Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak właśnie jest, ale jedno pytanie nasuwa się samo. Czy oni mają Polaków za debili, imbecyli, niedorozwiniętych umysłowo idiotów, którzy uwierzą we wszystko co zostanie im podane na tacy? Bo jak inaczej wytłumaczyć takie zachowanie, utajnianie prawdy, zasypywanie ludzi jakimiś błahostkami zamiast skupieniu się na obiektywnym przedstawieniu sprawy? Ja tam jakimś ekspertem od polityki nie jestem, ale nawet mnie, razi to w oczy. A co dopiero ludzi, którzy w tym siedzą.
I ostatnia rzecz. Jaki cel rząd ma w tym, by przedstawiać Polskę w jak najgorszym świetle. Na mój rozum powinno być odwrotnie. Dlaczego przedstawiać nasze plaże jako plaże śmierci? Dlaczego przedstawiać kibiców jako źródło każdego wybryku? W końcu, najważniejsze, po co przepraszać za wszystko, nawet to czego nie zrobiliśmy? Dlaczego uprawiamy lizodupstwo? Policja przecież mówi, że to Meksykanie sprowokowali tę bójkę na plaży, a oczywiście MSZ przeprasza. Kibice Lecha wywiesili transparent, akcja policji, ludzie w kajdankach, MSZ się kaja. Ludzie... jakby zabili z 15 osób co najmniej. Szkoda tylko, że jak na Litwie nazywali Polaków polskimi kurw*** nie zareagowali. Szkoda, że jak szesnastolatek został pobity przez Litwinów nie reagowali. To jest chore!

http://www.youtube.com/watch?v=Y1i4b7Sp6zA
"Czy oni mają Polaków za debili, imbecyli, niedorozwiniętych umysłowo idiotów, którzy uwierzą we wszystko co zostanie im podane na tacy?"

Duża część społeczeństwa uważa że fakty czy wiadomości to rzetelny zbiór informacji.
kubala1122331
Podobny przykład,

"Izraelscy kibice do sióstr Radwańskich: "Katolickie s...i"-Media milczą

"Agnieszka Radwańska ESPN Body Issue"-Skandal
Prawda jest taka, że obecna władza jest całkowicie zdemoralizowana, a poszczególni ministrowie już dawno "odlecieli". Rząd nie zajmuje się realnymi problemami obywateli tylko sztucznymi. Przykładów chyba nie muszę podawać...
Najgorsze jest to, że ich celem nie jest rozwiązywanie problemów społecznych ani gospodarczych tylko władza. Być u władzy, reszta jest nie ważna. A już na pewno nie wyborcy, którzy ich wybrali.

Od zawsze wiedziałem, że polityka to szambo, mimo to od kiedy skończyłem 18 lat uczestniczyłem w każdych wyborach prezydenckich, parlamentarnych i samorządowych. Bo jednak mogę na kogoś oddać głos, mogę zagłosować przeciw komuś, mogę też oddać głos nieważny. Nie po to poprzednie pokolenia walczyły o wolność bym teraz ja miał to olać, tylko że np. we mnie - obywatelu tego państwa narasta coraz większe wkurwienie tym co się dzieje. Mogę zrozumieć, że nie wszystko się rządzącym może udać, że nie są w stanie rozwiązać wszystkich problemów, które trapią obywateli - ok, ale jednej rzeczy to im nie wybaczę nigdy: robienia ludziom wody z mózgu i okłamywania społeczeństwa i robienia z nas debili.

Czy rząd PO jest najgorszym rządem od 1989 roku? Oczywiście, że nie. Były gorsze,co nie zmienia faktu, że obecny rząd Donalda Tuska jest beznadziejny. Na PO zagłosowałem raz - w 2007 roku. Po dwóch latach rządzenia PIS-u miałem dość polityki i polityków. Do dzisiaj Kaczyńskiego uważam za największego szkodnika całej klasy politycznej III RP. Na widok premiera Jarosława Kaczyńskiego miałem odruch wymiotny.....teraz zaczynam mieć podobny na widok obecnego premiera.
Kilka ciekawostek na temat Baracka Obamy
http://www.youtube.com/watch?v=5w_mh9XohTQ
(25-08-2013 10:06 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Kilka ciekawostek na temat Baracka Obamy
http://www.youtube.com/watch?v=5w_mh9XohTQ
Skoro mamy cały dział o polityce, to załóż temat o Obamie. To wątku o PO średnio to pasuje.
BESTIA
Z tymi zdjęciami to w ogóle cyrk był nieprawdopobny. Chyba z 500 osób się wypowiedziało, krytyka, wykluczenie z jakiejś akcji, poniżające wypowiedzi księży. Odnosiłem wrażenie, że Radwańska nie wzieła udziału w jakiejś skromnej sesji rozbieranej tylko w jakimś ostrym porno.
A o sprawie w Izraelu - cisza... Nawet ja sam dowiedziałem się o tym dwa tygodnie po zdarzeniu.
Sondaże wyglądają dla PO coraz niebezpieczniej, tracą grunt pod nogami.
Trzeba zdobywać punkty i robić pokazówki by zaimponować ludziom bez własnego zdania i dającym łatwo sobą manipulować - a jest takich w Polsce masa. Uderzmy w kiboli! To przez nich w Polsce jest bezrobocie, przez nich ten kraj tonie w korupcji, przez nich masa dzieci tak rano jak i wieczorem jest głodna, przez kiboli oczywiście Modlin okazał się kompromitacją, przez nich też Rosjanie w sprawie Smoleńska potraktowali nas jak ciemnogród z trzeciego świata..
To co wyprawiały służby prewencji przed ostatnim meczem na Legii to był dramat... Prowokacja milicyjna znów przybiera na sile. Donald potrzebuje punktów w rankingach a na czym łatwiej je zdobyć niż na karaniu stadionowych morderców?
Emeryci przyklasną. Dla nich każdy młody łysy taki sam - ścierwo..
"Skoro mamy cały dział o polityce, to załóż temat o Obamie. To wątku o PO średnio to pasuje."


Można też zmienić nazwę watku na Polityka lub Polityka ogólnie.
Sander
Ale i tak z tego co mi się kojarzy sondaże są coraz lepsze dla PO. Widać, że ich działania przynoszą skutek...
Sondaże są raz lepsze, raz gorsze, ale co do zasady to na pierwszym miejscu wciąż jest Donald, na drugim Kaczor, a dalej... No właśnie, co dalej? (SLD i PSL litościwie pomijam). Najwyższy czas wprowadzić świeżą krew do polityki. Nową alternatywę, kogoś, komu będzie się chciało coś zmienić. Bo jak długo można oglądać te same mordy zmieniające co jakiś czas nazwę partii?
Przekierowanie