Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sobie przypomnę ciosy, które zbierał Artur z jednoręcznym Consuegrą, to mam olbrzymie wątpliwości dotyczące tej walki. Cóż, fajne zestawienie i potrzebna walka. Dla mnie 55-45 Mansour.
(27-10-2015 08:33 PM)Martin napisał(a): [ -> ]@Gogolius
Rozumiem, że strach Cię obleciał i boisz sie zakładu? Wink OK nic na siłe.
Ja się z Tobą mogę założyć. Stawiając na Amira. Tylko nie wiem o co. Alkoholu nie piję a jeśli czasem to robię, to w ilościach naparstkowych, do których wlewam takie rzeczy, że nawet ten naparstek byłby rujnujący. A tu ma przecież chodzić o moralne zwycięstwo. Przy takim układzie ze swojej strony mogę postawić na szali słój dobrego miodu z rodzinnej pasieki. W przypadku porażki zapakuję go w jakiś przeciwpancerny pojemnik i wyślę pod wskazany adres Smile Poleconym, z potwierdzeniem nadania, żeby nie było, że robię z gęby cholewę. Albo wręczę osobiście, jak zahaczysz o stolicę, bo w najbliższej dekadzie na południe raczej się nie doturlam Smile
Ja też się chętnie założę, tak jak o Wildera - mogę zrobić coś z avatarem/syngaturą.
Oczywiście stawiam na wygraną Amira (chociaż biorę pod uwagę, że może zostać zwałowany, ale jednak będzie KO)
załóż się o rękawice sugara Ray'a Leonarda z autografem, najpierw jednak musisz wygrać ją w konkursie Polsatu sport wysyłając smsa za 3, 72 zł.
@fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?
Przed walką z Adamkiem było to samo....
Stoi Big Grin
Wietnam
Dałbym Adamkowe ależemspprzedał :v
Zakłady na avatary-brawoja
(27-10-2015 09:49 PM)Martin napisał(a): [ -> ]@fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?
Przyjęte Smile
Ta walka to każdy scenariusz(jak nie spojrzysz milutki)ktoś powie,Szpilka punkty(Minto,Mollo),ktoś powie Szpilka ko(Cunningham).Powie ktoś Mansour ko(twardy silny swarmer,Szpulka nie radzise z takimi/ostatnia walki Amira?)Mansour pts(zepchnie i stlamsi Artura)Chimeria/Wiek/Przeciwnik?Wszystko zalezy od nicości i od caĺosci,jak pokaýe sie Art ze swarmerem,jak Amir ze sliskim technikiem(haha Joker nie fukaj).Imo mimo wszelakiego szamba ktore pisalem,wszystko zalezy od Amira.
Btw #Diego#Sanchez
Przekierowanie