Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polityka ogólnie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak to,, ?ja nic nie wiedziałem , zarobiony byłem, .
Odpowiadałeś na te pytania Martino?
100 mln wyrzucone w błoto.
Teraz najbardziej niebezpieczną grupę zorganizowaną w Polsce są sklepikarze, teraz nawet bułki słodkiej i Krzysia nie mogę kupić jak to miałem zwyczaj w szkole.
(08-09-2015 07:12 AM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Odpowiadałeś na te pytania Martino?

Odpowiadałem. Tak już mam, że biorę udział w każdych wyborach czy referendach nawet jeśli są one mało sensowne jak to niedzielne. Dodatkowo odbywało się też referendum wrocławskie na tematy dotyczące kierunków rozwoju miasta. Co ciekawe wrocławskie referendum miało wyższą frekwencję niż to ogólnokrajowe choć frekwencja również słabiutka (ok 10%).
13 tys ciapków dla Polski... Ciekawszym newsem jest zaoferowanie budowy 200 meczetów na terenie Niemiec przez Arabie Saudyjską. Ja już nie mam żadnych wątpliwości, to jest pierdolona inwazja finansowana przez bogaczy z Zatoki Perskiej.
Na dodatek władze Warszawy nie zezwoliły na sobotnią manifestację przeciwko imigrantom. Mam nadzieję, że jakoś to jednak wypali. Ja się wybieram.
(09-09-2015 01:49 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Na dodatek władze Warszawy nie zezwoliły na sobotnią manifestację przeciwko imigrantom. Mam nadzieję, że jakoś to jednak wypali. Ja się wybieram.Tylko uwazaj, bo jeszcze "dzielna milicja" cie zlapie i -jak to kiedys fajnie zobrazowales- rzuci ryjem o asfalt i kropka. Wrocisz do chaty z placzem, obitymi pietami i mandatem za zaklocanie porzadku. Nigdy nie wiesz na jakiego swira trafisz.
Jeszcze ten absurdalny powód odwołania manifestacji... pewnie upamiętnienie wiktorii wiedeńskiej już zachodzi pod faszyzm/nazizm/rasizm/katotalibanizm/itp :v.
(09-09-2015 02:17 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Tylko uwazaj, bo jeszcze "dzielna milicja" cie zlapie i -jak to kiedys fajnie zobrazowales- rzuci ryjem o asfalt
Spokojnie, nie mam w zwyczaju łamania prawa. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
(09-09-2015 02:29 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Spokojnie, nie mam w zwyczaju łamania prawa.

Jak wielu spacyfikowanych za przyslowiowy damski. Badz czujny Metzi, bo przypadkow od ciezkich pobic, po wiezeinie dla niewinnych to znam sporo. W tv pewnie o tym nie mowia, ale realia sa troszke inne.
(09-09-2015 03:14 PM)BMH napisał(a): [ -> ]W tv pewnie o tym nie mowia, ale realia sa troszke inne.
Nie wiem co mówią w tv, bo nie oglądam, ty pewnie wiesz lepiej. A jakie są realia, to dobrze wiem, bo już miałem okazję doświadczyć policyjnej przemocy na własnej skórze.
Przekierowanie