Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
15-06-2017, 05:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2017 05:23 AM przez RSC-2.)
Post: #1661
RE: Polityka ogólnie.
Ale żeś pojechał.

Taka postawa aż mi wcześnie rano humor poprawia.
I kawa lepiej mi smakuje.

Po południu robię grilla.
Zapraszam sąsiadów.
Dobrze, że nie są muslimami. Jakie to szczęście żyć między Polakami. Nawet jeżeli z zazdrości cię obgadają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 10:53 AM
Post: #1662
RE: Polityka ogólnie.
Krychu jeden z lepszych wpisów tego roku Big Grin W całym internecie Big Grin Jedyna możliwość dla tych ze wschodu na podbicie Polski to nagły i zmasowany atak jak już sobie opanują zachód. Okazjonalnymi wybrykami tylko wnerwią społeczeństwo, które szybko się zemści.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2017, 04:37 PM
Post: #1663
RE: Polityka ogólnie.
Dzięki za propsy panowie Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-06-2017, 08:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2017 09:02 AM przez BESTIA.)
Post: #1664
RE: Polityka ogólnie.
Jestem w UK i jakoś nie doświadczyłem na sobie islamu, normalne życie , duzaa różnorodność i spokój .

Jednak w centrum się dzieje dużo więcej, te ataki to norma nie długo będzie.
Nie przyjmować ścierwa , a jeśli już to tylko kobiety i dzieci na czas określony , pomagać ale na miejscu .

A dodam że murzyny są strasznie głusi dra te mordy strasznie :-),
Spotkała mnie jedna przykra sytuacja:
Siedze pod Tesco i widzę grupie młodych ludzi az tu nagle dwie dziewczyny idą w moim kierunku i dra się .
Już w głowie mam będą kłopoty bo mam taka mordę co przyciąga kłopoty, i ta mniejsza się pyta o fajkę biała była , mówię nir mam aż tu nagle druga wodę chciała mi zabrać murzynka jebana, mysle nie dam Muszynianki prawie całą miałem a może mnie obleje jeszcze a przecież jej nie zajebie.
Miała siły że mogłem wyrwać tej butelki.
I długo rozmyślałem o co jej chodziło.

Taka sytuacja na poprawę humoru ja idę spać bo wczoraj impreza w pracy.



Macie na dole szybka odpowiedz, nie mam takiej opcji czyżby admin coś poprzestawiał? :-)

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 09:14 PM
Post: #1665
Bug RE: Polityka ogólnie.
Różal podobnie jak Pudzian nie bał się wyrazić zdroworozsądkowej opinii o barbarzyńcach:
http://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/5...lista.html

Mam nadzieję, że te wypowiedzi dadzą przykład innym celebrytom, że nie muszą być politycznie poprawni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017 10:04 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1666
RE: Polityka ogólnie.
Różal jako sportowiec ma ten komfort, że jego zarobki są uzależnione od kibiców. Biorąc pod uwagę, że większość społeczeństwa jest przeciwko "uchodźcom" może sobie gadać co i jak chce. Gorzej z celebrytami którzy nie znaczą wiele bez łaski szefów TVN, Polsatu czy innej wielkiej stacji. Generalnie to mnie boli, że nikt w żadnym programie telewizyjnym nigdy kurwa nie powie : "JACY KURWA UCHODŹCY" ?. Ja żyje w innym świecie czy cała Afryka, Liban czy inne kurwa Jemeny toczą jakieś wojny ?? No kurwa nie sądzę. Jakoś oglądając Fazę Fazowskiego nie widzę wojen czy super biedy w Afryce, ba Masajowie bujają się po buszu ze smartphone. Ja nie wiem co to za propaganda, kto za tym stoi i ile płaci odpowiednim ludziom w Europie, ale to jest jakiś wał i jawne wspieranie obcej inwazji. Dla mnie każdy człowiek wzywający do przyjmowania "uchodzców" powinien kończyć jak napisałem kilka dni temu. To już nie jest kwestia bycia lewakiem/prawakiem/faszystą/komunistą/nazistą, tutaj chodzi o bezpieczeństwo każdego z nas, naszych rodzin, bliskich, ziomków z dzielni kurwa pani z piekarni również. Różal to nie gość z mojej bajki, ale za ten real talk propsuje mocno.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2017, 11:18 AM
Post: #1667
RE: Polityka ogólnie.
No i kolejny zamach, tyle że w "drugą" stronę Big Grin i oczywiście słowem klucz jest tutaj zamach, bo przecież śmierc 22 osób z Manchesteru to był incydent
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 10:56 AM
Post: #1668
RE: Polityka ogólnie.




Komentarze coś pięknego, internet weryfikuje lewacką propagandę która musi ratować się "lajkami" botów Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 12:06 PM
Post: #1669
Bug RE: Polityka ogólnie.
Widziałem to wczoraj. Nie dało się oglądać tej faszystowskiej manipulacji, ale liczba minusów i komentarze pozwalają mieć nadzieję, że zdrowsza część Europy nie jest stracona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2017, 08:09 PM
Post: #1670
RE: Polityka ogólnie.
Tylko ta zdrowsza część Europy Zachodniej potrzebowałaby nowego NSDAP żeby powstrzymać upadek białego człowieka w tym rejonie XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości