Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fajne filmy, które polecacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(04-02-2015 12:25 PM)redd napisał(a): [ -> ]Oglądał ktoś "Zaginioną autostradę" Lyncha?

No jak nie przecież to klasyka wśród thrillerów Smile
Jeśli nie oglądałeś to możesz bez obaw włączyć, nie zawiedziesz się.
Panowie, kto z was podsunie mi jakieś podobne tytuły bliźniaczo podobne scenariuszem do tego filmu http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+dom+p...009-375872 , thrillery psychologiczne mile widziane , , z góry dzięki. .
WP
Było masę tych filmów, jednak dla mnie większość to bardzo naiwne produkcje, gdzie scenariusz był pisany chyba na kolanie. Proponowałem kiedyś na tym forum film "Prawo zemsty". Oglądałeś może? Jeśli nie, to na pewno ci się spodoba, bo pośród całej masy marnych thrillerów o takim zabarwieniu, ten jest naprawdę bardzo dobry.
"Prawo zemsty" kozak! Film obejrzalem chyba z 5x.
Ja z kolei fanom kina akcji polecam "Serbuan maut" - obydwie części.
Pobrałem Prawo zemsty, , już widzę że to coś dla mnie, , dzięki !
(08-02-2015 05:06 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Ja z kolei fanom kina akcji polecam "Serbuan maut" - obydwie części.

Znam tylko 1 czesc, ale byla bardzo oka. Kiedys na konkurencji ktos mi polecil, to obejrzalem sobie. Film mi zlecial nie wiadomo kiedy, niemal non stop akcja. Niestety 2czescie jeszcze nie sprawdzilem.
Bliźniźniaczo podobny di domu po lewej jest Chaos z 2005 r., ale wg mnie bardzo marny film, w dodatku trudno go znaleść, scenariusz to praktycznie kopia jednak nie zawracałby sobie nim głowy.
Chodzi ci o motyw zemsty czy szukasz slashera w stylu wrong turn albo hills have eyes? Mogę siąść i zrobić listę fajnych slasherów w tym stylu, zawsze lubiałem takie thrillerki, dupeczki, imprezka i rzeźnia w lesie :-))))
Dopiero teraz dostrzegłem że na pasie Rocky'ego jest młody Foreman.
(08-02-2015 05:26 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Znam tylko 1 czesc, ale byla bardzo oka. Kiedys na konkurencji ktos mi polecil, to obejrzalem sobie. Film mi zlecial nie wiadomo kiedy, niemal non stop akcja. Niestety 2czescie jeszcze nie sprawdzilem.
Druga część dla mnie i dla większości osób które znam znacznie lepsza. Na filmweb i imdb dwójka również lepiej stoi w ocenach.
Przekierowanie