Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
03-12-2013, 09:32 PM
Post: #351
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Car Putin i jego poddani nie oddadzą Ukrainy UE .
Myślę że to co się teraz dzieje to zalążek czegoś większego i obawiam się że dojdzie do interwencji zbrojnej .
Putin jest do tego zdolny i myśle że prędzej czy pózniej to zrobi

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 09:41 PM
Post: #352
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Pyra
To prawda co napisałeś. Podobno jedną z opcji jest właśnie interwencja z udziałem wojsk rosyjskich. Oczywiście wszystko zależy od rozwoju sytuacji w Kijowie.

@Bestia
Piszesz, ze Ukraińcy nie chcą wejść do UE. Skąd taki wniosek? To w takim razie to co dzieje się obecnie w stolicy Ukrainy to niby co to ma być?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 09:52 PM
Post: #353
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Cytat:@Bestia
Piszesz, ze Ukraińcy nie chcą wejść do UE. Skąd taki wniosek? To w takim razie to co dzieje się obecnie w stolicy Ukrainy to niby co to ma być?

Mam pytanie ile tam jest ludzi? To że milion może dwa demonstruje swoje opinie to znaczy że cała Ukraina chce do UE?
Poza tym pisałem że połowa Ukrainy chce do UE, a połowa nie i dlatego są problemy, gdyby za Ukraina nie była tak podzielona to Janukowicz nie miałby wyjścia i musiał by wprowadzić Ukrainę do UE.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 10:47 PM
Post: #354
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Tak jak napisałem, dla Polski nie jest korzystna integracja Ukrainy z UE, zostaniemy otoczeni z wszystkich stron bez alternatywy. Współczuję Ukraińcom wyboru między febrą a cholerą, jak ich wciągną w przyszłości do UE to na zasadzie Rumunii czy Bułgarii, a więc gwno z tego będą mieli. Oni mają strategiczne położenie. Poza tym, neobanderowcy i cała ta dzicz wjedzie do naszego kraju. Może jestem nieco przewrażliwiony bo moi rodzice pochodzą z terenów, na których ta swołocz zarzynała całe wsie nabijając noworodki na płoty (są w sieci zdjęcia i książki). Znam wielu Ukraińców i jestem pewien, że sytuacja tam nie jest bynajmniej zerojedynkowa, tak jak się ją tu przedstawia. W USA wielu młodych Ukraińców popiera Udar, ale znam też takich którzy mają partię Kliczki w dupie,każdy z nich ma dużo argumentów.Niech się Ukraina podzieli na dwie części, inaczej się to kupy nie będzie trzymać.
Moim zdaniem lepsza samodzielna Ukraina, nawet nam niechętna, niż marionetka brukselska. Poza tym będzie zalew taniej siły roboczej u nas i wszędzie tam, dokąd my wyjechaliśmy za robotą, Polacy z Anglii praktycznie mogą wracać.
Dochód narodowy na osobę w dolarach US rok 2005:
Polska - 13 784
Rosja - 11 853
Białoruś – 7 700
Ukraina – 5 583
Rok 2012
Polska - 20 592
Rosja - 17 709
Białoruś - 15 634
Ukraina - 7 700
Europa ich wciąga bo wie że będą robić za friko i się z tego cieszyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 10:54 PM
Post: #355
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(03-12-2013 09:32 PM)pyra90 napisał(a):  Myślę że to co się teraz dzieje to zalążek czegoś większego i obawiam się że dojdzie do interwencji zbrojnej .
Nie przesadzajmy. Ukraina to nie Gruzja. Zresztą co byłoby celem tej interwencji zbrojnej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2013 11:41 PM przez KrychuTMT.)
Post: #356
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Niech Janukowicz i rząd zrobi porządek z tym neobanderowskim bydłem . Pomijając to , że jest lewakiem to po części nasz rodak i przynajmniej zwalcza pamięć o tych bydlakach z UPA i OUN, w przeciwieństwie do wielbionych w Polsce Juszczenki i Tymoszenko .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:37 AM
Post: #357
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Nawiasem mówiąc, zdaniem wielu Ukraińców Tymoszenko siedzi w pierdlu zupełnie słusznie, między innymi za wesołą twórczość przy kontraktach gazowych bodajże. W sumie u nas Pawlak też sprawił, że płacimy Rosji za gaz najwięcej w Europie i nas mają na sznurku a UE ani myśli nam pomóc. Nie za bardzo rozumiem jak można będąc politykiem obcego kraju wpadać do legalnie funkcjonującego państwa z flagą opozycji na ulicę i nawoływać do przewrotu, żądać wypuszczenia prawomocnie skazanych etc. przecież to jest chore.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:54 AM
Post: #358
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(04-12-2013 12:37 AM)Calaf napisał(a):  Nawiasem mówiąc, zdaniem wielu Ukraińców Tymoszenko siedzi w pierdlu zupełnie słusznie
Też myślę, że siedzi słusznie. Problem w tym, że siedzieć oprócz niej powinno wielu innych. W tym przypadku walka z korupcją posłużyła jako pretekst do walki politycznej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 07:01 AM
Post: #359
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Na Ukrainie rzadzi mafia ,tam każdy ma coś za uszami i Janukowicz i Juszczenko .
Kliczko w młodości pracował dla bossa kijowskiego świata przestępczego a Tymoszeko zlecała ponoć zabójstwa .
Metzger
Na Krymie stacionuje Marynarka wojenna Federacji Rosyjskiej i wystarczy starannie przygotowana prowokacja Kremla by wywołać konflikt.
Rosjanie nie dażą sympatią Ukrainców,Gruzinów Tadżyków i Czeczenów .
Jeśli chodzi o Polaków to dażą nas sympatią ,choć media próbują nam wmówić inaczej.

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 12:53 PM
Post: #360
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(04-12-2013 07:01 AM)pyra90 napisał(a):  Na Krymie stacionuje Marynarka wojenna Federacji Rosyjskiej i wystarczy starannie przygotowana prowokacja Kremla by wywołać konflikt.
Ale po co?

(04-12-2013 07:01 AM)pyra90 napisał(a):  Rosjanie nie dażą sympatią Ukrainców,Gruzinów Tadżyków i Czeczenów .
Jeśli chodzi o Polaków to dażą nas sympatią ,choć media próbują nam wmówić inaczej.
Akurat Ukraińcy dla większości Rosjan są bratnim narodem. Niektórzy rosyjscy naukowcy nie uważają ich nawet za osobny naród. Do Polaków jako Słowian, też raczej nie czują wrogości. Natomiast faktycznie nie cierpią przyjezdnych z Kaukazu i Azji Środkowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości