Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy ciele jednego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport. Francuska telewizja BFM informowała także o znalezieniu paszportu egipskiego przy ciele innego terrorysty. Francuskiej policji udało się ustalić, że właściciel syryjskiego paszportu przekroczył granice Grecką przez wyspę Leros.

Posiadacz syryjskiego paszportu, który znaleziono na miejscu ataków, należał do osoby, która przekroczyła granicę z Grecją przez wyspę Leros trzeciego października, podał Reuters za informacją przekazaną przez francuską policję. Przez Leros, podobnie jak i przez Lesbos, Kos, Chios i Samoc płynęła w tym czasie fala, uchodźcòw.

Nigdy nie twierdziłem że wśród tych emigrantòw nie ma ludźi którzy tylko ućiekają przed wojną
tylko że wśród nich są też zamaskowane niewińiątka,.
Potwierdziło się to że dwóch zamachowcòw przybyło jako uchodźcy, ,Jednego z nich zidentyfikowano.

Zamachy w Paryżu wstrząsnęły światem. Wieczorem prokurator potwierdził, że jednego z terrorystów zidentyfikowano. To osoba urodzona we Francji w 1985-tym roku. Francuski wymiar sprawiedliwości skazywał go ośmiokrotnie, ale mężczyzna ten nigdy nie trafił za kratki. W 2010-tym roku znalazł się na liście osób, których poglądy uległy radykalizacji pod wpływem ideologii dżihadu. Dwóch pozostałych terrorystów przedostało się do Europy przez Grecję jako uchodźcy.
Jakby ktos sie nudzi to mocno zachecam do obejrzenia. Nie bedzie to stracone 3h Waszego zycia.WinkNie widzę powodu aby pokojowo nastawieni Tatarzy musieli wyrzec się swojej wiary pokutując za winy swoich p*******ch pobratymców z bliskiego wschodu. Metoda jest jedna. Ukrócić zasiłki dla przyjezdnych i sprawa załatwiona.


Francja prawdopodobnie za 40-50 lat już będzie państwem muzułmańskim. Pytanie czy będzie państwem świeckim jak Libia Kadafiego czy agresywnym kalifatem. To już zależy od tego jakie elity wykształcą się z fali imigrantów. To samo czeka Niemców i Szwedów. Społeczeństwa, gdzie jest model rodziny 2+1 lub 2+0 nie ma żadnych szans na przetrwanie. Prosta matematyka. My jeszcze mamy szansę, bo Polacy chcą się rozmnażać, tylko nie robią tego w Polsce.

Francuzi przejechali się swego czasu na swojej pewności siebie i bucie. Myśleli, że tak jak Polacy czy Czesi przyjeżdżali do nich pracować w kopalniach w Alzacji 100-200 lat temu i robić za głodowe stawki i być wyzyskiwanym na każdym kroku to tak samo łatwo pójdzie z ludźmi z byłych kolonii. Przywiezie się ich, a oni będą z podkulonym ogonem pracować dla Wielkiego Pana Francuza. Rzeczywistość zweryfikowała te oczekiwania, ale elity nie mogąc się przyznać do porażki brnęły w to dalej i efektem tego brnięcia jest to, co wydarzyło się w Paryżu kilkadziesiąt godzin temu.

Upadek wymienionych przeze mnie państw nam nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie. Nasza pozycja się wzmocni, bo nie będziemy już rezerwuarem taniej siły roboczej dla społeczeństw zachodu. Wojny? Jakoś historia pokazuje, że z Arabami szło nam dużo lepiej niż z Germanami Wink
Wydaje mi się, że jedynym skutkiem tych zamachów będzie jeszcze bardziej wzmożona inwigilacja obywateli. Tak samo jak po 11 września. A zamachy jak były, tak i będą. W kwestii ideologii Europy Zachodniej nie zmieni się zupełnie nic. Kompleks ptaka Dodo.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczen...ranie-isis
Amerykanie zdobędą się na każde kłamstwo, nawet to najbardziej niewiarygodne, by tylko utwierdzić w opinii publicznej potrzebę obalenia Asada.
natemat.pl/161889,ogromna-bomba-a-na-niej-wiadomosc-z-paryza-zobaczcie-co-dzis-rano-obudzilo-terrorystow-z-isis
Dla mnie to co się wydarzyło ostatnio to efekt nieudanych rządów wielu krajów. W szczególności Niemiec. Przydałaby się wymiana elit na zachodzie, bo nie wróży to zbyt dobrze na przyszłość.
(15-11-2015 11:23 PM)redd napisał(a): [ -> ]http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczen...ranie-isis
Amerykanie zdobędą się na każde kłamstwo, nawet to najbardziej niewiarygodne, by tylko utwierdzić w opinii publicznej potrzebę obalenia Asada.

Najsmutniejsze, ze cala masa dla ktorych oknem na swiat jest tv, zapewne lyknie takie rzeczy.

http://nodisinfo.com/graphic-death-pictu...aged-fake/
Donald Tusk broni PO przed Grzegorzem Schetyną
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1041267,titl...aid=115f44
Przekierowanie