Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
22-03-2016, 08:58 PM
Post: #1301
RE: Polityka ogólnie.
Ciekawe co odpierdolą muslimy podczas Światowych Dni Młodzieży... Na pewno nie odpuszczą sobie takiego eventu. Liczę, że polskie społeczeństwo zachowałoby się jak należy i dało lokalnym ciapatym "lekcję gościnności" Smile Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2016, 10:06 PM
Post: #1302
RE: Polityka ogólnie.
Euro 2016 to dopiero będzie dla nich idealny event,
kumulowisko ludzi , kibicòw, turystòw w Paryżu
i innych miastach ,.
Mecze bez kibiców, stają się coraz bardziej realną opcją niestety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 04:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2016 04:58 PM przez Pakman.)
Post: #1303
RE: Polityka ogólnie.
Krychu

Nie no rewelacyjny pomysł. Rozwalmy wszystkie budki z kebabami. Na pewno ci muzułmanie nie dołączą wtedy do ISIS i się nie zradykalizują. Rosjanie to stosują i w ogóle nie mają problemów z terroryzmem, a samolot na Synaju to zderzył się z gęsiami.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 05:24 PM
Post: #1304
RE: Polityka ogólnie.
Każdy muzułmanin z automatu jest radykałem, jeżeli nim nie jest to jest apostatą. Jak widać, nie trzeba im rozwalać budek z kebabami bo bez tego dołączają do ISIS, napastują kobiety, gwałcą dzieci, zajmują całe dzielnice, terroryzują lokalną ludność, tworzą religijne bojówki i tak dalej . Rozumiem, że mamy pozwolić na wyrżnięcie białych/chrześcijan bo jeszcze zrobią jakiś zamach czy zestrzelą samolot ? XD Jak kto leciało, jeżeli się boisz już jesteś niewolnikiem. Oddaj muslimom swoją matkę, ciotkę, siostrę, kuzynkę i najlepiej siebie byle ich nie prowokować, bo jak można być takim islamofobem... Oni już z nami wygrali, skoro w naszym społeczeństwie są tacy zastraszeni ludzie jak Ty. No i finalnie chodziło mi o inną lekcję gościnności, po której trafiliby prosto do "raju".

Tak swoją drogą, gdyby ktoś Ciebie zaatakował na ulicy to byś się nie bronił, bo jeszcze Cię zabije ? XDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2016, 05:49 PM
Post: #1305
RE: Polityka ogólnie.
(23-03-2016 05:24 PM)KrychuTMT napisał(a):  Każdy muzułmanin z automatu jest radykałem, jeżeli nim nie jest to jest apostatą. Jak widać, nie trzeba im rozwalać budek z kebabami bo bez tego dołączają do ISIS, napastują kobiety, gwałcą dzieci, zajmują całe dzielnice, terroryzują lokalną ludność, tworzą religijne bojówki i tak dalej . Rozumiem, że mamy pozwolić na wyrżnięcie białych/chrześcijan bo jeszcze zrobią jakiś zamach czy zestrzelą samolot ? XD Jak kto leciało, jeżeli się boisz już jesteś niewolnikiem. Oddaj muslimom swoją matkę, ciotkę, siostrę, kuzynkę i najlepiej siebie byle ich nie prowokować, bo jak można być takim islamofobem... Oni już z nami wygrali, skoro w naszym społeczeństwie są tacy zastraszeni ludzie jak Ty. No i finalnie chodziło mi o inną lekcję gościnności, po której trafiliby prosto do "raju".

Tak swoją drogą, gdyby ktoś Ciebie zaatakował na ulicy to byś się nie bronił, bo jeszcze Cię zabije ? XDD

Jak mnie ktoś atakuje na ulicy to daję jemu w mordę, a nie jego ojcu, czy bratu.


Twój wpis opisuje sytuację w krajach zachodnich, które już są stracone. W Polsce nie ma problemu z islamskim ekstremizmem i właśnie nie chcę aby się pojawił. Nie ma gett, ani napadów na kobiety. Wszystkiemu winna jest polityczna poprawność i pobłażanie muzułmańskim przestępcom. Jedyny zamach terrorystyczny w ostatnich latach u nas był na tle politycznym, a nie religijnym. Nie sprowadzamy imigrantów w takich ilościach jak Niemcy czy Szwecja. Ewentualny atak na niewinnego człowieka byłby kompletnie niezrozumiały. To ma taki sam sens jak malowanie kredą na asfalcie czy wymienianie flag na profilówkach z jednej na drugą.

