Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(30-03-2014 12:22 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Filmweb jest dobrą stronką, ale na oceny to ty @Metzger za bardzo uwagi nie zwracaj.
Korzystam z Filmweba od dawna (oceniłem ponad 1000 filmów) i w moim przypadku te oceny prawie zawsze są adekwatne. Tzn jeżeli ocena wynosi przynajmniej 7,0 to jest to spoko film. Jeżeli poniżej 7,0, to taki sobie, a jeżeli poniżej 6,0 to film jest chałą.
Ja też korzystam, ponad 350 filmów ocenionych i zauważyłem sporo filmów niedocenianych. Nie wiem oczywiście jak jest z tym filmem, bo go nie widziałem, ale jednak nie wystawiałbym oceny po samej średniej na filmwebie.
Mam podobne zdanie do Kubali... ja sie nie sugeruje zadnymi ocenami(choc czesto sa one zblizone do moich), a juz tym bardziej opiniami pod filmami, ktore sa czesto pozbawione sensu. Jeden szpec pisze, ze dla niego film jest dno, ale daje ocene 6/10.Smile Takich perelek jest tak sporo wiecej. Ocena, to jakas srednia, wiec jak film jest dobry, to duza szansa, ze ocena bedzie w miare oka(choc roznie z tym bywa), jednak komentarze pod filmami, to czesto smiech na sali. Juz najbardziej rozpierdalaja mi glowe tacy magicy, ktorzy pisza np. tak: "film chujowy, nie polecam, strata czasu, ja go wyl. po 20minutach". Rolleyes
Ogólne oceny filmów na filmwebie są jakoś tam miarodajne, natomiast komentarze pod tymi filmami to w większości totalne dno, nawet na głównej tutaj nie piszą nieraz takich głupot...
[Obrazek: 7566869.3.jpg]

Wycieczka milionera (Droga milionerów)

Zalegał mi ten film na dysku bardzo długo i nigdy nie miałem ochoty go obejrzeć. Już sam tytuł odstraszał ale w końcu się zmotywowałem i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Dosyć prosta historia ale z kilkoma zaskakującymi momentami i przyznam, że jak na film który pewnie w 90% został zrealizowany w aucie to całkiem nieźle to wyszło. 6/10
Ostatnio obadalem film "Adwokat". Nawet ciekawa historia, i dobra obsada. Obejrzenie filmu nie bedzie straconym czasem, aczkolwiek 47Roninow, czy 300 II, duzo bardziej trafiaja w moj gust.
[Obrazek: the-counselor1.jpg]


Na kinomanie jest juz od jakiegos czasu serial "Hannibal" II sezon. Na ten moment jest 6 odcinkow, i co mnie zaskoczylo ten sezon duzo bardziej mi przypadl do gustu niz pierwszy.

Oglada, lub ogladal ktos z Was historie serialowego Hannibala Lectera?
Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"
(07-04-2014 10:08 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Martin
Komentarze na filmweb są świetne, moj ulubiony to;
"Jak on mogl jej nie bzyknąć, daję 1 ponieważ chcialem zobaczyć cycki i się zawiodlem."

a odpowiedz innego usera
"W zyciu facetą są 2 najważniejsze rzeczy:
Cycki"

Odnosnie komenatrzy z filmweb, to mam perelke:

Borys_17
ocena: 3
18 sty 2013 23:39
"z kim i ile razy musiała się przespać odtwórczyni roli matki, żeby dostać rolę w filmie?
Koszmar jakiś. Gorsza niż Joanna Pacuła. Nieporozumienie.
Filmowi można by dać jakąś czwóreczkę bo jakoś ta historyjka się ciągnie. Niestety z takimi
błędami w castingu nie da rady."

Big GrinBig Grin
Z seriali to tylko Pitbull. Nic innego nawet nie tykam, bo nie lubię na siłę przeciąganych opowieści, ale Pitbull był doskonały. Świetna obsada, naprawdę dobre kreacje, dobry i pomysłowy scenariusz oraz FENOMENALNE dialogi.
Polecam każdemu, kto lubi kryminalne kino (ja nie lubię), bo rzadko się zdarza, by polska produkcja trzymała tak wysoki poziom.
Kamienie na Szaniec
plusy:
+dobrze odwzorowane stroje
+ Niezła gra aktorska
minusy:
-unowocześnienie bohaterów ( czasami na siłę)
- pominięcie Alka
- ukazanie szarych szeregów jako bandę dzieciaków, która już nie chciała " bawić się w wojnę"
- błędy merytoryczne ( ściąganie flag w ciągu dnia , legitymowanie oficera gestapo przez chłopaków przebranych za szeregowych żołnierzy..)
- niezgodna z prawdą śmierć Zośki, z polskiego bohatera reżyser uczynił tchórza który bał się strzelić

Jak dla mnie lipa, gdyby film nie nazywał się "Kamienie na Szaniec" to dałbym 5/10, jednak w takim wypadku 3/10.
Przekierowanie