Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Janukowycz podpisał umowę z Chińczykami i temat ukraińskiego powstania w mediach ucichł.
@Pakman
Nic bardziej mylnego, napięcie rośnie...

http://wiadomosci.wp.pl/lbid,5182,title,...&_ticrsn=5
Tak jak pisałem. Ukraina w Unii to gorzej dla nas. Obudzimy się tylko z ręką w nocniku. Najbardziej śmieszy mnie Kaczor, który naburmuszony jeździ tam i wymachuje szabelką. Egoizm i bezczelność tego człowieka nie znają granic.
Oglądałem wczoraj dokument o Vitaliju w TVP 2 i odbiór Kliczki na Ukraine jest różny...
Ludzie (w tym młodzi) oczywiście przyznawali, że to wielki sportowiec, inteligentna bestia ale na polityce się nie zna..
Witek to nie jest żaden przedstawiciel ludu, na jakiego promują zachodnie media. To przedstawiciel zachodniego biznesu, który już tylko czycha na przejęcie potężnego majątku państwowego Ukrainy. Będzie dokładnie tak samo jak u nas ze stoczniami.

W Grecji jak policja pałowała ludzi i strzelała do nich kulami gumowymi to nie było łamania praw człowieka ? A zapomniałem. Tam przecież demonstranci paradowali z transparentami, na których widniała Pani Kanclerz Merkel wykonująca stare niemieckie pozdrowienie. Gdyby to był Putin, to nawoływaliby nas do solidarności z uciemiężonym narodem Hellady.
Panowie przyzwyczajajcie się, że Witalij Kliczko to już bardziej polityk niż bokser.
Jest szefem partii politycznej, 3-ciej siły w ukraińskim parlamencie. Zapowiedział również start w wyborach prezydenckich, które odbędą się na Ukrainie w 2015 roku. Zatem chyba jednak na polityce się troche znać musi...
Poza tym czytałem z nim kilka wywiadów tyczących się właśnie polityki i muszę przyznać, że gada z sensem.
Na Ukrainie jest w tej chwili takie szambo, że opcja prozachodnia jest dla nich ratunkiem na to by przyszłe pokolenie odczuło różnicę w jakości życia. Ale to już ich problem, wybiorą co zechcą.

(11-12-2013 11:34 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]W Grecji jak policja pałowała ludzi i strzelała do nich kulami gumowymi to nie było łamania praw człowieka ? A zapomniałem. Tam przecież demonstranci paradowali z transparentami, na których widniała Pani Kanclerz Merkel wykonująca stare niemieckie pozdrowienie.

@Pakman
Nieźle manipulujesz Tongue
Porównaj sobie zachowanie i czyny Greków do tych teraz na Ukrainie i przemyśl raz jeszcze co napisałeś.
@Martin

Nie, no rozumiem. W Grecji to były zwykłe faszystowskie bandy, które nie doceniały miłosierdzia Międzynarodowego Funduszu Walutowego i UE. Zaś na Ukrainie były to spokojne manifestacje stricte pokojowe wspierane między innymi przez jeszcze bardziej pokojowo nastawionych banderowców.
(11-12-2013 09:31 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Nie, no rozumiem. W Grecji to były zwykłe faszystowskie bandy, które nie doceniały miłosierdzia Międzynarodowego Funduszu Walutowego i UE. Zaś na Ukrainie były to spokojne manifestacje stricte pokojowe wspierane między innymi przez jeszcze bardziej pokojowo nastawionych banderowców.

@Pakman
W Atenach była ostra napierdalanka z policją, demolka samochodów, sklepów, barów i wszystkiego wokół, podpalanie parlamentu i wielu innych budynków. Jednym słowem - bandyckie ekscesy. Pomijam już kwestie, że Grecy to takie nieroby, że sami sobie nawarzyli tego piwa.
Czy wg Ciebie z czymś takim mamy do czynienia w Kijowie?
Trudno się dziwić Anglikom że Polaków lecących po socjal nie chcą, nie wspominając już o Bułgarach itd., zaczynają zarzynać własny rynek pracy. A "obozy śmierci" to w moim skromnym odczuciu przejęzyczenia celowe. Jako że lubię kino wojenne to z wielkim niepokojem obserwuję jakie ciekawe filmy o II WŚ wypuszczają na rynek Niemcy, jak byście kilka obejrzeli to by wam włosy dęba na głowie staneły...Amerykańskich też kilka było jak tłukliśmy Żydów w powstaniu Warszawskim. Ja w takie przypadki nie wierzę, zresztą dziś już nikt nie mówi w rozmowach o wojnie "Niemcy" tylko "Naziści".
Przekierowanie