Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Styl w wojny także się zmienia, dziś kraje prowadzą "cichą" wojnę gospodarczą, przykładów takiej wojny daleko nie trzeba szukać.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczen...-ukrainie#
Wcale nie jestem zaskoczony .
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?...ja-na-zywo
Przynajmniej część ukraińskiego parlamentu nie hołduje bandytom.
(14-10-2014 11:17 AM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Przynajmniej część ukraińskiego parlamentu nie hołduje bandytom.
Szok, nie?
m.onet.pl/wiadomosci/swiat,2b3sr

Coś nie chce się włączyć, musicie skopiować do przeglądarki.
Donald nieźle sobie wszystko obmyślił, będzie teraz rządzi na podwójnym fronćie, Szefostwo w radzie uni Europejskiej, i sterowanie Ewunią,gołym okiem widać że Kopaczowa to jego marionetkaIdea będzie nią sterował wysyłał jej przemówienia, i polityka PO będzie cały czas mataczona prze Donaldinho, mam nadzieję że tylko przez rok,,
Dutkiewicz - 46%
Stachowiak-Różecka - 21%

Mamy we Wrocławiu dogrywkę.

A jak tam u Was?
Abstrahując od wyników nie rozumiem jednej rzeczy. Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy. Przecież korzystam z ich komunikacji, tam studiuję, no i decyzje, które zapadają tam mają niekiedy duży wpływ na życie w mojej miejscowości. Uważam, że mieszkańcy całej aglomeracji powinny mieć możliwość wyboru prezydenta miasta centralnego w tejże. Taki układ jaki jest obecnie prowadzi do izolacji tych podmiejskich miejscowości.
(16-11-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Abstrahując od wyników nie rozumiem jednej rzeczy. Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy.

Wybierasz burmistrza Piaseczna.
(16-11-2014 09:37 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Ja jako mieszkaniec miejscowości podwarszawskiej, należącej do jej aglomeracji czuję się dziwnie nie mogąc wybierać władz stolicy.
Rozumiem, że za możliwość wybierania władz stolicy zrezygnowałbyś z lokalnego samorządu na rzecz warszawskiego?
Nie. Powinno być tak, że wybiera się zarówno samorząd u siebie w gminie jak i władze w mieście centralnym danej aglomeracji, która bardzo mocno oddziałuje na sąsiednie gminy.
Przekierowanie