrzał tak na przyśpieszeniu. Wink
(21-10-2015 03:49 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jest może gdzieś w necie zamieszczona ta wczorajsza debata? Nie oglądałem a bym sobie obejrzał tak na przyśpieszeniu. WinkWybory, wybory i po wyborach... Nie wiem jak to skomentować, naprawdę...
Widzieliście ten filmik? Stonoga wymiata....co za typ.

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne
(27-10-2015 08:58 AM)KOXBOX napisał(a): [ -> ]Wybory, wybory i po wyborach... Nie wiem jak to skomentować, naprawdę...
No co, Platforma odsunięta od władzy, wąsaty obrońca pedofili poniżej progu wyborczego, postkomuniści wyrzuceni poza ring. Jest naprawdę nieźle.
Jest lepiej niz bylo, to nie ulega nawet watpliwosciom. Zobaczymy co czas przyniesie. Moze Kaczynski sypnie nazwiskami z teczuszki w ktorej jest jak sadze posiadaniu?Smile
Co do zmian to jak nie wynegocjuja lepszyh warunkow w UE, to powinni sie zawijac z tego pierdolnika bo to wiecej strat niz zyskow.
Wybory na pewno przełomowe, Lewica z poparciem ok. 10% nie wchodzi do Sejmu bo Razem osłabiło Zlew.

PSL tylko sobie znanymi metodami znów nad progiem, choć tym razem bez Burego, Żelichowskiego czy Piechocińskiego - to partia w której pierwsze pojawią się grube rozliczenia i zapewne zmiana przywództwa.

Kukiz jak wahadełko, u niego to żaden wynik z puli 3-20% nie powinien dziwić ; )

Petru osiągnął bardzo dobry wynik, króciutko na scenie politycznej, a tu solidne 7%. Przy porażce Zlewu spotkałem się z argumentem, że za późno ruszono z projektem zjednoczenia lewicy i że trzeba 6-12 miesięcy na wykreowanie popularnego bytu politycznego. Jak widać niekoniecznie bo .Nowoczesna weszła, a JKM jak nie wchodził tak nie wszedł i teraz (choć brakło minimalnie).

PiS ma idealną sytuację, większość w Sejmie, Senacie, Prezydent - 4 lata na działanie. Nic tylko realizować ten wagon obietnic (Gliński już dziś zapowiedział, że chcą działać w socjalu i szkolnictwie już w 2016 roku co dla mnie jest zupełnie nierealne).


A w PO pewnie Grzesiu już zaciera ręce Wink
Przekierowanie