Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie może, czy walka jest już potwierdzona?

Oraz ile kosztuje wejściówka i gdzie to ma się dokładnie odbyć?
W tym roku walki nie będzie,podobno ma się odbyć w przyszłym ale dokładnego terminu nie ma.
Tak, właśnie to wiem, że ma się odbyć w przyszłym. Ale myślałem, że jest już zaklepana.
"Wilder nie chce walczyć ze Szpilą. Artur podał kasę, ale negocjacje nie ruszyły, bo Wilder nie chciał. On nie chce walczyć z zawodnikami o dużym procencie nokautów" - pisał dziś na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza z Wieliczki.

HahaBig Grin Jakby Szpilka dotrwał do drugiej rundy to już byłby wielki sukces, a ten tu sugeruje, że Wilder się go obawia.
Wasyl chyba bajki opowiada, raczej odwrotnie to Szpilka boi się walczyć z Wilderem,
i chce niebotycznej kasy, bo jaka to on przecież marka już w Stanach Wink

Niedługo Wilder zaproponuje walkę Saulsberremu Big Grin
(03-12-2015 10:53 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]HahaBig Grin Jakby Szpilka dotrwał do drugiej rundy to już byłby wielki sukces, a ten tu sugeruje, że Wilder się go obawia.

Niech najpierw to wypali, a potem bedziemy zgadywac ile potrwa walka. Cool
Myślę, że Artur wypunktowałby Wildera, ale na jego miejscu też czekałbym na IBF. Lepszej okazji niż potencjalna walka z Głazkowem o pas mistrzowski to już chyba nie będzie.
(04-12-2015 04:18 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Myślę, że Artur wypunktowałby Wildera,
że niby co by zrobił

Blush

Kuba nie żartuj , nie żartuj Tongue

Nie aż tak dawno Szpilka pływał z Mollo, a ostatnio bez boksowania odprawił kunternogę,nie wiem skąd ten optymizm co do jego możliwości,
Tur Stiverne miał stłamśić Wildera, a wyszło jak wyszło widzieliśmy, nie piszmy już o tym odwodnieniu,
Wystarczy jeden firmowy cep zza głowy Bronze bombera, i Artur lata po linach,
nie życzę mu źle, ale gdzie on z tymi swoimi warunkami do takich gości jak Deontay.
Stiverne nie mial tlamsic tylko wyczekac za podwojna garda na jezdzca bez glowy i skosic go jednym sierpem jak na defensywnego sluggera przystalo.
Blizej mi do opinii ze Szpilka moze dac dobra walke Wilderowi, ale jednak jako zwyciezce widzialbym Amerykanina.

Z drugiej strony Szpilka jest bardzo wysoko w IBF i faktycznie moze latwo dokopac sie do pozycji obowiazkowego pretendenta dla zwyciezcy Glazkow-Martin a przy duzej dozie szczescia moze walczyc z Carem o pas juz tej wiosny.
Przekierowanie