Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
13-12-2012, 01:57 PM
Post: #61
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Ja też nie jestem z PiSem, ale media przedstawiają tę opcję polityczną w bardzo stronniczy sposób. Prawda jest taka, że całe towarzystwo okrągłostołowe myśli tylko i wyłącznie o dojściu do władzy. Język PiSu jest bardzo agresywny, ale przypomnę słowa pana Sikorskiego : "Jeszcze dorżniemy watahy". Ja serwisów informacyjnych w telewizji nie oglądam w ogóle. Wolę internet.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:07 AM
Post: #62
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Polska to jest po prostu niesamowity kraj. Wszyscy narzekają na PO, a i tak mogę się założyć, że to właśnie Platforma wygra kolejne wybory. Przy korycie ciągle te same mordy co przed 89 (i niemal wszyscy mają bogatą przeszłość w PZPRze). Obraz patrioty w mediach to moherowa bestia, która z pianą na ustach zadźga krzyżem każdego kto ma inne poglądy. W sejmie pan/i Grodzka, Palikot wymachujący gumowym dildo i posłanka PiSu, która nie ma pojęcia w którym roku Polska dołączyła do UE (!). Promuje się osoby takie jak poseł Biedroń, który u Wojewódzkiego dziwił się, że nikt homoseksualistów nie traktuje poważnie, jednocześnie co chwila dając znaki, że chętnie by Kubę poznał bliżej. W mediach ciągle Madzia z Sosnowca, seks-afery i Smoleńsk. O poważnych krajowych problemach się milczy rozdmuchując tematy zastępcze. Żrą się wszyscy ze wszystkimi i o wszystko. Czekamy na kolejne fotoradary i podwyżkę podatków.
Witamy w Polsce.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:17 AM
Post: #63
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
No co. pięknie jestTongue

Cytat: Palikot wymachujący gumowym dildo
A tym mnie zabiłeś. Fajnie to brzmiSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 11:15 AM
Post: #64
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(01-06-2013 02:17 AM)kubala1122331 napisał(a):  
Cytat: Palikot wymachujący gumowym dildo
A tym mnie zabiłeś. Fajnie to brzmiSmile
Przeca to było w 2007 r. bodajże.

Polska należy do 25% najbogatszych państw świata. W pozostałych 75% żyje się gorzej niż w Polsce, ale chyba nigdzie ludzie nie osiągnęli takiego poziomu malkontenctwa jak Polacy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:26 PM
Post: #65
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Cytat:W pozostałych 75% żyje się gorzej niż w Polsce

Masz rację. W Etipoii, Madagaskarze, Erytrei, Rwandzie oraz chyba wszystjich innych krajach afrykańskich, w Anguilli, w Antigui i Barbudzie, Hondurasie i innych w Ameryce Środkowej i Północnej, w Wietnamie, Iraku, Korei Północnej, Timorze czy Indonezjii, w większości Azji też, w Marianach Północznych, Tahiti i Samoa Amerykańska w Oceanii pewnie też. Więc masz rację, w 75% krajach na świecie żyje się gorzej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:29 PM
Post: #66
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Polska ogólnie teraz powinna być mocarstwem wyniszczyła ją Szlachta i liczne wojny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:32 PM
Post: #67
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Polska była już mocarstwem parę wieków temu, teraz na kolejny taki okres poczekamy kilka wieków, ale my już tego raczej nie dożyjemySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 03:20 PM
Post: #68
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(01-06-2013 01:29 PM)BESTIA napisał(a):  Polska ogólnie teraz powinna być mocarstwem wyniszczyła ją Szlachta i liczne wojny.
Ale jakie państwo uznamy za mocarstwo? USA, Chiny, od biedy Rosję? Jeżeli mówimy o tym poziomie, to Polska z pewnością by go nie osiągnęła, ale gdyby po Drugiej Światówce wyzwoliliby nas Amerykanie, a nie Rosjanie, to dzisiaj moglibyśmy jak równy z równym konkurować z Włochami, Hiszpanią, Francją, a może nawet z Niemcami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 08:42 PM
Post: #69
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Metzger
Jeśli Polska rozwijała się cały czas jak za czasów Unii Polsko - Litewskiej to moglibyśmy mieć mocarstwo jak Rosja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2013, 10:38 AM
Post: #70
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(01-06-2013 08:42 PM)BESTIA napisał(a):  Metzger
Jeśli Polska rozwijała się cały czas jak za czasów Unii Polsko - Litewskiej to moglibyśmy mieć mocarstwo jak Rosja.
Z tym, że ten rozwój nie mógłby trwać w nieskończoność, bo Polska nie leży na Marsie, a w środku Europy i sąsiedzi nie czekaliby pokornie aż obok wyrośnie kolejne mocarstwo. Poza tym ówczesna Polska była państwem wielonarodowym, co nie sprzyjało stabilności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości