Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świetny film, aczkolwiek troszę za długi Smile Końcówka naprawdę daje po kościach, świetna robota. Ja najbardziej polecam film "Przebudzenia" - mój osobisty TOP5 filmów ever. Robin Williams + Robert deNiro w genialnej formie, to musiało wyjść arcydzieło, szkoda, że zupełnie niedoceniane.
@kubala
Każdy świetny film jest długi, Gladiator, Zielona Mila itd Big Grin
(12-08-2014 02:07 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Świetny film, aczkolwiek troszę za długi Smile Końcówka naprawdę daje po kościach, świetna robota. Ja najbardziej polecam film "Przebudzenia" - mój osobisty TOP5 filmów ever. Robin Williams + Robert deNiro w genialnej formie, to musiało wyjść arcydzieło, szkoda, że zupełnie niedoceniane.

a ja obejrzałem ale nie zrobił na mnie wrażenia

____________________
Świetne warunki umowy http://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/ zobaczysz!
Obejrzałem właśnie film Bracia. Nie zasnę dziś jeszcze długo. Emocjonalny NOKAUT..
Jak naszła cię ochota na takie emocjonalne filmy to obejrzyj jeszcze "Przebudzenia" i nie uśniesz przez tydzień...
(28-08-2014 12:09 AM)Sander napisał(a): [ -> ]Obejrzałem właśnie film Bracia.
Oryginał czy amerycka kopia?
Ten Amerykański.. Głównie ze względu na jednego z moich ulubionych obecnie aktorów, Jake'a Gyllenhaala.
Także oglądałem wczoraj film "Bracia" , długo nie mogłem się przekonać i wybierałem inne filmy, jednak gdy obejrzałem zdecydowanie nie zawiodłem się.Piękna Portman i dwaj świetni aktorzy stworzyli niezły film , który oczywiście polecam .Tobey Maguire nie pasował do roli żołnierza i człowieka który mógł by takie piekło przeżyć, Gyllenhaal wprost przeciwnie pasował idealnie zamiana ról i film na 9.
Przebudzenia przymierzam się do tego filmu jednak brak czasu skutecznie mnie zniechęca.
Jeżeli chcecie czegoś więcej niż amerykańskie cukierkowe bajeczki, to polecam kino skandynawskie. Oni potrafią emocjonalnie położyć człowieka na łopatki. Specjalizują się w depresyjnych dramatach psychologicznych, ale mają tez inne gatunki. Ich filmom zdecydowanie bliżej do realnego życia niż produktom z Hollywoodu.

Zaproponuję jedne z moich ulubionych tytułów:
- Jabłka Adama (dramat z elementami czarnej komedii);
- Trylogia Pusher (gangsterski);
- Uno (dramat).

Jeżeli kogoś zainteresowałem, to mogę polecić więcej tytułów.
http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+skazań...010-478478

Dobry film, także kino skandynawskie.
Przekierowanie