Ankieta: Czy Artur Szpilka ma szanse zdobyc w przyszłosci poważny tytuł??
Nie, wręcz przeciwnie - pierwszy lepszy średniak go zleje i będzie po karierze.
Wątpię, nie ma umiejętności/jest źle prowadzony/jego przeszłość i charakter.
Ma szanse, ale jedynie na skalę Europejską.
Przyszły Polski mistrz świata w kategorii ciężkiej.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artur Szpilka
27-10-2015, 08:36 PM
Post: #1081
RE: Artur Szpilka
Jak sobie przypomnę ciosy, które zbierał Artur z jednoręcznym Consuegrą, to mam olbrzymie wątpliwości dotyczące tej walki. Cóż, fajne zestawienie i potrzebna walka. Dla mnie 55-45 Mansour.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 08:46 PM
Post: #1082
RE: Artur Szpilka
(27-10-2015 08:33 PM)Martin napisał(a):  @Gogolius
Rozumiem, że strach Cię obleciał i boisz sie zakładu? Wink OK nic na siłe.
Ja się z Tobą mogę założyć. Stawiając na Amira. Tylko nie wiem o co. Alkoholu nie piję a jeśli czasem to robię, to w ilościach naparstkowych, do których wlewam takie rzeczy, że nawet ten naparstek byłby rujnujący. A tu ma przecież chodzić o moralne zwycięstwo. Przy takim układzie ze swojej strony mogę postawić na szali słój dobrego miodu z rodzinnej pasieki. W przypadku porażki zapakuję go w jakiś przeciwpancerny pojemnik i wyślę pod wskazany adres Smile Poleconym, z potwierdzeniem nadania, żeby nie było, że robię z gęby cholewę. Albo wręczę osobiście, jak zahaczysz o stolicę, bo w najbliższej dekadzie na południe raczej się nie doturlam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 09:19 PM
Post: #1083
RE: Artur Szpilka
Ja też się chętnie założę, tak jak o Wildera - mogę zrobić coś z avatarem/syngaturą.
Oczywiście stawiam na wygraną Amira (chociaż biorę pod uwagę, że może zostać zwałowany, ale jednak będzie KO)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 09:20 PM
Post: #1084
RE: Artur Szpilka
załóż się o rękawice sugara Ray'a Leonarda z autografem, najpierw jednak musisz wygrać ją w konkursie Polsatu sport wysyłając smsa za 3, 72 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 09:49 PM
Post: #1085
RE: Artur Szpilka
@fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 10:08 PM
Post: #1086
RE: Artur Szpilka
Przed walką z Adamkiem było to samo....

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 10:20 PM
Post: #1087
RE: Artur Szpilka
Stoi Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 10:33 PM
Post: #1088
RE: Artur Szpilka
Wietnam
Dałbym Adamkowe ależemspprzedał :v
Zakłady na avatary-brawoja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 11:21 PM
Post: #1089
RE: Artur Szpilka
(27-10-2015 09:49 PM)Martin napisał(a):  @fext
Zakład to tylko zabawa, choć słój miodu z rodzinnej pasieki brzmi kusząco Smile i chętnie takowy przytule. Jeśli natomiast przegram to wyśle Ci coś bezalkoholowego Wink. Albo tak jak z Gogoliusem pobawimy się w sygnaturki. A swoją drogą to do stolicy sie wybieram już drugi rok i jakoś nie mogę choć bilety lotnicze z Wrocławia do Warszawy wyczaiłem już za 9 zł...

@Gogolius
Jak przegrasz to przez pół roku będziesz miał sygnaturke z Arturem. A jak wygrasz to Ty mi wskażesz jaką mam sobie wrzucić.

Stoi panowie?
Przyjęte Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2015, 12:32 AM
Post: #1090
RE: Artur Szpilka
Ta walka to każdy scenariusz(jak nie spojrzysz milutki)ktoś powie,Szpilka punkty(Minto,Mollo),ktoś powie Szpilka ko(Cunningham).Powie ktoś Mansour ko(twardy silny swarmer,Szpulka nie radzise z takimi/ostatnia walki Amira?)Mansour pts(zepchnie i stlamsi Artura)Chimeria/Wiek/Przeciwnik?Wszystko zalezy od nicości i od caĺosci,jak pokaýe sie Art ze swarmerem,jak Amir ze sliskim technikiem(haha Joker nie fukaj).Imo mimo wszelakiego szamba ktore pisalem,wszystko zalezy od Amira.
Btw #Diego#Sanchez
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości