Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odtwórca roli Briana z SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH - Paul Walker, nie żyje... :/
Szkoda Gościa.
R.I.P
Szkoda kolesia. Jak nie przepadałem za filmem "Szybcy i wściekli" to on tam prezentował się naprawdę fajnie. Ciekawe co będzie teraz w siódmą częścią filmu.
Walker'a, jest mi bardzo szkoda, nawet smiercia niektrych bokserow nie bylem tak przejety.Sad
Dla mnie jedynka "Szybkich i wscieklych", to zajebista robota... swego rodzaju klasy, do ktorego lubie co jakis czas powrocic. Mam duzy sentymet do tej czesci, i bardzo milo sie kojarzy. Nie jaram sie furami, ale ta produkcja to dla mnie sztos!



Co do filmow, to jakis czas temu ogladalem "Obecnosc". Nawet wydaje sie klimatyczny, ale jezeli moge cos doradzic, to proponuje ogladac ten film samemu(jak kazdy horror)... z baba ogladac horrory, to jak isc z drewnem do lasu.
Na początku nie mogłem uwierzyć, że to prawda... mega szkoda Paula. Uwielbiałem go za te rolę w szybkich i wściekłych, każda część była dla mnie świetna mimo, że też nie jaram się jakoś szybkimi furami itd. Za to, że tak bardzo czekałem na 7 część... teraz to już nie będzie to samo, chociaż możliwe, że nakręcili już wszystkie sceny, albo chociaż połowę. Jeżeli połowę to pewnie ''Brian'' pojawi się na początku filmu a później zginie. A siódma część zapowiada się niesamowicie, do obsady dołącza znany z Tokio Drifta Lucas Black i Jason Stantham.

PS. Gość, który zasłynął z udziału w filmach gdzie jednym z głównych wątków były szybkie samochody ginie w wypadku samochodowym....
Siódma część podobno jest już prawie skończona, a wiec pewnie uśmiercą go gdzieś w końcowych scenach jak Hana.
Obejrzalem dzis film zatytulowany - "Ip Man". 10/10... stare dobre kung-fu, w najlepszym wykonaniu. Zdecydowanie film nawiazuje do klasyki gatunku, i juz dodalem go do ulubionych. Wkrecilem sie, zaraz bede ogladal druga czesc... jestem pod wrazeniem.
Jeżeli już jesteśmy przy wschodnich sztukach walki to ja polecam Nieustraszonego z Jet Li.
http://www.filmweb.pl/film/Nieustraszony-2006-242219
Naprawde fajny film przy okazji dodam jeszcze Ostatniego Samuraja genialny film.
Jet Li, to wymiatacz i zdecydowana wiekszosc filmow gdzie on gral to widzialem.

Obejrzalem wczoraj "Ip Man 2", i jestem pod wrazeniem niektorych scen walki. Pierwsza czesc, mimo wszystko bardziej przypadla mi do gustu, choc obie sa za*ebiste. W drugiej czesci, jest dobra konfrontacja stylow... boks vs kung fu.Wink
Tak calkiem na marginesie... dowiedzialem sie z tego filmu, ze Bruce Lee, byl uczniem Ip Man'a.

Joker
"Ostatni Samuraj", to dla mnie mistrzostwo. Ponizej wklejam link do temtu, gdzie sa nasze rankingi filmowe:
http://forum.bokser.org/thread-1298-page-2.html
Już wcześniej widziałem IP Mana i Nieustraszonego polecam naprawdę.
Przekierowanie