Jeżeli na świecie żyje ok 1,6 mld muzułmanów, to zakładając, że choć 1% z nich ma radykalne poglądy (zależy też, co przez to rozumiemy), to wychodzi 16000000 potencjalnych terrorystów. Jakim cudem w takim razie ten świat jeszcze istnieje?

Powtarzam. W Polsce nie ma tego problemu i oby nie było. Od wieków żyją w tym kraju wyznawcy Allaha i jest spokój.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 06:52 AM
Post: #1306
Bug RE: Polityka ogólnie.
(23-03-2016 05:49 PM)Pakman napisał(a):  W Polsce nie ma problemu z islamskim ekstremizmem i właśnie nie chcę aby się pojawił. Nie ma gett, ani napadów na kobiety. [...] W Polsce nie ma tego problemu i oby nie było. Od wieków żyją w tym kraju wyznawcy Allaha i jest spokój.
I co to niby znaczy? Skoro dom sąsiada płonie, a nasz nie, to możemy iść spokojnie oglądać TV? Naprawdę myślisz, że u nas tego problemu nie będzie?

Mamy taki luksus, w porównaniu do Zachodu, że jeszcze mamy czas na zabezpieczenie się przed islamizacją. Zachód już tego czasu nie ma. Zachód już przegrał. My - mamy szansę, jeżeli nie będziemy siedzieć na dupie i wmawiać sobie, że u nas nie ma problemu muzułmańskiego. Dlatego trzeba jak najbardziej zniechęcać Muzułmanów do przyjeżdżania i osiedlania się w Polsce oraz dawać do zrozumienia już tu mieszkającym, że fajnie by było, gdyby się wynieśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 08:42 PM
Post: #1307
RE: Polityka ogólnie.
Bardzo ciekawa mapa, z aktualnymi akcjami terrorystów
http://www.globalincidentmap.com
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2016, 09:11 PM
Post: #1308
RE: Polityka ogólnie.
Nie można pisać,że każdy muzułmanin to terrorysta.
Problem jest taki, że garstka radykałow tworzy opinie całemu islamskiemu światu. Są Sunici i Szyici i jeszcze kilka mniejszych odlamow i to ci są najbardziej niebezpieczni.
Mimo wszytko jedynym plusem dla ISIS jest to ze trzymają niska cenę ropy i dlatego ten twór nadal istnieje jest na rękę Usa. Jak wiadomo to Usa stworzyło Is.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 06:42 AM
Post: #1309
Bug RE: Polityka ogólnie.
(24-03-2016 09:11 PM)BESTIA napisał(a):  Problem jest taki, że garstka radykałow tworzy opinie całemu islamskiemu światu.
Tak, tak. To nie muzułmanie, to tylko fanatycy. Normalni muzułmanie są dobrzy i jedyne czego chcą, to spokojnie mieszkać wśród nas wyznając swoją religię. Wmawiaj sobie dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2016, 05:04 PM
Post: #1310
RE: Polityka ogólnie.
Ja sobie nic nie wmawiam, to także muzułmanie.
Nie ma czegoś takiego jak religia Islam.
Są różne odłamy religijne. Główne to szyici i sunnici. Jednych jest wiecej,
drugich jest mniej. Tych co jest mniej (nie rozróżniam, zbyt podobne
nazwy) uważają że ci drudzy obrażają allaha bo wierzą w niego inaczej niż
oni. Wśród nich jest jeszcze mniejszy odłam - wahabici
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wahhabizm
To właśnie oni uważają że wszyscy inny obrażają allach i muszą zginąć. To
oni założyli ISIS. Ta najmniejsza grupa jest najbardziej radykalna. ISIS
najwięcej morderstw dokonuje w państwach arabskich na wyznawcach
allacha nie będących wahabitami. Średnio dziennie w zamachach ginie po
30-50 osób.
Co robią nie_wahabici? Dają dyla. Uchodźcy UCIEKAJĄ przed radykalnym
"islamem". Oni nie chcą być "zkalifatowani" bo wiedzą że staną się
niewolnikami do pracy dla ISIS. Wiec uciekają do Europy. ISIS traci
potencjalnych niewielników - tanią siłę roboczą - ropa się sama nie będzie
wydobywać, a kasy potrzebują jak każdy.
Wiec muszą jakoś powstrzymać fale uchodźców.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości