Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale żeś pojechał.

Taka postawa aż mi wcześnie rano humor poprawia.
I kawa lepiej mi smakuje.

Po południu robię grilla.
Zapraszam sąsiadów.
Dobrze, że nie są muslimami. Jakie to szczęście żyć między Polakami. Nawet jeżeli z zazdrości cię obgadają.
Krychu jeden z lepszych wpisów tego roku Big Grin W całym internecie Big Grin Jedyna możliwość dla tych ze wschodu na podbicie Polski to nagły i zmasowany atak jak już sobie opanują zachód. Okazjonalnymi wybrykami tylko wnerwią społeczeństwo, które szybko się zemści.
Dzięki za propsy panowie Big Grin
Jestem w UK i jakoś nie doświadczyłem na sobie islamu, normalne życie , duzaa różnorodność i spokój .

Jednak w centrum się dzieje dużo więcej, te ataki to norma nie długo będzie.
Nie przyjmować ścierwa , a jeśli już to tylko kobiety i dzieci na czas określony , pomagać ale na miejscu .

A dodam że murzyny są strasznie głusi dra te mordy strasznie :-),
Spotkała mnie jedna przykra sytuacja:
Siedze pod Tesco i widzę grupie młodych ludzi az tu nagle dwie dziewczyny idą w moim kierunku i dra się .
Już w głowie mam będą kłopoty bo mam taka mordę co przyciąga kłopoty, i ta mniejsza się pyta o fajkę biała była , mówię nir mam aż tu nagle druga wodę chciała mi zabrać murzynka jebana, mysle nie dam Muszynianki prawie całą miałem a może mnie obleje jeszcze a przecież jej nie zajebie.
Miała siły że mogłem wyrwać tej butelki.
I długo rozmyślałem o co jej chodziło.

Taka sytuacja na poprawę humoru ja idę spać bo wczoraj impreza w pracy.



Macie na dole szybka odpowiedz, nie mam takiej opcji czyżby admin coś poprzestawiał? :-)
Różal podobnie jak Pudzian nie bał się wyrazić zdroworozsądkowej opinii o barbarzyńcach:
http://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/5...lista.html

Mam nadzieję, że te wypowiedzi dadzą przykład innym celebrytom, że nie muszą być politycznie poprawni.
Różal jako sportowiec ma ten komfort, że jego zarobki są uzależnione od kibiców. Biorąc pod uwagę, że większość społeczeństwa jest przeciwko "uchodźcom" może sobie gadać co i jak chce. Gorzej z celebrytami którzy nie znaczą wiele bez łaski szefów TVN, Polsatu czy innej wielkiej stacji. Generalnie to mnie boli, że nikt w żadnym programie telewizyjnym nigdy kurwa nie powie : "JACY KURWA UCHODŹCY" ?. Ja żyje w innym świecie czy cała Afryka, Liban czy inne kurwa Jemeny toczą jakieś wojny ?? No kurwa nie sądzę. Jakoś oglądając Fazę Fazowskiego nie widzę wojen czy super biedy w Afryce, ba Masajowie bujają się po buszu ze smartphone. Ja nie wiem co to za propaganda, kto za tym stoi i ile płaci odpowiednim ludziom w Europie, ale to jest jakiś wał i jawne wspieranie obcej inwazji. Dla mnie każdy człowiek wzywający do przyjmowania "uchodzców" powinien kończyć jak napisałem kilka dni temu. To już nie jest kwestia bycia lewakiem/prawakiem/faszystą/komunistą/nazistą, tutaj chodzi o bezpieczeństwo każdego z nas, naszych rodzin, bliskich, ziomków z dzielni kurwa pani z piekarni również. Różal to nie gość z mojej bajki, ale za ten real talk propsuje mocno.
No i kolejny zamach, tyle że w "drugą" stronę Big Grin i oczywiście słowem klucz jest tutaj zamach, bo przecież śmierc 22 osób z Manchesteru to był incydent




Komentarze coś pięknego, internet weryfikuje lewacką propagandę która musi ratować się "lajkami" botów Big Grin
Widziałem to wczoraj. Nie dało się oglądać tej faszystowskiej manipulacji, ale liczba minusów i komentarze pozwalają mieć nadzieję, że zdrowsza część Europy nie jest stracona.
Tylko ta zdrowsza część Europy Zachodniej potrzebowałaby nowego NSDAP żeby powstrzymać upadek białego człowieka w tym rejonie XD.
Przekierowanie